Vogue CS se po prvním půlroce zařadil mezi nejprodávanější módní tituly

  14:00aktualizováno  14:00
V24 Media, vydavatelství časopisu Vogue v České republice a na Slovensku, nechalo ověřit prodeje Vogue CS. Podle Kanceláře ověřování nákladu tisku - ABC ČR, se česká mutace časopisu zařadila mezi nejprodávanější tituly zaměřené na módu, umění a krásu.

Dubnové číslo 2019 časopisu Vogue CS představí kostýmy k baletu Labutí jezero | foto: Vogue CS

Podle závěrečné zprávy, kterou ABC ČR vypracovala, vydavatelství V24 Media splnilo všechny podmínky metodiky pro vstupní ověřování od srpna 2018 do února 2019, průměrně vytisklo 28 632 kusů a průměrně se prodalo 20 447 časopisů.

V24 Media dále uvedla, že k letošnímu 13. březnu si časopis předplatilo 4 670 čtenářů a celkový počet sledujících Vogue CS na Facebooku a Instagramu se vyšplhal na 89 697.

„Velice mě těší, že nezávislý audit potvrdil to, co jsme deklarovali již na začátku roku – časopis Vogue CS se velmi úspěšně zařadil na český i slovenský trh tištěných časopisů a patří ke špičce v oblasti luxusní módy, což dokládá nejen počet předplatitelů a sledujících na sociálních sítích, ale také velké množství luxusních značek, které nás oslovují ke spolupráci,“ poznamenala majitelka a ředitelka V24 Media Michaela Seewald.

Dodala, že letos by rádi posílili oblast digitální komunikace, rozvinuli vlastní eventy či navázali partnerství s globálními lídry v oblasti módy a designu.

„I nadále budeme sázet na velmi osobitý a unikátní obsah, který z nás dělá módní bibli. Například v dubnovém čísle mohou čtenáři časopisu Vogue CS obdivovat kostýmy Josefa Jelínka exkluzivně ještě před premiérou Labutího jezera,“ doplnila Seewald.

Kostýmy k nastudování baletu v Národním divadle se objeví už na titulní straně dubnového čísla, kde je představí třiadvacetiletá americká modelka Grace Hartzelová. Ústředním tématem aprílového čísla je pak krása ve všech podobách, mnohdy nečekaný pohled na krásu nabídne například fotoeditorial Tona Stana.

Vogue CS vydává v České republice vydavatelství V24 Media od srpna 2018. První číslo představilo české modelky Evu Herzigovou, Karolínu Kurkovou, Terezu Maxovou a Danielu Peštovou. Jeho vydání zároveň doprovodila výstava První vydání v pražském Uměleckoprůmyslovém museu.

Majitelkou a zároveň ředitelkou Vogue CS je Michaela Seewald, šéfredaktorkou je Andrea Běhounková a jako kreativní ředitel působí Jan Králíček.

Autor:

S námi se budou lidé mít jako v Bavorsku, láká Svoboda před eurovolbami

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Otec se doznal k vraždě dítěte v Pardubicích. Nebyla jiná cesta, řekl

Obviněný otec čeká u soudu na rozhodnutí o vazbě.

Čtyřicetiletý otec se doznal k vraždě svého syna, která se stala v noci na pondělí v Pardubicích. Příčinou úmrtí bylo...

Začalo to fotkou od moře. Následovaly výhrůžky a bezmoc

Ilustrační snímek

Tereze, dívce z malé vesnice, kde se všichni znají, bylo tehdy čtrnáct let. Večery zpravidla trávila u počítače. Hlavně...

Šesťačka vrazila učiteli facku, spolužáci útok podporovali a bavili se

ZŠ Za Chlumem Bílina

Fyzický útok proti jednomu z učitelů řeší od pátku vedení základní školy Za Chlumem v Bílině. Žákyně šesté třídy dala...

Česku hrozí povodně. Některé kraje zasáhne vydatný déšť

Obec Janská u České Kamenice

Česku hrozí povodně. Některé kraje zasáhne velmi vytrvalý déšť. Český hydrometeorologický ústav vydal v úterý dopoledne...

VIDEO: Já, zvrhlý pán internetu. Reportér odhalil, jak predátor loví děti

Redaktoři MF DNES s pomocí figurantky nachytali sexuálního predátora. (13....

Říká si „Zralý chlapák“ nebo také „Zvrhlý pán“. Je mu padesát, je rozvedený, žije sám a na internetu oslovuje nezletilé...

Další z rubriky

Týdeník Euro vydal průvodce po českých minipivovarech

Týdeník Euro přináší již druhé vydání speciálu Top české pivo 2019.

Týdeník Euro přináší již druhé vydání speciálu Top české pivo 2019. Průvodce po pivovarech je ve volném prodeji od...

Začínají Týdny mediálního vzdělávání, mají zlepšit mediální gramotnost

Ilustrační snímek

Žáky základních a středních škol čekají filmové projekce, semináře nebo debaty s novináři a odborníky na mediální...

Vlna výpovědí ochromila deník Kommersant. Novináři napsali o demisi

Ruský deník Kommersant.

Vlna výpovědí ochromila vnitropolitické oddělení redakce ruského listu Kommersant, řazeného k nejkvalitnějším médiím v...

Najdete na iDNES.cz