Podzim na Primě: Nový detektivní seriál Kapitán Exner, škola vaření Zdeňkova akademie nebo pokračování Modrého kódu

  15:16aktualizováno  17:21
Michal Dlouhý v novém detektivním seriálu Kapitán Exner, pokračování Modrého kódu a Ohnivýho kuřete. Na obrazovky se vrátí i Prima Partička. Diváky čekají nové díly Pevnosti Boyard, nebudou chybět pořady se Zdeňkem Pohlreichem nebo Show Jana Krause.

| foto: TV PrimaMediahub

Prima tentokrát na podzim přinese jeden nový detektivní seriál. Role kapitána Exnera se ujal Michal Dlouhý, postavu doktorky Gabriely Steinové ztvárňuje Vica Kerekes. Dvojici Exnerových podřízených, poručíků Beránka a Vlčka, hrají David Novotný a Jan Vondráček, patologa Arnošta Buble Arnošt Goldflam. Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Během dvanácti večerů se divákům představí postupně šest nově zfilmovaných klasických detektivních příběhů s kapitánem Exnerem v hlavní roli. Budou to: Osamělý mrtvý muž, Poslední pád mistra Materny, Denár v dívčí dlani, Znamení lyry, Na dosah ruky a Bláznova smrt.

Na podzim pokračuje seriál Modrý kód novými medicínskými případy, spojenými s dramatickými příběhy pacientů i vztahovými peripetiemi hlavních postav v prostředí urgentu Nemocnice Rubava. Nově se diváci mohou těšit na herečku Bereniku Kohoutovou nebo herce Davida Gránského coby nové posily lékařského týmu rubavského urgentního příjmu.

TV Prima

TV Prima

Další řadou pokračuje i Ohnivý kuře, kde také přibylo několik nových postav, jako například bývalý ředitel domova důchodců a spisovatel Arnošt Krudenc (Otakar Brousek), Objeví se také Kohoutův ztracený syn Broněk (Jindřich Žampa) s bývalou partnerkou (Kamila Špráchalová).

Pevnost Boyard bude modervat Libor Bouček, v roli otce Fura opět soutěžící potrápí Jan Rosák. Vrací se také show Prima Partička v novém kabátě. Na podzim se rozjedou premiérové díly Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Pětici budou doplňovat na střídačku další stand-up komici, jako např. Jakub Kohák nebo Michal Novotný.

Chybět nemůže ani Prostřeno!. Amatérští kuchaři ze všech koutů České republiky každý týden bojují o výhru 60 tisíc korun pro nejlepšího hostitele. Nově si mohou odnést dalších 30 tisíc korun, které získají hlasováním od diváků. A s prázdnou neodejdou ani hlasující diváci – jeden z nich může získat 5 tisíc korun.

Na podzim nebudou na Primě chybět ani pořady o vaření. Kromě nových dílů Ano, šéfe! ,přijde i zbrusu nová škola vaření pod vedením Zdeňka Pohlreicha s názvem Zdeňkova akademie. Další novinkou z oblasti gastronomie je zábavný, lifestylový pořad nejen o vaření Hrdina kuchyně s kuchařem Martinem Škodou a herečkou Marií Doležalovou.

TV Prima

TV Prima

Vrací se také hobby magazíny Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Samozřejmě diváci uvidí i stálice TV Prima – Show Jana Krause, Očima Josefa Klímy a TOP STAR magazín.

Na podzim Prima odvysílá i celou řadu českých filmů, jichž je partnerem. Premiérově diváci uvidí filmy Bezva ženská na krku, Dvojníci, Manžel na hodinu, Miluji Tě modře, Pohádky pro Emmu, Seznamka, Strašidla, Všechno nebo nic.

Na své si přijdou i diváci Prima COOL, která uvede nové díly Teorie velkého třesku, akční Prison Break: Sequel a samozřejmě nové díly Top Gearu.

Prima LOVE naservíruje divákům zahraniční seriály. Na podzim uvede Pobřežní hlídku, a nemůžou chybět Castle na zabití nebo Sběratelé kostí.

Filmoví fanoušci se na Prima MAX můžou těšit na premiéry filmů Mission: Impossible 5, Královna pouště nebo Holky na tahu, dále na romantického Anglického pacienta, dnes již klasického Kmotra 1 až 3, legendu První rytíř nebo akční komedie Policajt z Beverly Hills 1 až 3.

Dokumentární kanál Prima ZOOM přinese na podzim opět moře novinek. Srdcaři v Africe jsou český seriál, kdy český tým představí různá zákoutí Afriky. V osmi dílech vezmou tvůrci diváky na jih afrického kontinentu a kromě krásné přírody představí i nějaký zajímavý příběh, jako jsou např. pytláci na safari, jízda drezínou podél pobřeží JAR nebo lovci žraloků. Zázračná planeta II je unikátní seriál BBC a je pokračováním stejnojmenného seriálu. Projekt, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala BBC natočit.

Autor:

Schodek rozpočtu 30 miliard korun je sci-fi, řekla Schillerová v Rozstřelu

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Kdyby každý plul jako Greta, zničí přírodu víc než letadla, tvrdí mořeplavec

Rudolf Krautschneider

Švédská aktivistka Greta Thunbergová se vydává z Velké Británie do New Yorku na jachtě, aby ostatním demonstrovala...

Slováci se baví. Trapas tiskové mluvčí vyústil ve zrušení celého odboru

SLOVÁCI SE BAVÍ: Slovenské ministerstvo kultury svérázně vyřešilo trapas své...

Slovenské ministerstvo kultury svérázně vyřešilo trapas své zaměstnankyně Barbory Palovičové z minulého měsíce. Tisková...

Jsme už plní, otevřete nyní své přístavy. Loď s migranty se vrací do Evropy

JSME UŽ PLNÍ: Humanitární loď Ocean Viking, která ve Středozemním moři...

Humanitární loď Ocean Viking, která ve Středozemním moři vyzvedává migranty v ohrožení, požádala o pomoc italské a...

Kůrovcový byznys: vydělat na něm může každý, stačí mít aspoň 50 tisíc

Kůrovcová kalamita, vichřice, Šternbersko, Bruntálsko, Lesy ČR, Lesy města...

Kůrovcová kalamita je neštěstí pro životní prostředí a vlastníky lesů, ale také vidina peněz pro firmy, které ji...

Koupání nahoře bez je lidské právo. Tam, kde v Barceloně byl zákaz, už není

KOUPÁNÍ NAHOŘE BEZ: V druhém největším španělském městě Barceloně vypukl...

V druhém největším španělském městě Barceloně vypukl nečekaný spor o to, zda ženy smí na veřejných koupalištích plavat...

Další z rubriky

Mluvčí prezidenta Ovčáček připravuje vlastní pořad pro televizi Barrandov

Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček v březnu 2016

Jiří Ovčáček se veřejně vyjadřuje nejen jako tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana, ale často na rozdíl od svých...

Británie zakázala dvě reklamy, zobrazují muže a ženy v stereotypních rolích

Philadelphia advert banned for suggesting men are incapable of caring for...

V Británii poprvé zakázali dvě reklamy na základě nového pravidla, které nedovoluje při propagaci výrobků přisuzovat...

Impuls si drží prvenství co do počtu posluchačů, druhý je Radiožurnál

ilustrační snímek

Nejposlouchanější celoplošnou rozhlasovou stanicí byl v prvním pololetí opět Impuls s 1,01 milionu posluchačů denně....

Najdete na iDNES.cz