„S nadšením jsem si udělal pauzu od natáčení, abych slavil s Patrickem na premiéře třetí řady Bílého lotosu. Skvělý seriál! Mohl bych tvrdit, že jsem překvapený, když jsem zjistil, že tam má nahou scénu, ale co můžu říct - jablko nepadá daleko od stromu. Nenechte si to ujít tuto neděli – věřte mi,“ napsal Arnold Schwarzenegger na Instagramu, kde má 26 milionů sledujících.
Pokud jde o nahotu, akční hvězda s ní nikdy neměla problém. Herec se svlékl ve filmu Terminátor z roku 1984, ale i v dalších snímcích vystavil na odiv svou svalnatou postavu.
Delší, větší, šílenější a z Thajska. Třetí řada Bílého lotosu láká ukázkou![]() |
Jeho syn se v minulosti věnoval modelingu a pak začal také hrát. Objevil se v televizních projektech jako seriály American Sports Story, Gen V, Schodiště a Na seznamu smrti nebo ve filmech Půlnoční láska, Stowaway a Ranařky.
Patrick Schwarzenegger, který chodil se zpěvačkou Miley Cyrusovou a nyní je zasnoubený s modelkou Abby Championovou, v seriálu Bílý lotos hraje Saxona Ratliffa, jenž s manželkou Victorií, kterou hraje Parker Posey, navštíví luxusní resort v Thajsku.
Ve třetí řadě seriálu, která na platformě Max startuje 16. února, dále hrají Natasha Rothwellová, Walton Goggins, Scott Glenn, Carrie Coonová, Michelle Monaghanová, Leslie Bibbová, Jason Isaacs, Aimee Lou Woodová a další.
Arnold Schwarzenegger má pět dětí. Dcery Katherine (35) a Christinu (31) a syny Patricka (31) a Christophera (27) má s bývalou manželkou Marií Shriverovou (69), se kterou se rozvedl v roce 2011 po 25 letech manželství.
Důvodem rozvodu bylo odhalení románku s bývalou hospodyní Mildred Patricií Baenou (63), se kterou má herec nemanželského syna Josepha Baenu (27).