Zatím se vám divadla vyhýbala anebo vy jim, ale přijal jste roli v muzikálu. Což mě překvapilo.
Jsem překvapený úplně stejně jako vy. V lednu mi zavolali z produkce Divadla Broadway, že Michal Suchánek a Petr Kolečko napsali muzikál Andělé a že by mě tam Michal chtěl. A protože se už nějaký pátek známe a já ho mám moc rád, tak jsem si řekl, že to budu muset zkusit, a když to nepůjde, tak mě prostě vyhodí. Měl jsem a doteď mám k divadlu velký respekt. Až na jednu hru, kterou jsme s kamarádkami a kamarády kdysi nazkoušeli, to mi bylo asi dvaadvacet, jsem nikdy divadlo nehrál. A jak je to s tím vyhýbáním – to já se divadlu vyhýbal.
Nekorektního humoru se vůbec nebojím a myslím, že je ho třeba. Na Martym Pohlovi alias Řezníkovi se mi líbí, že všechno dělá po svém a nepodléhá žádným tlakům.


















