Jenže ono to vypadá, že existovala. Pro Izrael je to husarský kousek, protože zřídit a tajně provozovat takovou základnu na cizím prostředí, kde vás opravdu nemají rádi, není jen tak. Na druhé straně tohle prostředí bylo ideální, protože je to poušť, kde skoro nikdo nebydlí.
Až na toho pasáčka.
Ale neznámí obránci jsou ještě milosrdní, protože mohli zmasakrovat celou kolonu. Auta nemají v poušti proti letadlům šanci. Nakonec prostor pročesávají dva pluky. Několik tisíc mužů.


















