Nova na podzim nabídne reality show SuperStar a MasterChef Česko

  17:23aktualizováno  17:23

Podzim na TV Nova bude patřit především reality show. Vedle zavedené SuperStar představí souboj tuzemských kuchařů v MasterChef Česko. K hlavním formátům budou opět patřit zpravodajské Televizní noviny, které doplní publicistické pořady v novém vizuálním stylu. S novým logem, znělkou a z nového studia se představí Víkend, Prásk! i Koření. Chybět nebudou seriály z vlastní produkce Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Novináře o tom dnes informoval Christoph Mainusch, generální ředitel a jednatel skupiny Nova.

Podle jednoho z porotců soutěže SuperStar Pavola Habery téměř tříletá pauza od poslední SuperStar soutěži prospěla. "Máme silné mladé lidí mezi patnácti až devatenácti lety, kteří se ještě minule soutěže kvůli věku nemohli zúčastnit. A je na nich vidět, že mentálně i fyzicky dospívali jinak než my, umí o mnoho více, než my v jejich letech," řekl ČTK. Vedle Habery budou hodnotit výkony českých a slovenských zpěváků Marta Jandová, Ondřej Soukup a Klára Výtisková.

Porotci soutěže Superstar (zleva) Marta Jandová, Pavol Habera a Klára Vytisková se zúčastnili 26. srpna v Praze tiskové konference, kde skupina Nova představila svou podzimní televizní programovou nabídku. (ČTK/Doležal Michal)

V reality show MasterChef Česko budou diváci sledovat cestu domácích kuchařů k finanční výhře, vydání kuchařky a titulu MasterChef. Publikum se také seznámí se špičkovými kuchaři s mezinárodními zkušenostmi z michelinských restaurací Markem Fichtnerem, Markem Raditschem a Miroslavem Kalinou, kteří vystoupí v roli porotců. Hodnotit budou přehlídku originálních kuchařských výtvorů.

Milovníci kriminálních seriálů na obrazovkách uvidí druhou řadu Policie Modrava a volné pokračování seriálu Expozitura s názvem Atentát. Premiérovými díly pokračuje reality show Výměna manželek.

Filmovým divákům Nova připravila snímky Babovřesky 2 režiséra Zdeňka Trošky a Dědictví aneb Kurva se neříká, volné pokračování kultovní komedie. Nova dále například filmy 10 pravidel jak sbalit holku, Něžné vlny, Zakázané uvolnění a hudební pohádku Tři bratři.

V plném proudu už je natáčení nového komediálního seriálu Na vodě, na kterém pracuje producent a režisér Milan Cieslar. V seriálu si mimo jiné zahrají Lukáš Langmajer, Tomáš Klus a Veronika Kubařová.

Ze zahraniční produkce Nova nabídne mimo jiné akční snímky Ocelová pěst a Expendables: Postradatelní 3. Diváky čekají i premiérové řady zahraničních seriálů, sedmou řadu seriálu Mentalista a patnáctou řadu Kriminálky Las Vegas.

Nova zůstává nejsledovanější tuzemskou televizí, která si v prvním pololetí letošního roku v cílové skupině nad 15 let polepšila na celkový podíl 32,44 procenta. Následovaly Česká televize s podílem 30,22 procenta a FTV Prima, která vykázala divácký podíl 20,66 procenta.

Autor:
Témata: Masterchef, Superstar

Pokud Babiš padne, půjdu do politiky, řekl Ovčáček

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Otroku, pošli výplatu. České studentky si našly na internetu novou obživu

ilustrační snímek

Bohatí cizinci začali díky sociálním sítím využívat nečekaných služeb českých vysokoškolaček. Nejde přitom o žádnou...

Kdyby každý plul jako Greta, zničí přírodu víc než letadla, tvrdí mořeplavec

Rudolf Krautschneider

Švédská aktivistka Greta Thunbergová se vydává z Velké Británie do New Yorku na jachtě, aby ostatním demonstrovala...

Do Španělska uprchlíky nepovezeme, vzkázali aktivisté z lodi Open Arms

Loď se 147 africkými migranty čekala v mezinárodních vodách asi 50 kilometrů od...

Humanitární loď Open Arms, která se 107 migranty na palubě kotví přes dva týdny u italského ostrova Lampedusa, odmítla...

Veřejná omluva. Čeští turisté podstoupili na Bali očistnou ceremonii

Český turistický pár při návštěvě chrámu svaté místo zneuctil. Česká...

Obyvatele ostrova Bali pobouřilo video, které dokládá, že český turistický pár při návštěvě chrámu svaté místo...

Sibiř lehá popelem, většinu požárů ani nehasí. Ekologická zkáza je obrovská

Lesní požáry v Krasnojarském kraji na východě Ruska (7. srpna 2019)

Sibiř hoří a ruští hasiči na požáry ani zdaleka nestačí. Z té obrovské masy stačili uhasit jen pouhá dvě procenta a s...

Další z rubriky

Zemřel Michael Klang, autor vizáže Kufru, Do-Re-Mi i zpravodajských studií

Architekt Michael Klang na snímku z roku 2017

Kufr, Do-Re-Mi, Kolotoč, ale i Česká Miss či Český slavík. Všechny tyto pořady nesly podpis architekta Michaela Klanga,...

Mluvčí prezidenta Ovčáček připravuje vlastní pořad pro televizi Barrandov

Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček v březnu 2016

Jiří Ovčáček se veřejně vyjadřuje nejen jako tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana, ale často na rozdíl od svých...

Británie zakázala dvě reklamy, zobrazují muže a ženy v stereotypních rolích

Philadelphia advert banned for suggesting men are incapable of caring for...

V Británii poprvé zakázali dvě reklamy na základě nového pravidla, které nedovoluje při propagaci výrobků přisuzovat...

Najdete na iDNES.cz