Televizní diváci se s vámi už pátým rokem potkávají prostřednictvím postavy Vandy v seriálu Ulice. Jak vám spolu je?
Během let se Vanda utvářela a měla i svoje vtipné momenty, ale jinak je taková... netradiční. (směje se) Všichni říkají, že je blázen nebo – abych citovala některé komentátory na sítích – „vadná“ a není úplně chytrá. Podle mě dělá věci zkrátka naplno. Sympatické mi je, že nejedná z vypočítavosti. Mám ji ráda. Vlastně pokaždé, když čtu scénář, bavím se. Neberu ale tuto postavu nijak zvlášť psychologicky, nesnažím se na ni výrazně napojit. Řídím se prostě tím: „Hraj, co máš v textu.“
Přestože spolu bydlíme v jednom domě, nedochází k třenicím, uchováváme si soukromí. Máma se leckdy častěji vidí přes FaceTime se sestrou, která žije v cizině, než se mnou.


















