Se kterou z nich bylo nejtěžší se rozloučit?
Každá vám nějakým způsobem přiroste k srdci. Prožijete s ní a s kolegy takovej malej pionýrskej tábor. Obzvlášť během zkoušení. Vznikne partička, podobně jako když se natáčí, která se pak po derniéře anebo po poslední klapce už jen těžko celá sejde. Naposledy mě zabolelo loučení s inscenací Adamova jablka. Ale zase jsme začali zkoušet nové věci. Odpremiérovali jsme Klec bláznů, což je skvělé představení, předtím Chlast, který mám taky moc rád. A v dubnu měla premiéru Ibsenova Divoká kachna.
Maminka vám předá spoustu věcí, zkušeností, ale některé má klukovi v pubertě předat chlap. Sám jsem se učil lyžovat, jak zacházet s pilou nebo opravit nábytek.


















