Diskuse k článku

Izraelská letadla udeřila v Pásmu Gazy v odvetě za rakety

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

R68a92d68i74m 60H17l86i89ň26á40k

24. 9. 2018

Zdánlivě ano, ale abychom byli přesní, nebyl to komentář, ale dotaz. Ten dotaz zněl:

Proč, když dle vás obnovení židovské domoviny platí bez rozdílu pro všechny židy, proč tedy neplatí pro etiopské židy.

Obratem ste odpověděl: "Jistě, že je to pro všechny židy. Ale to neznamená, že když se Franta od vás z hospody ožere a řekne ve dvě ráno, že je žid, tak má hned nárok na přestěhování do Izraele."

Není třeba vašich zavádějících přepisů, když máme k dispozici přesnou citaci.

Tak co, bylo to tak jak píšu? Ať se konečně pohneme.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M21a10t33o43u67š 74Z10o73u82b30e32k

1. 10. 2018

Nikdy jsem netvrdil, že etiopští židé jsou jako váš opilý franta v hospodě. Reagoval jsem na vaši otázku, kde jste se ptal, jak je možné, že stát Izrael je pro všechny, a přitom údajně některé židy nepřijímá. Vy jste dal příklad etiopských židů a já příklad opilého franty. Jsou to zcela odlišné případy.

Pokud etiopští židé prokáží svůj původ stejně jako všichni ostatní židé, tak právo na návrat jim bude přiznán.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R56a68d80i96m 91H50l63i93ň18á64k

18. 9. 2018

z toho se pane Zoubku nevykroutíte, váš pocit nadřazenosti vyplynul na světlo boží v celé své odpornosti. Chápu, že nyní panikaříte, takové přirovnání je opravdu nechutné. Asi si rvete vlasy zoufalostí, co ste zplodil za hnus.

Rv

- dnes 9:49 se ptám: Ste to vy, kdo tvrdil, že obnovení židovské domoviny platí bez rozdílu pro všechny židy. Já se pouze ptám, proč tedy neplatí pro etiopské židy. Toť vše.

- dnes v 9:54 Zoubek odpovídá: Co to zase melete za nesmysly? Jistě, že je to pro všechny židy. Ale to neznamená, že když se Franta od vás z hospody ožere a řekne ve dvě ráno, že je žid, tak má hned nárok na přestěhování do Izraele.

- dnes v 10:47 Zoubek dodává: Znovu říkám, to, že Franta od vás z hospody prohlásí ve své opilosti, že je žid, neznamená, že má nárok na přesídlení do Izraele.

Rv

Čestně prohlašuji, že téma této debaty bylo izraelské občanství pro etiopské židy. Žádné jiné.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R91a97d45i87m 20H73l50i57ň37á21k

27. 8. 2018

Izraelské krílovství existovalo 208 let. Nelžete

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M92a36t62o65u10š 91Z48o34u36b25e97k

27. 8. 2018

Existovalo 208 let. V tom máte pravdu, ale existovalo i déle než 208 let. Tak šup šup doučit se historii této oblasti, ať můžete pokračovat v diskuzi. Zatím máte z dějepisu za pět.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R29a90d17i22m 33H87l77i67ň66á33k

27. 8. 2018

Ne Zoubku, ste prolhaný hlupák neznající a překrucující historii, ale velmi průhledně.

Rád bych byl u toho, kdyby za vámi přišel někdo, kdo by tvrdil, že na místě, kde stojí váš dům, měl jeho prapředek kdysi před 2000 lety chýši a proto má nárok na pozemek pod vaším domem. Asi by ste ho hnal co?

Aha, pan zoubek nepočítá jen izraelské, ale i judské království. Dokonce snad i roky jejich trvání sčítá :-))) Ste opravdu borec :-)

O žádné obnovení se zoubku nejedná. Je to umělý vznik státu.

To, že někam přijdu, založím stát, který pojmenuji po nějakém pradávném zřízení neznamená, že sem obnovil ono pradávné království.

Já se nesnažím nic dokázat, já tvrdím, že v žádném z izraelských základních zákonů není ani zmínka o rovnosti všech před zákonem. To je prostě fakt. Vy to můžete odsouhlasit anebo pokud tvrdíte opak, sdělte prosím, kde a v kterém zákoně je tak učiněno.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M94a17t75o28u11š 86Z55o57u10b58e26k

27. 8. 2018

Tvrdil jste, že stát Izrael byl umělý vznik. A o pár měsíců později jste přiznal, že tam kdysi už izraelský stát existoval. Vy sice tvrdíte, že jenom 208 let, ale to je teď vedlejší. Občany toho prvního státu Izrael byli židé, stejně jako obnoveného státu v roce 1948. Takže jste lhal vy.

Vy jste tvrdil, že stát Izrael obnovený v roce 1948 nebyl státem pro Araby. Navzdory tomu, že Deklarace tvrdí přesně pravý opak. Nemluvě o každodenní praxi. Takže jste lhal vy.

Ano, jste lhářem.

Pokud se chcete se mnou bavit o rovnosti před zákonem, tak musíte splnit mnou dané podmínky. Nebudu se bavit s ignorantem, který nezná ani historii a ani právo. Jak se chcete bavit o zákonech, když je sám neznáte? Tvrdil jste, že zákon o židovském státě ubírá práva arabům. Opakovaně jsem vás vyzval, ať předložíte aspoň tři případy. Nepředložil jste ani jeden. A to jednoduše proto, že ten zákon o židovském státě neznáte a nevíte, co říká. Jinak byste nemohl psát takové hlouposti jako že ubírá práva izraelským arabům.

A takhle to je u vás se vším. Pouze tvrdíte a nejste schopen dokázat jediné. Tvrdíte, že Judsko, Samaří a Gaza byly v roce 1948 územím nikoho, a to navzdory mezinárodní smlouvě. Zkrátka si pletete dojmy s pojmy. Těžko můžeme spolu diskutovat o rovnosti před zákonem, když zákony a smlouvy jsou pro vás cár papíru.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R54a19d39i29m 16H24l95i98ň11á38k

27. 8. 2018

Ano, přesně tak, kdysi dávno existovalo krátce nějaké královstvý a několik tisíc let poté uměle vznikl jakýsi umělý stát, který si dal do názvu Izrael. To není žádné obnovení. Židé nebo židé? Vůbec netušíte, co mluvíte. Víte vůbec, jakým způsobem dokazují migranti do izraele, že jejich předci na území žili???? Jste lhář, který netuší, o čem píše.

Nikdy nebyl státem pro araby.

Deklarace a realita je trochu jiná věc. Když si sám napíšu deklaraci, že sem lidumil, také to nemusí být pravda, proberte se člověče ze své zabedněnosti.

Nemusím splňovat žádné vaše podmínky a neskloním se před vaším pocitem nějaké nadřazenosti. Tato diskuse je česká a vy zde nejste nijak nadřazen.

Já pouze tvrdím, že v žádném z izraelských základních zákonů není ani zmínka o rovnosti všech před zákonem. To je prostě fakt. Vy to můžete odsouhlasit anebo pokud tvrdíte opak, sdělte prosím, kde a v kterém zákoně je tak učiněno.

I sám Netanjahul řekl, že zákon má za jeden z cílů zabránit přistěhovalectví palestinců, ale to se vám nehodí do krámu a tak to ignorujete.

Nikdy sem netvrdil, že Judsko, Samaří a Gaza byly před rokem 1948 územím nikoho, opět lžete. Tvrdil sem, že tato území nepatřila Izraeli.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M67a92t65o72u17š 37Z74o85u84b71e88k

27. 8. 2018

Jasně, izraelské království, které zde bylo po dobu více než 600 let, je pro vás krátce. Proto jsem schválně napsal, že trvalo déle než existují USA. A to nemluvím o izraelském státě s jinou formou vlády než je monarchie. To se přičítají další století. Ale to se vám do krámu nehodí.

Realita právě dokazuje, že Deklarace byla a je vážným prvkem, který byl dotažen do praxe. Arabové měli šanci být občané na 100% rozlohy Palestiny. Na 80% zcela výhradně tak, že vyhnali nebo zabili všechny židy a na 20% spolu s židy.

Musíte splňovat podmínky, které jsem já stanovil, pokud chcete se mnou diskutovat o rovnosti židů a arabů před zákonem. Nesplnil jste je a veřejně tady dehonestujete a překrucujete izraelské zákony, takže se nebudu bavit o izraelských zákonech s někým, kdo jim ani nerozumí. Stále jste neuvedl, jak změnil zákon o židovském státě jakkoliv práva izraelských arabů. Nevím, proč mluvíte o arabech, co nejsou občany státu Izrael. O nich ten zákon nebyl a jich se nijak netýká. Nebo příště budete mluvit o arabech v Egyptě, Sýrii nebo Iráku? To už je zase stejně mimo, jako když jste se snažil odklonit debatu o právech v Izraeli diskuzí o právech turistů v Izraeli. Buď se držte tématu nebo nediskutujte.

Komu patřilo 14.5.1948 Judsko, Samaří a Gaza? Vy jste uvedl, že to bylo územím nikoho. Pokud chcete svoji odpověď změnit, tak se vás ptám tedy znovu.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R70a86d96i29m 86H46l98i15ň92á75k

28. 8. 2018

Aha, tak podle Zoubka je 208let více než 600let. On nemá problémy jen s historií a logikou, ale i s matematikou :-)

Deklarace je nějaký papír, který si "Izrael" napsal sám. Je naprosto logické, že do oficiálního dokumentu nenapíší, že budou cíleně a hromadně masakrovat všechny domorodce arabského původu. Chápete? Na venek vše hezké, realita úplně jiná.

Nevymlouvejte se pořád a napište, kde je v nějakém základním zákoně zmíněna rovnost všech před zákonem. Pokud tak nemůžete učinit, tak přiznejte, že tam nic takového není. Ste jak malé trapné dítě.

Nový zákon minimálně potvrdil, že Izrael není státem pro araby či kohokoliv jiného. Jasně definuje, že izrael je židovský stát.

"Nebo příště budete mluvit o arabech v Egyptě, Sýrii nebo Iráku?" Proč bych to dělal? od začátku se bavíme o arabech v Izraeli, o žádných jiných. Nesnažte se opět odbočovat od tématu Zoubku.

Kdy jsem uvedl, že Judsko, Samaří a Gaza byly územím nikoho lháři? Zkopírujte mi to sem prosím. Děkuji

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M35a65t81o73u80š 77Z91o26u72b81e67k

28. 8. 2018

Proč zase překrucujete? Nikde nepíšu, že 208 let je víc než 600 let. Pouze jsem napsal, jak dlouho trvalo izraelské království. A uvedl, že lžete, když tvrdíte pouhých 208 let. Ale neznalost historie je u vás standardní.

Pokud je pro vás deklarace cárem papíru, tak opravdu se nemáme moc o čem bavit. Deklarace je úřední dokument na jehož základě byl vyhlášen stát Izrael. Vy de facto tvrdíte, že Izrael v tomto oficiálním dokumentu vědomě lhal, protože jeho skutečným záměrem podle vás bylo zabíjet a vyhánět araby prostě proto, že to jsou arabové. Doložte prosím, že Izrael má kdekoliv ve svých zákonech uvedeno, že arab a žid si nejsou rovni před zákonem.

Nový zákon potvrdil, že není státem pro Araby? Prosím citaci. Nic takového v tom zákoně není. Ten zákon pouze uvedl to, co tvrdí mezinárodně platná a závazná smlouva. Stát Izrael je státem pro všechny židy na celém světě a zároveň nabídnul občanství všem místně žijícím obyvatelům. Opět překrucujete a hledáte něco, co tam není. Je to stejné jako s tou rovností před zákonem. Přestaňte se chovat jako malé dítě a uveďte, kde nový zákon o židovském státě ubral práva izraelským arabům. Jmenute je, prosím.

Vy jste začal do diskuze o zákoně o židovském státě tahat neizraelské araby. Tak jsem vás napomenul, že to sem nepatří, protože příště byste do toho mohl chtít zatáhnout i araby v Egyptě nebo Iráku. Pokud se bavíme o zákoně o židovském státě, tak se to týká izraelských arabů a ne arabů v Egyptě, Iráku nebo kdekoliv jinde. Držte se prosím tématu a neodbíhejte. Uveďte, jaká konkrétní práva izraelským arabům byla tímto zákonem sebrána.

Komu podle vás patří Judsko a Samaří? Napsal jste, že to bylo územím nikoho, teď jste změnil svoji výpověď. Tak se vás ptám znovu. Komu patří Judsko a Samaří?

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R65a93d37i24m 19H55l93i58ň79á70k

28. 8. 2018

Nic nepřekrucuji, píši fakta, jasně a srozumitelně tak, abyste je nemohl překroutit vy. Chápu, že vám to vadí.

Celoun dobu vám píšu, že nějaký papír, který si napíšu a realita jsou dvě různé věci a také to, že v izraeli nebyli až tak velcí hlupáci, aby veřejně zanesli masakry arabů do oficiálních dokumentů. To může udělat teroristická organizace, ale ne stát a už vůbec ne takový, který se na venek snaži vypadat jako demokratický. To, že ve své obdobě ústavy nemá zanesenou ani zmínku o rovnosti všech před zákonem je neuvěřitelné a podkopává to snahu všech, kteří se snaží tvrdit, že Izrael je demokratický.

Co to zas melete? "Ten zákon uvedl to, že nabídnul občanství všem místně žijícím obyvatelům" ??? Zákon uvádí to, že stát kdysi dávno někomu něco nabídl???? Človeče, vy odporníku na mezinárodní právo, bavíme se o zákoně a ne o nějakém prohlášení :-)

Nikdy sem netvrdil, že ubral práva, pouze legalizoval současný neutěšený stav.

nene, celou dobu píšu o arabech v Izraeli. O arabech v Egyptě či Iráku sem nikdy nepsal lháři. Zkopírujte sem prosím má slova. Děkuji

Znovu se vás ptám, kdy sem napsal, že Judsko a Samaří bylo územím nikoho?

Zkopírujte sem prosím má slova. Děkuji

Nějak se nám ty vaše lži nakupily :-)

Kde je v nějakém základním zákoně zmíněna rovnost všech před zákonem.??? Pokud tak nemůžete učinit, tak přiznejte, že tam nic takového není.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M24a86t36o83u31š 41Z10o29u77b95e93k

28. 8. 2018

Ani deklarace a ani realita nepotvrzuje nic z toho, co vy tvrdíte. V Izraeli žije 20% izraelských arabů, kteří si jsou před zákonem se židy rovni. Pokud si vy myslíte něco jiného, tak to doložte.

Pokud vy nyní tvrdíte, že Judsko a Samaří není a nebylo územím nikoho, tak napište, komu patří.

Snažíte se vycucat z prstu něco, co tam není. Jak omezil zákon o židovském státě práva izraelských arabů?

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R17a61d41i36m 83H98l35i59ň81á69k

29. 8. 2018

Tak ještě jednou pro tupce:

1, Já tvrdím, že v žádném ze základních izraelských zákonů není ani zmínka o rovnosti všech před zákonem. Pokud vy tvrdíte, že to není pravda, tak uveďte, kde ta rovnost uvedena je.

2, Psal ste, že já tvrdím, že Judsko a Samaří bylo před r.48 územím nikoho. To je lež, nikdy sem to nepsal a tak vás žádám, zkopírujte sem můj příspěvek nebo se omluvte..

Přestaňte neustále překrucovat vaše i má slova a postavte se k problému jako chlap. Chápu, že po letech života v bludu je pro vás strašlivé pžiznat, že Izrael nemá v zákoně zakotvenu ani rovnost před zákonem, ale je to tak.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M22a89t30o15u92š 69Z14o76u89b15e55k

29. 8. 2018

Je mi celkem jedno, co vy tvrdíte, protože za tu dobu, co tu diskutujete, jste tvrdil už celkem dost nesmyslů a lží. Pokud chcete tvrdit, že v Izraeli neplatí rovnost před zákonem, tak se musíte víc snažit. Uvedl jsem vám zákon, kde je rovnost před zákonem určená. Ale chápu, že vy berete vážně jenom to, co se hodí do krámu vám. Zbytek je pro vás cár papíru.

Co se týče vaší druhé poznámky, tak proč se musím s vámi vracet opět k něčemu, co jsme si už vysvětlili?

Napsal jste, že Izrael okupuje cizí území. Já se vás ptal jaké území, jakého suverénního státu a podle jaké mezinárodní platné a závazné smlouvy. Na to jste napsal, že to území nemusí patřit konkrétnímu státu, aby bylo Izraelem okupované. Tento zjevný právní nesmysl jste nebyl schopen podložit žádným důkazem. Já naproti tomu doložil, že Judsko a Samaří podle mezinárodního práva patří Izraeli. Vy jste nebyl schopen doložit právní nárok arabů byť i na metr čtvereční území Palestiny. Jediné, co jste uvedl, je právo squatterské. Arabové dostali nabídku na občanská práva na 100% území Palestiny. Na 80% vyhnali židy a zakázali jim tam získat občanská práva (zjevně to nikomu nevadí) a na zbylých 20% měli možnost mít občanská práva spolu s židy. Kupodivu to celkem dost arabů přijalo. Ale větší část to odmítla s tím, že je lepší židy vyvraždit, a pak se tam usadit bez jejich přítomnosti. Ale tato jejich genocidní snaha jim nevyšla. Naštěstí. Takže na 20% rozlohy Palestiny nemají žádné právo, jedině jako občané státu Izrael. A jelikož je Izrael demokratický stát, tak o občanství mohou požádat. Stejně jako můžou požádat o občanství USA nebo Německa.

Stále platí, že Arab může získat občanská práva na 100% Palestiny, kdežto žid pouze na 20% rozlohy. A to nemluvím o celé oblasti Blízkého Východu.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R23a15d21i78m 54H88l59i46ň91á96k

29. 8. 2018

Zajímavé, vám je jedno co tvrdím a přitom píšete, že tvrdím něco, co jsem nikdy netvrdil. Jste jen ubohý a neúspěšný manipulátor a překrucovač.

1, Já tvrdím, že v žádném ze základních izraelských zákonů není ani zmínka o rovnosti všech před zákonem. Pokud vy tvrdíte, že to není pravda, tak uveďte, kde ta rovnost uvedena je. Pokud ste tak již uvedl jak nyní tvrdíte, učiňte tak prosím znovu. Opravdu sem si toho nevšiml. Děkuji

2, Psal ste, že já tvrdím, že Judsko a Samaří bylo před r.48 územím nikoho. To je lež, nikdy sem to nepsal a tak vás žádám, zkopírujte sem můj příspěvek.

To, že izrael okupuje cizí území znamená, že okupuje území, která mu nepatří, ne že to jsou území nikoho. Vaše dedukce je na úrovni retardovaného prasete.

Arabové žijící tam po mnoho generací mají právo požádat o občanství? Tak to je opravdu skvělé. Ta ohromná lidskost Izraele nemá hranic :-) Já si taká mohu požádat o občanství v USA, Ugandě, Zimbabwe, Turecku či Iráku. Každý může požádat o občanství kdekoliv. Ale pokud jde o Izrael, tak podle vás to dokazuje jeho mírumilovnost, velikost a chrabrost.:-)

Proberte se!!

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M94a84t73o57u41š 94Z87o34u56b67e98k

29. 8. 2018

Ano, je mi jedno, co píšete, protože píšete zjevné a prokazatelné nesmysly.

1. Již jsem se k tomu vyjádřil a znovu se vyjadřovat nebudu. Dal jsem vám k tomu podmínky, nesplnil jste je. Uvedl jsem vám citaci zákona (ano, nebyl to základní zákon) a znovu to psát nebudu. Pokud si vy myslíte, že v Izraeli neplatí rovnost před zákonem, tak předložte paragraf, který to tvrdí. Jestliže si myslíte, že Izrael vyháněl araby prostě proto, že to jsou arabové, tak doložte paragraf nebo vojenské nařízení nebo cokoliv co se zdánlivě tváří jako oficální vyjádření. Do té doby to jsou vaše pouhé doměnky, ke kterým se nebudu vyjadřovat, protože to jsou vaše falešné představy.

2. Je to jednoduché. Komu patří Judsko a Samaří? Uveďte jediný suverénní stát. Pokud takový stát uvést nedokážete, tak aspoň zkuste vyvrátit, že nepatří Izraeli. Opět pouze něco tvrdíte, aniž to jste schopen jakkoliv dokázat. Já svoji část doložil: podle platné mezinárodní závazné smlouvy patří Judsko a Samaří Izraeli. Pokud patří jinému suverénnímu státu, tak uveďte jeho jméno a smlouvu, podle které to tak je.

Arabové, kteří sem agresivně vtrhli jako okupanti nikdy zde neměli a ani nechtěli mít vlastní suverénní arabský stát. Posledních 400 let neměli občanská práva. Až s příchodem státu Izrael dostali konečně po staletí možnost získat plná občanská práva, jaká nemají žádní arabové v okolních arabských zemích. Tato ohromná izraelská lidskost není nikde v žádné okolní zemi na Blízkém Východě. Ano, Izrael je v tomto jedinečný a je to jediná demokracie v oblasti. Nikde nemají arabové tak úžasné podmínky a svobody, jako občané státu Izrael. Ano, arab si může požádat o občanství kdekoliv - dokonce i v Izraeli. Ale žid si o občanství kdekoliv požádat nemůže. To je to, o čem já mluvím. A ano, dokazuje to izraelskou chrabrost, mírumilovnost a velikost. Přinejmenším nad ostatními arabskými státy.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R96a11d12i96m 15H78l38i70ň94á51k

29. 8. 2018

Píšu pouze pravdu a to vám vadí.

Nerespektuji vaši domnělou nadřazenost a není žádný logický důvod, proč byste si měl klást nějaké podmínky.

Pokud tvrdíte, že v izraelských základních zákonech je někde aspoň zmínka o rovnosti všech před zákonem, tak doložte kde. Jednoduché. Pokud to nejste schopen doložit, protože tam nic o rovnosti všech před zákonem nic není, tak v pořádku. To také stačí, pak to ale nerozporujte.

Stejně tak jsem nikdy netvrdil, že Izrael vyháněl araby proto, že jsou arabové. Tvrdil jsem, že vyháněl araby a to je fakt.

Podle vás, pokud Izrael kompletně zmasakruje arabskou vesnici a nenajde se k tomu paragraf či vojenské nařízení, tak se to vlastně nestalo???? Tipická izraelská taktika zapírání a lhaní.Smutné.

Neodbočujte, psal ste, že tvrdím, že Judsko a Samaří nepatří nikomu, tak prosím zkopírujte má slova, kde tak tvrdím. Nenechám vás z toho vykroutit.

Žid si také může požádat o občanství všude, klidně i v Iránu. Nelžete Zoubku

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M86a90t48o92u56š 30Z56o38u19b75e22k

29. 8. 2018

Ne, pravdu nepíšete. Kdybyste psal pravdu, tak spolu nediskutujeme.

Tvrdím, že v izraelských zákonech je rovnost před zákonem. Pokud vy tvrdíte, že v Izraeli rovnost před zákonem není, tak to prokažte. Snažíte se vycucat z prstu něco, co tam nenajdete. Pokud chcete diskutovat se mnou, tak jsem vám uvedl podmínky, za kterých budu s vámi diskutovat o rovnosti před zákonem. Nesplnil jste je, proto si o tom diskutujte s někým jiným. Rovnost před zákonem v Izraeli je, v teorii i praxi.

Vy jste vrdil, že Izrael vyhnal nebo vyvraždil většinu arabů. A to je rozdíl. Navíc jako jediný důvod podle vás k tomu, že je Izrael vyhnal, byl ten, že to jsou arabové. Já souhlasil s tím, že malou část arabů židé vyhnali nebo zabili, ale zároveň jsem uvedl i oprávněný důvod.

Pokud Izrael zmasakruje arabskou vesnici a podle zprávy Červeného kříže je potvrzeno, že to nebyl masakr všech obyvatel, ale pouze těch, co odmítli odejít a rozhodli se bojovat, tak je to něco jiného, než tvrdíte vy o pouhém masakru. Typické překroucení a polopravda z vaší strany. Nic nového.

Komu patří podle vás Judsko a Samaří? Uveďte prosím suverénní stát. Nevykrucuju se, pouze reaguju na to, co jste napsal.

Může žid získat občanství v Jordánsku? Proč opět lžete?

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R89a71d26i14m 56H56l60i74ň26á52k

29. 8. 2018

Jak mám dokázat, že sem jí tam nikde neobjevil. Prostě rovnost v izraelských zákonech zakotvena není. Pokud vy ste jí tam někde viděl, napište kde. Je to jednoduché.

Lháři, kde sem psal, že jediný důvod, proč je Izrael vyhnal byl ten, že byli arabové? Zkopírujte prosím tento můj příspěvek.

Již popáté během dvou dnů mi vkládáte do úst něco, co sem nikdy neřekl. To je vaše běžná argumentace? Lži, překrucování, zapírání... ???

Vážený pane Zoubku, vaše hloupost už mne unavuje. Podle vás, pokud se něco stane, ale nenajde se k tomu nějaký paragraf či vojenský příkaz, tak se to vlastně nestalo.

Neotáčejte opět. Psal ste, že tvrdím, že Judsko a Samaří nepatří nikomu. Zkopírujte sem prosím má slova, kde to tvrdím.

Opět překrucujete: Vědom toho, že v současné době arab prakticky izraelské občanství získat nemůže ste VY SÁM psal, že arab o izraelské občanství MůŽE POŽÁDAT. Chtěl ste touto samozřejmostí ukázat, že Izrael má otevřenou náruč. Na to sem reagoval tím, že požádat o občanství může kdokoliv kdekoliv. Nikoliv, že ho získá. Chápete? Držím se pouze vašich slov: může požádat, ne že ho získá.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M43a46t55o26u14š 18Z81o49u20b30e75k

29. 8. 2018

Vy jste byl ten, kdo tvrdil, že výchozí stav demokracie je, že v ní platí rovnost před zákonem. Pokud tedy chcete tvrdit, že toto v izraelské demokracii není, tak prosím o zákon nebo paragraf, který to dokazuje.

Vy jste ten, co opakovaně tvrdí, že Izrael údajně vyháněl araby. Dokonce Izrael obviňujete ze svévolného vraždění údajných civilistů v Gaze. Psal jste o tom, že někdo někde hodí kámen, tak Izrael někde jinde vybombarduje dům. Vy jste ten, co uplatňuje double standardy. Syrský ministerský předseda řekl, že většina arabů uprchla v roce 1948 proto, že je k tomu vyzvaly arabská vojska, aby vyklidili cestu pro vyvraždění židů. Stejně tak Mahmůd Abbás řekl, že část arabů odešla v roce 1948 proto, že se bála zasloužené odplaty židů za to, co jim arabové prováděli.

Deklarace státu Izrael i každodenní praxe vás usvědčuje ze lži. Leda byste našel paragraf nebo oficiální nařízení, podle kterého je v Izraeli nerovnost před zákonem.

O Judsku a Samaří jste napsal, že je možné okupovat území, které nikomu nepatří. A opakovaně jsem vás vyzýval, abyste doložil, komu Judsko a Samaří patří. Na to jste odmítl odpovědět. Stačí vaše jedna odpověď: jakému suverénnímu státu patří Judsko a Samaří? Pokud máte odvahu, tak můžete napsat i jakému suverénnímu státu patří Gaza nebo východní část Jeruzaléma. Ale pochybuji, že se k tomu odvážíte.

Takže souhlasíte s tím, že žid nemůže získat občanství v Jordánsku. Děkuji. Arab občanství v Izraeli získat může. A to je ten rozdíl a double standard, který vy aplikujete. Izrael je jediná fungující demokracie v regionu.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R96a55d17i93m 34H63l84i74ň40á95k

29. 8. 2018

Ach jo. Tak ještě jednou:

1, Tvrdím, že v žádném z izraelských základních zákonů není ani zmíňka o rovnosti všech před zákonem. To je fakt, není. Pokud ste ji tam někde viděl, napište prosím kde.

2, Ano, tvrdil jsem, že Izrael vyháněl araby a to je pravda. Nikde sem nepsal, že vyháněl všechny araby jen proto, že byli arabové. Zkopírujte sem můj příspěvek, kde to píšu.

3, To, že se k nějakým skutkům nezveřejnil vojenský rozkaz neznamená, že se nestali. To je tipická demagogie lhářů a chudáků.

4, neodbočujte. Napsal ste, že tvrdím, že Judsko a Samaří bylo územím nikoho. To je lež, nikdy sem nic takového nepsal. Zkopírujte sem můj příspěvek, kde to píšu.

5, psal ste, že arab může v Izraeli požádat o občanství. Já tvrdím, že i žid může požádat o občanství kdekoliv, i v Iránu nebo třeba v Jordánsku.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M47a90t86o16u38š 84Z91o57u31b77e94k

29. 8. 2018

Zbytečně se opakujete, ale možná proto, že chcete odbočit od pro vás nepříjemných věcí.

1. Uvedl jsem vám zákon, kde je ustanovena rovnost před zákonem (a ano, není to základní zákon).

2. I já souhlasil, že Izrael vyháněl malou část arabů. A to pouze v případě nutné sebeobrany. Byl to Izrael, kdo byl napaden araby. Nikoliv obráceně. Izrael byl nucen se bránit arabské agresi, která měla za cíl genocidu.

3. Netvrdím, že pokud k něčemu není rozkaz, tak se to nestalo. Pouze tvrdím, že a) stalo se to, protože to byla nutná obrana ; b) stalo se to a nemělo se to stát, takže to bylo prošetřeno a viník potrestán.

4. Já neodbočuji. Napsal jsem, co jste napsal vy. Vy odmítáte napsat, jakému suverénnímu státu patří Judsko a Samaří. Jednoduché. Odpovězte.

5. Opět vytrháváte z kontextu? Psal jsem ale také, že žid nemůže získat občanství v okolních arabských státech. Kdežto arab v Izraeli ano. Tak nevytrhávejte z kontextu. Vaše oblíbená metoda.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R77a98d53i53m 92H76l52i21ň73á88k

29. 8. 2018

Ano, opakuji, protože stále odbočujete a vyhýbáte se odpovědi. Stále si myslíte, že zde můžete plásnout jakoukoliv lež a a pak od toho utéct hrdino.

Rozhodl sem se pro nulovou toleranci k vaším lžím a odbočování, proto zopakuji několik otázek, na které nejste schopen odpovědět:

1, Je v nějakém ze základních izraelských zákonů aspoň zmíňka o rovnosti všech před zákonem?

2, Kde sem napsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové?

3, Aha, tak pak přestaťe s neustálou obranou typu: "doložte paragraf nebo vojenské nařízen". Prostě Izrael páchal různá zvěrstva a pochopitelně k nim nebyly zveřejněny žádná oficiální nařízení.

4, Ne, napsal ste, že tvrdím, že Judsko a Samaří byli zemí nikoho. To sem nikdy nenapsal.

5, Ne, psal ste o tom, že arab si požádat může, ale žid nikoliv. Dovolím si vám připomenout váš příspěvek z dnes 10:34 - nepozměněn, nevytržen z kontextu:

"Ano, arab si může požádat o občanství kdekoliv - dokonce i v Izraeli. Ale žid si o občanství kdekoliv požádat nemůže. To je to, o čem já mluvím. A ano, dokazuje to izraelskou chrabrost, mírumilovnost a velikost. Přinejmenším nad ostatními arabskými státy"

Překrucujete má slova, popíráte, co ste sám řekl a to už poněkolikáté, k tomu další lži..... Už ste opravdu v koncích Zoubku

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M97a55t46o91u26š 19Z20o31u91b74e10k

29. 8. 2018

1. Odpověděl jsem.

2. O to právě jde. Izrael vyháněl araby pouze v případě, kdy k tomu byl objektivní důvod. Vy jediný tu mluvíte pouze o vyhánění arabů. Pokud uznáváte moje tvrzení, že židé vyháněli araby v sebeobraně, tak jsem spokojený a můžeme se posunout dál.

3. Co to s tím má společného? Vy obviňujete Izrael, že svévolně a bez důvodu vyháněl araby. Já právě proto chci od vás oficiální vyjádření. Prostě Izrael byl nucen se bránit arabské agresi. Ale obviňovat Izrael za zabité araby v sebeobraně je nechutné. Mimojiné když tu je zcela objektivní text Deklarace, která mluví o rovnosti práv pro židy a araby. Tváří tvář tomuto prohlášení buď najdete nějaké jiné oficiální prohlášení nebo se zkrátka omluvíte.

4. Stačí, když odpovíte na otázku, jakému suverénnímu státu patří Judsko a Samaří.

5. Proč stále vytrháváte z kontextu. Toto nebyl jediný příspěvek, který jsem na to téma psal. Znovu opakuji a znovu vás prosím, abyste nevytrhával z kontextu. Žid nemůže získat občanství například v Jordánsku. Kdežto arab například z Jordánska může získat občanství v Izraeli.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R85a55d95i55m 68H19l74i32ň88á90k

29. 8. 2018

vaše odpovědi jsou velmi nejednoznačné a neodpovídájí konkrétně.

1, souhlasíte tedy s tím, že v žádném ze základních zákonů Izraele není ani zmíňka o rovnosti všech před zákonem?

2, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové. Kde a kdy sem to napsal?

3, je snad evidentní, že nejen zvěrstva, ale cokoliv může být pácháno bez zveřejněného rozkazu. vaši poznámku považuji za irelevantní.každý si může prohlašovat co chce a konat opačně. To je právě to pokritectví a faleš.

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal?

5, Ano, nebyl to jediný z vašich příspěvků, napsal ste jich mnoho, svůj názor pozměňoval, někdy i otáčel. Já ale reagoval na váš příspěvek z 29.8. 10:34, kde ste uvedl, že "arab si může požádat o občanství kdekoliv - dokonce i v Izraeli. Ale žid si o občanství kdekoliv požádat nemůže" - doslovně, nevytrženo z kontextu.

To je lež jako kráva, já vás na to upozornil a vy opět, místo toho aby ste se za svou lež omluvil, tak se zpětně snažíte pozměnit své vyjádření.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M87a52t79o28u56š 63Z49o41u86b42e62k

29. 8. 2018

1. Stanovil jsem podmínky, za kterých jsem ochoten se o tématu s vámi bavit. Nebudu se o zákonech bavit s někým, kdo je považuje za cár papíru. Navíc jsem uvedl zákon, který potvrzuje rovnost.

2. Vy jste ten, co tvrdil, že Izrael vyháněl araby bez rozdílu.

3. Pokud, a znovu opakuji slovo pokud, Izrael páchal nějaká zvěrstva, tak to bylo individuální pochybení, které bylo vyšetřeno a, viník odsouzen. Ale protože vy obviňujete Izrael z řízeného a organizovaného vyvražďování arabů, tak chci od vás oficiální vyjádření. Obzvlášť, když Deklarace tvrdí opak toho, co vy.

4. Jakému suverénnímu státu patří Judsko a Samaří? Komu patřilo Judsko a Samaří 15.5.1948 v šest hodin ráno?

5. Žádné svoje vyjádření nepozměňuji. Stále tvrdím to stejné. Žid občanství v Jordánsku nezíská. Arab v Izraeli ano. Zbytek jsou vaše tanečky okolo, abyste zamaskoval svoje lži a vytrhávání z kontextu.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R65a17d48i45m 49H23l22i75ň81á36k

29. 8. 2018

1 :-))) Prostě jen nechcete veřejně přiznat, že v základních zákonech nic takového není. Vy ste uvedl základní zákon, který potvrzuje rovnost?? Ne

Od počátku se zde bavíme o základních zákonech a žádný z nich rovnost všech před zákonem ani nezmiňuje! A vy to moc dobře víte. Žádný!

2, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové. Kde a kdy sem to prosím napsal?

3, Individuální pochybení? Individuálním pochybením byla možná poprava bezbraného a zpacifikovaného palestince ležícího na ulici izraelským vojákem, Kdyby tato odpornost nebyla náhodou natočena a zveřejněna, nic by se ani nevyšetřovalo. Nicméně ale pochybil a byl natočen a jak to dopadlo? Směšný trest na pár měsíců, Netanjahu dokonce žádal jeho omilostnění a co je hlavní: zákaz jakéhokoliv nahrávání podobných akcí! Neslýchané. Nyní už nikdy nebude ani vaše individuální selhání.

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal?

5, Pokud svá vyjádření nepozměňujete, musím vám opět připomenout váš příspěvek z 29.8 (dnes) 10:34, kde ste uvedl, že

"arab si může požádat o občanství kdekoliv - dokonce i v Izraeli. Ale žid si o občanství kdekoliv požádat nemůže" - všimněte si prosím slova požádat. Opravdu ste nic nezměnil. Požádat a získat fatálně mění význam vašich vět.

Dnes dopolende ste tvrdil, že žid o občanství kdekoliv požádat nemůže, arab ano.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M39a12t94o91u52š 56Z97o33u66b76e88k

29. 8. 2018

Uvedl jsem zákon, který upravuje rovnost. Nikde jsem netvrdil, že to je základní zákon.

Podle vás Izrael vyháněl a zabíjel všechny araby bez rozdílu. A to zkrátka není pravda.

Izrael opravdu zabíjí pouze v sebeobraně. Pokud ne, tak je to individuální pochybení. Nikoliv oficiální nařízení shora, jak se snažíte tvrdit vy.

Komu patří Judsko a Samaří?

Vtipné je, že konkrétně v Jordánsku nemůže žid ani požádat. Na základě tamějších zákonů žádný úředník nesmí takovou žádost přijmout. Ale pro vás asi normální věc, co?

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R83a96d19i13m 66H73l69i54ň70á88k

30. 8. 2018

Člověče, já přišel s argumentem, že žádný zezákladních zákonů Izraele ani nezmiňuje rovnost všech před zákonem. Tak to prostě je. Žádný.

Nejsem si vědom, že ste něco uvedl, ale pokud ano a není to základní zákon, tak opět pouze mlžíte a odvádíte debatu pryč od základních zákonů Izraele, které rovnost nezmiňují.

1, kdy sem napsal, že izrael vyháněl VŠECHNY araby a BEZ ROZDÍLU?

2, zajímal by mě váš názor na popravu palestice Izraelským vojákem a hlavně na směšnou výši trestu a také následné opatření - zákaz natáčení.

Trest i toto antidemokratické opatření silně podporují takováto individuální selhání a přímo k nim nabádají.

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal? Nevyhýbejte se odpovědi

5, Není pravda, že by žid nemohl v Jordánsku požádat. Opět lžete. Prosím o link na tamní zákon, který to znemožňuje jak píšete! Takovéto lži můžete vyprávět leda tak vašim věrným naslouchačům, jejichž povědomí o situaci je nulové.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M14a42t47o29u48š 57Z19o28u94b61e55k

30. 8. 2018

Já po vás chtěl splnění podmínek, které prokáží schopnost vaší kultivované a odborné debaty na téma rovnosti před zákonem. Vy jste tyto podmínky nesplnil. Jste upnutý pouze na základní zákony, ačkoliv je to falešná chiméra. Stát Izrael není řízen pouze základními zákony, stejně jako ČR není řízena pouze ústavou. Až splníte podmínky, tak se můžeme o rovnosti bavit. Zatím jste absenci rovnosti v Izraeli neprokázal. Ani teoreticky a ani prakticky. Já uvedl zákon, který upravuje a určuje rovnost před zákonem. Tato zákonná norma je platná a závazná. A soudy se podle ní řídí.

Napsal jste opakovaně, že Izrael vyháněl araby a jejich cílem bylo vyhnání všech arabů. Ale podle vás se to nepodařilo kompletně, tak milostivě těm zbylým dal občanství. Ano, toto a mnohé další nesmysly nejen z hlediska výrokové logiky, ale i z hlediska faktů jste byl schopen napsat. Deklarace vás usvědčuje ze lži, stejně jako každodenní praxe.

Uvedl jsem popis toho, jak jste došel k tomu, že Judsko a Samaří je zemí nikoho. Tahal jsem to z vás velmi dlouho a na několikrát. Pokud si myslíte, že Judsko a Samaří patří nějakému suverénnímu státu, tak uveďte jeho název a smlouvu, podle které mu to území patří.

Jistě, že jordánský úředník nesmí přijmout žádost žida o občanství v Jordánsku. Něco si o tom zjistěte. Vy opravdu žijete ve faktografické bublině. Máte zprávy pouze z jedné strany břehu. Možná by stálo za to, abyste investoval víc času do studia. Například mezinárodního práva nebo historie. Mohl byste se poučit, jaký je vztah mezi státem a královstvím a přestat tvrdit nesmysl o umělém vzniku státu v roce 1948. Nebo že stát Izrael nebyl státem pro Araby.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R17a64d58i49m 83H36l13i16ň50á17k

30. 8. 2018

Chlape, mějte v sobě aspoň kousek hrdosti.

1, V žádném ze základních zákonů izraele není ani zmíňka o rovnosti všech před zákonem.

2, kdy sem napsal, že izrael vyháněl VŠECHNY araby a BEZ ROZDÍLU? Zkopírujte sem má slova, vašeho vykrucování a chybného pochopení už bylo mnoho. Překopírujte sem můj vlastní nepozměněný text.

3, zajímal by mě váš názor na popravu palestice Izraelským vojákem a hlavně na směšnou výši trestu a také následné opatření - zákaz natáčení.

Trest i toto antidemokratické opatření silně podporují takováto individuální selhání a přímo k nim nabádají.

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal? Nevyhýbejte se odpovědi. Opět, překopírujte sem má vlastní, nepozměněná slova, žedné vaše chybné dedukce.

5, Dnes ste psal, že : "Na základě tamějších zákonů žádný úředník nesmí takovou žádost přijmout" Ptám se tedy, na základě jakého konkrétního zákona nesmí jordánský úředník přijmout žádost od žida? Není třeba další zbytečné diskuse, stačí odkaz.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M30a64t73o80u19š 38Z41o82u49b52e31k

30. 8. 2018

1. Již jsem odpovídal a doložil zákonnou normu (ano, ne základní zákon).

2. Napsal jste, že Izrael chtěl vyhnat všechny araby, ale nepodařilo se mu to. Tak tomu zbytku dal holt občanství. To byla vaše odpověď po dlouhé době, kdy jste odmítal odpovědět na moji otázku, kde vzalo skoro 2 miliony izraelských arabů izraelské občanství.

3. Ano, chápu, že by vás zajímal. Ale neodpovím vám. Ačkoliv můj názor je velice blízký vašemu, tak to není na diskuzi přes idnes.cz a hlavně ne s vámi, když odmítáte vnímat kontext.

4. Velmi dlouho jsem to z vás tahal. A velmi dlouho jste se tomu vyhýbal. Nebyl jste schopen napsat jediný suverénní stát, kterému by Judsko a Samaří patřilo. Nakonec jste napsal, že Izrael může okupovat území, i když to území nikomu nepatří. Najděte si to sám. Napsal jste toho tolik, že to procházet nebudu. Každopádně mě stále zajímá, komu to území podle vás patří.

5. Vy jste opravdu nevzdělaný, co? Znáte tuhle knihu?

https://books.google.cz/books?id=YeCiz5KoZh4C&pg=PA78&lpg=PA78&dq=jordan+citizenship+law+green+yellow+card&source=bl&ots=_L2gYNZFDq&sig=wY9tGETpIgxIDsNWc1tO6I33obQ&hl=en&ei=y1lHStbeLoKitwfO4ZmTBg&sa=X&oi=book_result&ct=result&redir_esc=y

Doporučuji stranu 73.

Znáte tento zákon:

http://www.refworld.org/docid/3ae6b4ea13.html

Zkrátka jste se projevil jako naprostý neznalec mezinárodního práva. Neznáte právo Jordánska ani Izraele. A chcete mě poučovat? Dovzdělejte se, a pak můžeme pokračovat.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R21a46d34i68m 57H71l13i98ň87á15k

30. 8. 2018

1, Super, takže souhlasíte s tím, že Izrael v základních zákonech nemá ani zmíňku o rovnosti všech před zákonem. Mohl ste to napsat rovnou a nemuselm ste tady týdny šaškovat, ale aspoň něco.

2, překopírujte sem má slova kdy sem napsal, že izrael vyháněl VŠECHNY araby a BEZ ROZDÍLU?

3, Takže pokud vám rozumím správně, tak se zhruba shodneme na tom, že v tomto případě se patrně jednalo o selhání jednotlivce, ale stát těmto selháním vytváří ideální podmínky a pokud sou přesto odhaleni, tak je chrání.

4,nic takového sem nikdy nenapsal. Pokud tvrdíte, že ano, zkopírujte sem má slova, kde píšu, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho.

5, ano, knihu tohoto izraelského aktivisty znám

Ve vašem odkazu vás asi zaujal odstavec 3,2. Musím vám připomenout původní téma, od kterého se snažite všemi silami odbočit: psal ste, že žid nemůže v Jordánsku o občanství ani požádat.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M70a25t42o76u41š 60Z62o81u46b65e47k

30. 8. 2018

1. Uvedl jsem zákon, který ustavuje rovnost před zákonem.

2. Takže už souhlasíte s mojí tezí, že Izrael nevyháněl všechny araby a určitě ne bez rozdílu? No sláva, aspoň v něčem jste se poučil.

3. Toto téma přesahuje možnost diskuze na idnes.cz. Kontext je velmi složitý a případ velmi komplexní. Stejně jako zákon, na který narážíte.

4. Komu patří Judsko a Samaří? Uveďte suverénní stát.

5. ;-D;-D;-D Čekal jsem, že i tváří tvář citaci zákona se budete vykrucovat a tvrdit, že zákon povoluje židovi o občanství požádat. Ale nemáte pravdu. Židovi nikdo takovou žádost nepřijme. Úředník jí odmítne přijmout. Přiznejte, že jste o tom nevěděl. Stejně jako nevíte o daleko horších věcech v jordánských zákonech. Jako například, že žid je tam explicitně označen za "enemy of the state". Nebo že nevíte o podobných zákonech v Sýrii nebo Libanonu. Zkrátka Izrael je jedinou funkční demokracií v regionu s rovností před zákonem pro všechny svoje občany. Navíc nabízí možnost získat občanství komukoliv - což je víc, než umožňujou okolní státy.

Žid v Jordánsku nemůže o občanství ani požádat. Každý úředník takovou žádost odmítne přijmout - ergo žid nemůže požádat.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R30a81d83i77m 73H47l39i28ň76á44k

30. 8. 2018

1, Celou dobu se bavíme o tom, že žádný z Izraelských základních zákonů neobsahuje ani zmíňku o rovnosti všech před zákonem. Ani vy takový neznáte a jelikož ste neschopen cokoliv přiznat, tak zde jen mektáte a snažite se odbočit.

2, překopírujte sem má slova kdy sem napsal, že izrael vyháněl VŠECHNY araby a BEZ ROZDÍLU?

(nulová tolerance k vaším lžím a překrucování mých slov) Nebudete tvrdit, že sem něco napsal, když to není pravda a pak od toho bez omluvy utíkat.

3, Je mi to jasné. Jako diskutér obhajující vše Izraelské nemůžete komentovat toto téma, protože s aktuálním dění v Izraeli nemůžete souhlasit. Takže kritika Izraele by byla proti vašemu přesvědčení, ale obhájit tuto skutečnost nelze a to vy víte.

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal? Nevyhýbejte se odpovědi. Opět, překopírujte sem má vlastní, nepozměněná slova, žedné vaše chybné dedukce. (nulová tolerance k vaším lžím a překrucování mých slov)

5, Prosím vás, nepřekrucujte to stále. Prostě žid o Jordánské občanství požádat může. To, že ho nedostane je věc druhá. Stejně tak, jako Iránec patrně nedostane jen tak izraelské občanství.

Jediná a ještě k tomu funkční demokracie?????? Ste se snad zbláznil?

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M55a18t34o95u28š 34Z79o36u64b10e17k

30. 8. 2018

1. Jaké mektání a odbočování? Je to vaše manipulace, na kterou nechci přistoupit. Základní zákony nejsou všeurčující. Neznamená to, že když v nich něco není, tak to neplatí. Proto jsem kontroval zákonem, který určuje rovnost před zákonem. Protože znám vaši demagogii, kdy se budete snažit tvrdit, že tím pádem rovnost v Izraeli neexistuje. Což je zjevná lež nejen dle teorie, ale i podle praxe.

2. Nulová tolerance: obvinil jste Izrael, že jeho záměrem bylo vyhnat všechny araby. Nepodařilo se mu to (podle vás), tak prý milostivě zbytku udělil občanství.

3. Ten voják jednal správně a neměl být vůbec potrestán nebo souzen. S tím zákonem je to složitější.

4. Napište, komu patří Judsko a Samaří. Nulová tolerance k vaší snaze se z toho vykroutit.

5. Ne, nemůže. Ten zákon to říká jasně. Uveďte, kde je v izraelském zákoně výjimka pro iráčana nebo araba nebo kohokoliv jiného. Kdybyste navíc ten jordánský zákon znal celý, včetně dodatku z roku 1987, tak byste se dočetl i další věci, které vás nepotěší, protože dokazují něco, co se vám už dřív nelíbilo :-)

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R61a12d59i49m 40H14l77i77ň78á11k

30. 8. 2018

1, Ale no tak. Já pouze informoval, že v základních izraelských zákonech není ani zmíňka o rovnosti věech před zákonem. To je prostě fakt. Vy místo toho, aby ste to přiznal, tak se odpovědi vyhýbáte a MEKTÁTE hlouposti. Normální člověk by napsal: " Ano, máte pravdu, v žádném z izraelských zákonů není ani zmíňka o rovnosti všech před zákonem. Tak to prostě je. Vyhýbáte se každé odpovědi, která se vám nehodí do vaší úchylné představě o dokonalém státu.

2, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové. Kde a kdy sem to prosím napsal? Nodbočujte neustále někam jinam a zkopírujte sem můj údajný text

3, ?????? prosím???? To myslíte vážně. Tak by to podle vás v Izraeli mělo být, že izraelský voják může beztrestně zastřelit zpacifikovaného bezbraného člověka který nikoho neohrožuje? A co ti, kteří by se to pokusili natočit nebo o tom nějak informovat? Ty může také zastřelit? A nebo rovnou zastřelit všechny, kdo to viděli? (tzv preventivní vraždy, které Izrael také praktikuje)

Aho, už rozumím, to je ta demokracie po izraelsku

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal? Nodbočujte neustále někam jinam a zkopírujte sem můj údajný text

5, Požádat o občanství může Izraelec v Jordánsku stejně tak, jako Iránec v Izraeli. A stejně tak ani jeden z nich neuspěje. To je prostě fakt ikdyby se Zoubek na hlavu stavěl

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M13a86t82o90u64š 50Z90o83u33b73e79k

30. 8. 2018

1. Ne, to není pravda. Vy jste na základě toho dokazoval, že v Izraeli není rovnost před zákonem a že to je hrůza a trhlina do mé představy o demokratickém státě. Najednou couváte, protože víte, že rovnost je jednak uzákoněna a jednak v praxi naplňována? Hezké.

2. Nikam neodbočuju. Napsal jste, že Izrael chtěl vyhnat všechny araby bez rozdílu. Pokud teď chcete tvrdit, že Izrael dělal a dělá rozdíly mezi araby a že vyháněl jenom některé, tak sláva!

3. Jistě, od toho je to voják. Ne soudce. Navíc dotyčný arab byl stále potenciální hrozbou. Není pravda, že nikoho neohrožoval. Ostatní vaše řeči jsou typickou ukázkou toho, že o tom zákoně opět nevíte nic a pouze emotivně rozhazujete rukama kolem sebe. Zcela identicky jako kolem toho zákona o židovském státě, kde jste nebyl dosud schopen uvést příklad toho, jak to sebralo práva izraelským arabům.

4. Komu patří Judsko a Samaří? Neodbočuju. Pokud si nemyslíte, že je to území nikoho, tak uveďte, jakému suverénnímu státu to území patří.

5. Ne, v Jordánsku žid požádat nemůže. Ten zákon to potvrzuje. Žádný úředník takovou žádost nepřijme. Ani tváří tvář citaci zákona neuznáte svoji lež? Jste směšný a zbabělec.

Každopádně je to irelevantní. Prokázal jsem, že Izrael je větší demokracií než okolní arabské státy, které se vymezují vůči jednomu národu.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R20a69d25i16m 17H80l23i36ň82á55k

30. 8. 2018

1, Napsal sem, že v základních izraelských zákonech není ani zmíňka o rovnosti věech před zákonem. Ta tam prostě není, to je fakt. Není o čem diskutovat.

2, Dle vás sem napsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové. Kde a kdy sem to prosím napsal? Nodbočujte neustále někam jinam a zkopírujte sem můj údajný text

3,Ano, v době, kdy ho izraelský voják zastřelil, ležící palestinec byl plně zpacifikován a nikoho nijak neohrožoval. Dle vás je to v pořádku, Hezká demokracie. Možná dle Izraele, jinde by toto demokracií nenazývali. Onen vrah by si poseděl hezky dlouho za tokové zvěrstvo a čistka by se nevyhla ani jeho velení. Ale v Izraelské "demokracii" ne. Premiér žádá milost a aby se to neopakovalo, zakáže informovat o takovýchto armádních hnusech. Pěkné. A podle zoubka je to správně

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal? Nodbočujte neustále někam jinam a zkopírujte sem můj údajný text

5, to víte, že požádat může. Stačí vyplnit žádost a odeslat ji. Nedramatizujte to. Že občanství nezíská stejně jako Iránec v Izraeli je druhá věc. Neměřte dvojím metrem Zoubku.

Čím ste to prokázal?

Mimo jiné, o tom se nemusíme dohadovat. Souhlasím s vámi, že zatím má Izrael k opravdové demokracii blíže než okolní arabské státy.

Problém je ale v tom, že místo, aby se opravdové demokraci přibližoval, tak ho současné vládní garnitury od demokracie vzdalují

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M81a64t40o67u78š 33Z37o42u43b60e50k

30. 8. 2018

1. Ne, uváděl jste to jako důkaz, že v Izraeli není rovnost před zákonem. To je fakt. Proto jsem vám uvedl zákon, který ustanovuje rovnost.

2. Nikam neodbočuju. Napsal jste, že Izrael chtěl vyhnat všechny Araby. Ale nepovedlo se mu to, tak dal zbytku občanství. Opravdu se vás musím ptát znovu, kde se vzalo v Izraeli 1.8 milionu izraelských arabů?

3. Ne, arab nebyl plně zpacifikován. Stále byl bezpečnostní hrozbou pro svoje okolí. Voják jednal správně. Každopádně já respektuji rozhodnutí soudu, což opět dokazuje demokracii v Izraeli.

4. Komu patří Judsko a Samaří?

5. Vy asi opravdu nevíte, co znamená "požádat", co? A teď se z toho snažíte vykroutit.

Uveďte mi prosím v izraelských zákonech výjimku, že nějaký národ na světě nemůže požádat nebo získat izraelské občanství. Já vám doložil to samé z jordánských zákonů. Tak buďte chlap a jednejte stejně. Nebo opět jenom plácáte prázdná slova?

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R97a43d51i31m 51H15l63i83ň87á51k

30. 8. 2018

1, Fakta: V žádném Izraelském základním zákoně není ani zmíňka o rovnosti všech před zákonem

2, Prosím vás, napsal ste, že já sem psal, sem napsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové. To je lež, tak vás žádám, zkopírujte sem můj údajný text, kde to píšu.

3a, To, že jednoznačně usvědčený vrah dostane směšný trest a vy to respektujete je důkaz demokracie v Izraeli??????

3b, to, že je následně vydán zákon zakazující zaznamenávat izraelské trestné činy je také důkaz demokracie?

3c, nebyl žádnou hrozbou, podívejte se na to ještě jednou

4, Tvrdil ste, že jsem napsal, že Samaří a Judsko byli před r.48 zemí nikoho. Kde a kdy sem to napsal? Nodbočujte neustále někam jinam a zkopírujte sem můj údajný text

5, Iránec v Izraeli ani izraelec v Jordánsku nedostanou občanství. To je prostě zásadní fakt. vaše slovíčkaření je zbytečné. Žádat si může kdo chce o co chce, ale výsledek bude identický. Klidně se stavte na hlavu, ale v oblasti získání občanství jsou "demokracie" v Izraeli stejné jako ty v Iránu či Jordánsku. Kdyby ste se oprostil od vašich double standardů, viděl byste to.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M40a36t36o50u41š 44Z42o33u33b64e51k

30. 8. 2018

1. Fakta: V izraelských zákonech je uzákoněna rovnost před zákonem. Vaše věty o tom, že v Izraeli rovnost není, protože to není v základních zákonech, je nepravdivá.

2. Jak získlo 1.8 arabů izraelské občanství? Vidím, že musíme dojít k vaší větě o vyhánění všech arabů opět od začátku.

3. Voják jednal správně. Arab byl stále bezpečnostní hrozbou pro svoje okolí. Respektuju rozhodnutí soudu. Respektuju i to, že vám se to nelíbí. Zákon, který vy zmiňujete, je na složitější debatu. A určitě ne s někým, kdo považuje izraelskou Deklaraci za cár papíru. Nebo určitě ne s někým, kdo navzdory historickému faktu a navzdory mezinárodnímu právu tvrdí, že v roce 1948 vznikl umělý stát Izrael. Prokázal jste svoji neznalost historie i práva.

4. Komu patří Judsko a Samaří? Vidím, že k vaší větě o tom, že je to území nikoho, musíme opět dojít od začátku.

5. Prosím o citaci zákona, která zamezuje iránci získat v Izraeli občanství. Já uvedl citaci jordánského zákona, která toto zakazuje židům. Dokud takovou citaci nepředložíte, považuji vaši větu za nepravdivou. Nějak se vám to hromadí. Zkuste aspoň někdy přinést aspoň jeden důkaz pro svoje tvrzení.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R94a55d30i31m 51H32l84i26ň63á51k

30. 8. 2018

1, OK Zoubku, to je jak s děckem, které si mektá furt to své a je mu úplně jedno, že je mimo téma.

Souhlasíte se mnou, že v žádném Izraelském základním zákoně není ani zmíňka o rovnosti všech před zákonem? Jednoduchá otázka, mohl byste to zvládnout.

2, Netřeba nikam chodit, já vám odcituji vaši větu, vy odcitujte mou. Včera ste napsal, že já sem psal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové. To je lež, tak vás žádám, zkopírujte sem můj údajný text, kde to píšu.Též jednoduché. Pokud sem to tedy opravdu napsal jak tvrdíte.

3, OK, takže dle zoubka je naprosto v pořádku, když izraelský voják zabije ležící, kompletně zpacifikovanou osobu. Není to jen proto, že tou osobou byl palestinec? Bylo by to z vašeho pohledu v pořádku i tehdy, kdyby palestincký militant takto popravil bezbranou izraelskou (židovskou) osobu? Asi ne co, to je ten váš dvojí pohled na věc.

A to, že se vydá zákon zakazující dokumentovat armádní izraelská zvěrstva je také asi v pořádku. V demokratických zemích běžná praxe :-) ;-D

4, Opět není třeba nikam chodit, Nikdy sem nenapsal, že Judsko a Samaří byli před r.48 uzemí nikoho. Kdy sem to napsal. Zkopírujte sem mou větu abyste dokázal, že nejste lhář.

5, nikdy sem netvrdil, že Izrael zamezuje zákonem získat komukoliv občanství. Jen ho prostě nezíská. Izrael není tak blbí, aby své diskrimnační praktiky vystavoval veřejně na nějakých listinách. Snaží se před světem stále tvářit jako demokracie. Není jako arabské země, které kašlou na světové mínění a tak hrajou na rovinu.

Podstaný je fakt, že ani jeden občanství nezíská. Jeden to dá otevřeně najevo, druhý hraje falešnou hru a tváří se jak demokrat, ale realita je stejná. Bohužel

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M89a22t39o22u36š 72Z84o65u74b58e52k

30. 8. 2018

1. Kdybyste k tomu nepsal ty hlouposti o tom, že to dokazuje to, že v Izraeli není rovnost před zákonem, tak jsem vám odpověděl jednoduše a přímo už v prvním komentáři. Ale znovu podotýkám: V izraelských zákonech je uzákoněna rovnost před zákonem.

2. Protože se odmítáte přiznat ke svým dřívějším výpovědím, tak k nim musíme dojít znovu od začátku. Jak získalo 1.8 milionu arabů izraelské občanství? Kde se vzali jako plnoprávní občané státu Izrael?

3. Opět lžete. Já tvrdím, že onen arab nebyl zcela zpacifikován, proto je v pořádku, že izraelský voják jednal tak, jak jednal. Pokud by nějaký žid bodal do arabů nožem a bylo běžné, že židé nosí na sobě i sebevražedné vesty, tak bych to schvaloval i v obráceném garde. Zkrátka potenciální agresor musí být zastaven. Tento nebyl zcela zpacifikován, proto izraelský voják jednal správně.

4. Komu patří Judsko a Samaří? Jestliže nyní chcete tvrdit, že patří nějakému suverénnímu státu a že to není území nikoho, tak napište, jakému státu Judsko a Samaří patří.

5. Takže nemáte žádný argument pro svoje konspirační teorie o Izraeli. Nejste schopen uvést izraelský zákon, který by omezoval kohokoliv na světě v tom, aby mohl získat izraelské občanství. Děkuji.

Vy si myslíte, že iránec izraelské občanství nezíská, ale opět se jedná jenom o váš názor, který nemáte podepřený žádným zákonem nebo soudním precedentem. Takže opět konspirace.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R93a13d51i38m 14H27l46i88ň93á19k

31. 8. 2018

1, Žádný ze základních izraelských zákonů ani nezmińuje rovnost všech před zákonem. Tečka

2, Kdy sem napsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové? To je lež, tak vás žádám, zkopírujte sem můj údajný text, kde to píšu.

3, Koukněte se na to video, onen arab nikoho neohrožoval. Pokud je dle vás demokratické střílet bezbrané araby, tak pak chápu, že Izrael může být ve vašich očích zemí demokratickou.

Zákon, který zakazuje dokumentovat vojenská zvěrstva je podle vás také v souladu s demokratickými principy?

4, Nechci tvrdit nic, napsal ste, že tvrdím, že Judsko a Samaří bylo před r.48 územím nikoho. To sem nikdy netvrdil a proto se vás žádám, překopírujte sem můj text, kde píšu to co ste tvrdil, pokud takový můj text neexistuje, tak se omluvte za překrucování mých slov. Je to jednoduché, dospělý člověk by to měl zvládnout.

5, Zoubku, diskriminace nemusí být oficiálně přiznaná. To si stát, který se navenek snaží vypadat demokraticky nemůže dovolit. To si dovolí pouze státy, které si na nic nehrají a k nedemokratickému zřízení se hlásí.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M19a95t98o13u87š 31Z98o98u81b78e66k

31. 8. 2018

1. Nu, dle vyjádření nejvyššího soudu je možné za to považovat Základní zákon "Human dignity and Liberty". Ale chápu, že to vás nepřesvědčí, protože pro vás je například Deklarace jen cárem papíru. Proto jsem uvedl i další zákon, který rovnost ustanovuje.

2. Pokud nyní chcete tvrdit, že Izrael nevyháněl všechny araby, tak já jsem spokojený. To je přesně to, co tvrdím já od samého začátku, a co jste se mi snažil vymluvit. Například i údajným dokladem podle jakési pofidérní knihy Hidden Secrets of Zionism, která údajně dokazuje, že Izrael vyháněl všechny araby bez rozdílu. A to teď ponechávám stranou, že celá řada těch citátů je tam uvedena špatně. Tedy ta kniha v řadě citátech zcela nepokrytě lže a v další řadě vytrhává z kontextu.

3. Ten arab byl stále bezpečnostní hrozbou. Ten arab provedl teroristický čin a nebyl zcela zpacifikován. Zákon, který upravuje dokumentování vojenských akcí je potřeba vidět v kontextu. Toho vy nejste schopen.

4. Je to jednoduché: napište, komu patří/patřilo Judsko a Samaří a podle jaké smlouvy. Jestliže si na svá slova nepamatujete, tak je budete muset napsat ještě jednou nebo uvést stát, kterému to území patří/patřilo.

5.Ano, takže stále platí, že de iure je stát Izrael státem demokratickým s rovností pro všechny svoje obyvatele. A vaše double standardy se snaží najít cokoliv, byť i teoretického, co by mohlo Izrael očernit. Stát Izrael není dokonalý a já se spoustou jeho rozhodnutí nesouhlasím. Ale stále je to stát demokratický, na stejné úrovni jako třeba Česká republika a na mnohem vyšší úrovni než okolní arabské státy. A především na mnohem vyšší úrovni než je plán dalšího "palestinského státu" v té oblasti. Přesto málokdo oponuje vzniku dalšího "palestinského státu", ačkoliv tento stát dopředu hlásá rasovou a národnostní nesnášenlivost a zcela určitě nebude aplikovat rovná práva a přístup pro všechny (o lidských právech nemluvě).

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R34a10d49i23m 95H38l15i70ň57á67k

31. 8. 2018

1, Dle vyjádření jakého soudu? Izraelského? Vtipné, soud rozhodl, že to asi někde zmíněno je, ikdyž to tam není. Ste tak naivní nebo tak blbej? To už je fakt moc. Už vidím jejich prohlášení. Nikde sme to tam nešli, ale nemůžeme vyloučit, že to někde je :-) Prostě žádný ze základních izraelských zákonů ani nezmińuje rovnost všech před zákonem.

2, Nechci tvrdit nic. Pouze podotýkám, že sem nikde nepsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové jak tvrdíte! To je vaše lež, tak vás žádám, zkopírujte sem můj údajný text, kde to píšu. Toť vše

3, Onen arab v době své popravy nikoho neohrožoval,

V jakém kontextu? Že izraelská armáda si může páchat zvěrstva jaká chce a nikdo na to nesmí upozorňovat? Demokracie po Izraelsku

4, napsal ste, že tvrdím, že Judsko a Samaří bylo před r.48 územím nikoho. To sem nikdy netvrdil a proto se vás žádám, překopírujte sem můj text nrbo se omluvte za lež.

5, Double standardy uplatňujete pouze vy a to i v tomto případě. Pro iránce je stejně nemožné získat izraelské občanství jako pro izraelce jordánské. Přesto je to pro vás důkaz toho, že izrael je demokracií a zároveň toho, že Jordánsko demokracií není. Měřte všem stejným metrem chlape. Buďte stejně kritický k Izraeli jako k okolním i nedemokratickým zemím.

Ten váš absulutně kritický a paranoidní pohled na všechny ostatní a zároveň pocit vlastní svatosti a dokonalosti z vaší strany znemožňuje jakýkoliv konstruktivní dialog.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

M57a15t98o11u51š 78Z92o47u14b47e36k

31. 8. 2018

1. Vyjádření nejvyššího soudu a rovnost na základě základních zákonů. Ale v pořádku. Máte svoji agendu a tu musíte dodržet za každou cenu. Proto jsem uvedl i další zákon, kde je to explicitně vyjádřeno. Tedy stále platí, že v Izraeli je rovnost před zákonem nejen definovaná zákonnou normou, ale i v praxi naplňována.

2. Pokud si opravdu myslíte, že Izrael nevyháněl všechny araby bez rozdílu, tak v pořádku. Jsem rád, že tím pádem odvoláváte tu knihu, kterou jste mi argumentoval a opakovaně se ptal, zda jsem ji četl. Já totiž tvrdím od začátku, že Izrael nevyháněl všechny araby a že mezi nimi činil zásadní rozdíly. Tedy vyháněl jenom ty zlobivé.

3. Onen arab byl stále bezpečnostní hrozbou pro své okolí. A bylo potřeba ho eliminovat.

V kontextu, pro který vy nemáte pochopení, protože kontext pro vás nic neznamená, jak jsme se všichni přesvědčili za poslední 3 měsíce vašich nesmyslů zde v diskuzích na idnes.

4. Napište, komu patří/patřilo Judsko a Samaří. Jak jednoduché. Již jste se jednou odpovědi na tuto otázku vyhýbal a vykrucoval se z ní. Nakonec jsem vás donutil odpovědět. A nyní tím martyriem chcete procházet znovu?

5. Doložte prosím, že Izrael má stejně jako Jordánsko omezení pro získání občanství. Předložte izraelský zákon, který zakazuje například iráncům získat občanství. Pokud takový zákon neznáte, tak se omluvte za šíření falešného obvinění. Izrael nikoho ze získání občanství nevylučuje. Jordánsko ano. Pokud si myslíte, že Izrael něco jiného píše (zákony) a něco jiného dělá, tak doložte případ nějakého jordánce, který žádal o občanství a bylo mu to odmítnuto z důvodu rasy nebo původu - podobně jako je to automaticky nepřijatelné pro žida, když si žádá o jordánské občanství.

Já jordánský zákon předložil, přesně, jak jste si přál. Buďte chlap a chovejte se podle toho. Chápejte to, já vám neberu právo si myslet, že Izrael se chová nedemokraticky. Klidně si to myslete. Ale přiznejte, že to je pouze na základě vašeho úsudku a ne na základě zákonných norem.

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít

R68a42d80i25m 40H19l47i51ň84á65k

31. 8. 2018

1, Jakého soudu? Izraelského?

Žádný ze základních izraelských zákonů ani nezmińuje rovnost všech před zákonem.To je nezpochybnitelný fakt

2, Jde o to, že tvrdíte, že sem něco řekl a není to pravda. Nikde sem nepsal, že Izrael vyháněl araby pouze proto, že jsou arabové jak tvrdíte! To je vaše lež, tak vás žádám, zkopírujte sem můj údajný text, kde to píšu.

3, To snad ne Zoubku asi se bavíme každý o jiném případu. Tento muž lež bez známek života na silnici za dozoru vojáků a najednou ho z ničeho nic střelí nějaký izraelský primitiv do hlavy. Žádnou hrozbu nepředstavoval. Podívejte se na video: https://www.youtube.com/watch?v=zFZE7DI8_ec

4, napsal ste, že tvrdím, že Judsko a Samaří bylo před r.48 územím nikoho. To sem nikdy netvrdil a proto se vás žádám, překopírujte sem můj text nrbo se omluvte za lež.

5, Zoubku, ani jeden nezíská občanství a je absolutně bezpředmětné, jaká cesta k tomuto výsledku vede. Prostě ho nedostane a je úplně jedno, zda kvůli zákonu, předpisům či pouze nepsaným zvyklostem.

Vy ste najivní trouba, který si myslí, že když Kongo vyhlásí deklaraci, že je demokratickým státem, všichni jsi sou rovni a že občanství dostane každý, tak že to tak opravdu je. Co na tom, že to tak nebude, vy stále budete tvrdit, že deklarace Kongfa jednoznačně dokazuje, že se jedná o demokratický stát. Ste opravdu jen voják bez vlastního mozku

 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít