Jak si užíváte léto?
Zatím jsem se nezastavila. S dcerou jsme byly v Řecku na dovolené už v červnu, takže mám vybráno. Teď je to léto hlavně o práci. Vždycky se samozřejmě najde chvilka na odpočinek. S kamarádkou jsem byla na filmovém festivalu v Karlových Varech. To jsem si užila, i když jsem měla také pracovní povinnosti. Ale bylo to velice příjemné. Byla jsem i v Londýně, kde to vždy spojím s prací a nějakým příjemným zážitkem.
Jsem společenský člověk a pokaždé mě na akci doprovází jiný muž. Což je pro média asi hodně matoucí.


















