Čím momentálně žijete?
Od října jsem v režii Pavla Kheka zkoušela v Divadle Kalich novou komedii Petera Quiltera Opona nahoru a pak jsem hned přeběhla ke skvělému představení podle hry francouzské autorky Laetitie Colombani Nejsem cvok!. Ale teď, kromě toho, že točíme s Honzou Hřebejkem osmidílnou minisérii, mám volno. Žiju vlastním životem, baví mě to a těší. Mám kolem sebe skvělé lidi, moje dcera je úžasná bytost a já mám to štěstí, že spolu stále trávíme čas.
Dneska pomáhám ne kvůli tomu, co si kdo myslí, ale z radosti.


















