Diskuse k článku

Zpověď MF DNES: Jsem pedofil a učím

Když studoval pedagogickou fakultu, zamiloval se do 11leté Klárky. Na internetu si potvrdil, že je pedofil. "Zjistil jsem, že v tom nejsem sám. A smířil jsem se s faktem, že se mi líbí holčičky a holky od čtyř do dvanácti let a asi to nebude jinak," vypráví tiše a trochu nervózně 27letý muž.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

DJ Dick

Rozdil

Vite, jaky je rozdil mezi pedofilem a pedagogem? Pedofil ma deti rad...

0/0
14.11.2007 13:42

PetrPavelHavel

Re:pvl1

"Že se někomu líbí víc děti neznamená, že je bude zneužívat."

To jistě ne, ale jako rodič nesnesu, aby moje dítě bylo objektem sex. zájmu kohokoli. Kdo se na mé dítě dívá jako na sex. bytost, jako by ho obaloval do strašné špíny. Tak to cítím. Nemohu si pomoct. A to je právě ten rozdíl mezi filií a sexuály. Až moje děti vyrostou a budou si hledat partnery, samozřejmě budu raději, když bude heterosexuální a budou vnoučata. Také bych chtěl, aby měli nekomplikovaný život. Ale jsem připraven respektovat, že si vybere stejné pohlaví a budu toho člověka brát jako její partnerku/jeho partnera. Naproti tomu, když bude moje děti obtěžovat kdokoli v době, kdy jsou ještě malí, budu je bránit všemi prostředky. A nepřeji si, aby byli obtěžováni ani pohledy. Jsou to moje děti, ničí partneři. Až budou dospělé a bude po nich kdokoli koukat, případně se s nimi kontaktovat - prosím, nebudu namítat ani zbla.

0/0
12.11.2007 20:28

5alfa

Opravdu to není důležité?

PVL1: není důležité, jestli je někdo pedofil nebo heterosexuál.     Pan Navrátil: Heterosexuál nevlítne na každou babu.

Jenže nakonec většina heterosexuálů na nějakou babu vlítne. Třeba v nouzi na šlapkou v bordelu. A pokud nevlítne, odhodlají se k celibátu, tak občas vidíme ty ministrantský konce, cirkevní skandály.

Takže myslím, že je důležité, že heterosexuál svou sexuální potřebu MŮŽE v rámci zákona realizovat s osobou, která je pro něj vysněný (nebo alespoň akceptovatelný)sexuální objekt.

Pedofil nakonec na svůj sexuální objekt nemůže skočit, pokud se chová v rámci zákona. A nikdy nebude moci. Takže zkusme srovnat spíše stav, že heteráci se spolu mohou vídat, ale sex je jim ze zákona zapovězen.

Myslím, že by se děly věci. :-) Tohle srovnání je možná lepší, než že to není důležité, zda je někdo pedofil a nebo heterosexuál. A celoživotně utlumit své sexuální potřeby - to zaslouží obdiv.

0/0
12.11.2007 20:23

PetrPavelHavel

Re: Opravdu to není důležité?

"Takže myslím, že je důležité, že heterosexuál svou sexuální potřebu MŮŽE v rámci zákona realizovat s osobou, která je pro něj vysněný (nebo alespoň akceptovatelný)sexuální objekt."

Kontrolní otázka: Existuje ještě nějaká skupina, která může v rámci zákona realizovat...?

0/0
12.11.2007 20:36

5alfa

Re: Re: Opravdu to není důležité?

A homosexuálové taky, a bisexuálové a fetišisté a jisté míře i sadisti a masochisti - prostě všichni dospěli, kteří dobrovolně spolu praktikují téměř libovolnou úchylku.

Takže skoro všichni kromě pedofilů, zoofilů a nekrofilů

0/0
12.11.2007 20:51

PetrPavelHavel

Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Ano, proto si myslím, že toto by měl být základ všech debat. Chráníme ty, kteří se sami za sebe nemohou ani rozhodovat, ani bránit. Nepřeji si, aby kdokoli kontaktoval v sex. smyslu moje děti a v případě, že ho u toho nachytám, je možné, že to skončí záznamem v trestním rejstříku nás obou, když mi někdo bude obcovat s naší fenkou a nachytám ho při tom, ač jinak kliďas, dostane ode mě takovou šupu, že ho to na jistou dobu přejde. Kdo bude vyhrabávat na krchově moji nebožku babičku a ... s ní - ne vážně, na to už nemám slov.... Myslím, že toto jsou mantinely, na kterých se celý proces sex. revoluce a tzv. uvolnění morálky zastaví. Kdo straší tím, že časem budeme svědky boje za práva pedofilů na sex. život - mýlí se. Hluboce se mýlí. Je tomu právě naopak. Nikdy v historii lidstva nebyla práva dětí chráněna tak, jak je tomu v poslední době. Bohužel stávají se stále různé případy. Ale dříve taky, avšak příliš se o tom nemluvilo.

0/0
12.11.2007 21:12

PetrPavelHavel

Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Takže emancipace je možná pouze v rámci toho, co jste naznačil. Dva dospělí lidi a ti, pokud se domluví třeba ma tom, že budou skákat s padákem, přitom mít na hlavě spodní prádlo partnera, dopadnou na terč ve tvaru genitálií a budou spolu obcovat až do soudného dne, prosím, je to jejich věc... Jenom jediná podmínka tu ještě zbývá: Chráníme právě ty nezletilé, takže prosím cokoli, ale v soukromí, před zraky těch, kteří si to nepřejí vidět prosím ne. Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého, není-liž pravda.

0/0
12.11.2007 21:20

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Nepochybně, jakékoliv praktiky, které se odehrávájí mezi osobami se zákonem stanoveným věkem, jsou na bázi dobrovolnosti a nejsou na veřejném místě - jsou v pořádku, pokud to jinak neporušuje zákon.

Takže ani zde není přípustné SM, kdy jeden někoho (třeba se souhlasem) zabije nebo zmrzačí, aby neplnoletí lidé dostávali za sex peníze a dárky atp. Těch variant, které zákonu odporují je jistě více.

Ale obecně teenageři nejraději akceptují, "Pokud na to máte věk, oba dva souhlasí a děláte to v soukromí a zadarmo, je to OK"...

0/0
12.11.2007 21:34

5alfa

Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Nevim zda se to zastaví, pokusy jsou relativizovat a emancipovat různé odchylky...

Pokud ale pedofil, který chce jistou spolupráci, jistou úctu a jisté pochopení a není ochoten akceptovat právo rodiče mu své dítě nesvěřit, pokud plácá, že je to naše povinnost, jinak jsme tmáři, hloupí a dokonce špatní lidi, nebo přímo nebezpeční a ohrožujeme je nebo tomu napomáháme, pak si ohled a toleranci nezasluhuje...

0/0
12.11.2007 21:23

kasz

Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Můžete, prosím, uvést zdroj těchto Vašich závěrů? Já jsem si nevšiml, že bych někde psal, že "nejsem ochoten akceptovat právo rodiče mi své dítě nesvěřit, že je to vaše povinnost, jinak jste tmáři, hloupí a dokonce špatní lidi, nebo přímo nebezpeční a ohrožujeme je nebo tomu napomáháme."

0/0
13.11.2007 7:27

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Podívej na králíka z klobouku... :-(

0/0
13.11.2007 9:46

kasz

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

No jo, ale já nejsem Králík z klobouku. Rodič samozřejmě má právo rozhodnout o svém dítěti, kam ho bude posílat do školy a z jakých důvodů.

0/0
13.11.2007 19:38

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Taky to nesměřovalo na Tebe...  :-)

0/0
13.11.2007 20:34

kasz

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu to není důležité?

Už jsem v tom kvantu příspěvků ztratil kontext. :-)

0/0
13.11.2007 20:41

pvl1

Není důležité,

jestli je někdo pedofil nebo heterosexuál.

Důležité je, jestli se umí ovládat a má k lidem úctu.

Že se někomu líbí víc děti neznamená, že je bude zneužívat. 

Kdo je agresivní a neumí se ovládat, ten je hrozbou. Označení heterosexuál nebo pedofil pak ukazuje pro jakou skupinu.

Že má někdo rád peníze  ještě neznamená, že krade.

0/0
12.11.2007 18:23

5alfa

Re: Není důležité,

Pokud jsou peníze objektem jeho sexuální touhy, ať si jimi vystele celej byt. Penězům to neuškodí...

0/0
12.11.2007 18:25

pvl1

Re: Re: Není důležité,

Úplně stejně: pokud má rád děti, ať si s nima vystele byt. Ale nesmí překročit zákon.

0/0
12.11.2007 18:27

5alfa

Re: Re: Re: Není důležité,

Nejde o to jen mít rád děti. To je ještě k pedofilii daleko. :-)

Nepochybně nejsi daleko od pravu, ale ať to nejsou mé děti. Pokud to nehodlá respektovat a dožaduje se jich, že má na ně nárok, je opravdu nemocný a nemá co dělat na základce...

0/0
12.11.2007 18:34

pvl1

Re: Re: Re: Re: Není důležité,

Budeš raději v práci s mladou kolegyní, nebo starým kolegou? Jestli to první, tak nemáš mezi ženami co dělat.

0/0
12.11.2007 18:38

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Není důležité,

Mně je to jedno, já sex a práci nemíchám. Do práce nechodím proto, že je tam nějaký objekt mé sexuální touhy. Prostě rád, raději a objekt sexuální touhy je pro většinu lidí neco jiného.

Mají rádi objekt své sexuální touhy, ale obráceně přece neplatí, že když mají rádi pivo, svíčkovou, kočku, dědečka, že by to signalizovalo něco sexuálního.

Pokud ty máš rád škubánky s mákem, je to snad Tvůj oblíbený sexuální fetiš?

Já nevím co to zkoušíš za hloupé a jednoduché variace... Pokud mám raději Porche neš Superba tak z toho usoudíš co? ;-D;-D

Sex pro mě není práce a s prací nevy*ebávám. ;-D

0/0
12.11.2007 18:49

pvl1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není důležité,

No a proč si myslíš, že on míchá práci a sex?

Líbí se mi ženský, ale z každý si nedělám objekt sexuálního zájmu.

Hloupé variace jsou pedofil=násilník, osahávač...

0/0
12.11.2007 18:55

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není důležité,

Já neříkám, že on míchá, boha jeho. Pokud bych si to jen myslel, byl bych rád aby už dávno bručel a ne učil.

Je to mimo, zkus si přečíst co to pedofílie je, jaké jsou její společensky tolerované projevy a jaké už ne.

Jsou to hloupé variace, proč to tedy používáš?

0/0
12.11.2007 19:16

pvl1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není důležité,

Pokud máš rád superba, tak z toho neusoudím nic. Ale jestli se neumíš ovládnout, tak to si ho před tebou raději schovám.

0/0
12.11.2007 19:01

pvl1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není důležité,

Tedy toho superba.

0/0
12.11.2007 19:02

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není důležité,

Pokud se umí ovládnout, tak bych to neřešil. Pokud touží po uznání a právu vychovávat cizí děti a nerespektuje mé právo odmítnout, pak já naopak nevěřím, že se dokáže ovládat a nebudu osud svých dětí riskovat.

Protože jakmile se někdy něco problémového stane, tak slavnostně oznámíte, to byl "sadistický pedofil", většinou jsou pedofilové jiní... :-)

0/0
12.11.2007 19:21

PetrPavelHavel

V něčem se shodnu s každým

Přiznám se, že bych neunesl, kdyby moje dítě učil někdo, kdo se na dítě dívá zálibně a představuje si s ním něco, nedejbože s ním něco bude mít. Já vím, že mu u toho netečou sliny, ale i tak to prostě nikdy nepochopím. Každému normálnímu člověku se líbí děti ve smyslu, že jsou milá, srandovní atd. Stejně jako se usmíváme, když si hrajou štěňátka, koťátka atd. Kdo nemá srdce z kamene, tak se rád podívá na mládě, a třeba si s ním i rád hraje. A proč ne chlap. Srstka, ani Kubišová, pokud vím, nejsou zoofilové, přesto mají vztah k čtyřnohým tvorům. Kdo má rád děti, také není nutně pedofil. Většinu lidí potěší přítulnost mláděte (lidské, nebo zvířecí), je jim dobře, mládě je bezbranné, méně útočí atd. Ovšem tvořit s mládětem partnerství nejde. To je nonsens. A dávat mu celoživotně přednost před dospělým partnerem - bude porucha mnohem hlubší, než jen sex. preference. Raději proto nechci vědět, že moje dítě učí někdo s podobnými sklony. Radím tomu pedofilovi, ať se nikomu nepřiznává.

0/0
12.11.2007 17:43

PetrPavelHavel

Re: V něčem se shodnu s každým

Rozhodně ne těm, jejichž děti chce mít v "péči". Já mu věřím, že neselže. Věřím mu, že mi na dítě nesáhne. Je inteligentní a dokáže se ovládat. Proč ne. Ale vadí mi strašně moc, aby na 5 letou holčičku, či chlapečka se díval jako na objekt svých tužeb. To je fakt k nepochopení. Stejně jako ho chápu, že si to nevybral a že má těžký život, musí pochopit on mě, že já nemůžu jinak a podobné představy ve mně vyvolávají stavy na zvracení. Malé děcko je prostě malé děcko a není to sex. bytost. Prostě mu svoje dítě nepůjčím. Na druhé straně se tu přehlíží spousta ještě nevhodnějších lidí ve školství, kteří zcela nevyhovují povahově, osobnostně a nikdo s tím nic nedělá. A pořádáme hony na čarodějnice, přičemž těmi čarodějnicemi mají být pedofilové, a přitom opravdové čarodějnice se smějí ze sboroven, že na ně nevidíme.

0/0
12.11.2007 17:52

5alfa

Re: V něčem se shodnu s každým

Ano, kdo má rád děti ještě zdaleka není pedofil, stejně jako kdo má rád zvířátka není zdaleka ještě zoofil, stejně jako kdo má rád dědečka a babičku atp... :-)

Problém je, že pro pedofila, zoofila, gerontofila jsou dané objekty předmětem jeho sexuálního zájmu...

Já bych tomu učiteli navrhoval (pokud se tak dere o výchovu malých dětí a vzteká se, kdyby mu je nějaký rodič nesvěřil, pokud by to věděl), ať zkusí důvěru za důvěru.

Na rodičovské schůzce ať se přizná některým vybraným rodičům, jehož dítě školu opuští a oni tedy nemusejí řešit volby nechat dcerunku nebo dát dcerunku jinam. A uvidí, zda je tak skvělý a důvěryhodný učitel, že rodiče ocení, co vše dobré dětem předal...

0/0
12.11.2007 17:57

pvl1

Re: Re: V něčem se shodnu s každým

To by tomu dal.

0/0
12.11.2007 18:03

5alfa

Re: Re: Re: V něčem se shodnu s každým

Pokud má děti rád, tak by to bylo asi o 1000% lepší, než se dožadovat, aby mu rodiče své děti povinně svěřili, "protože on je chce učit a cítí se mezi nimi dobře" :-P

A pokud náhodou nechtějí, pak z nich dělat asociály a nepřátele... :-(

0/0
12.11.2007 18:18

pvl1

Re: Re: Re: Re: V něčem se shodnu s každým

Pak na 100% půjde ze školy. Většina lidí reaguje hystericky, podle šablony pedofil=násilník a nebude ho ani poslouchat.

0/0
12.11.2007 18:25

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: V něčem se shodnu s každým

Takže jak má budovat důvěru, pokud nechce mlčet a potřebuje to vykřičet do novin a na netu?

0/0
12.11.2007 18:27

5alfa

Re: Re: Re: V něčem se shodnu s každým

Jinak to může tajit a žít s tím. Zcela zjevně se ale chce svěřit a pokusit se vybudovat nějakou formou důvěru...

0/0
12.11.2007 18:19

utanův stín

.

Hlavně aby děti měly štěstí a slabý sexuální pud ho neopustil.

0/0
12.11.2007 15:26

Králík z klobouku

Analogie

Sice dnes už víme, že většinu nemocí, neúrody a bouřek nezpůsobují čarodějnice, přece jen musíme zachovat maximální opatrnost, protože jde i o to, aby nebyly uhranuty naše děti, tak bezbranné a nevinné.

Proto je samozřejmě nutné všechny osoby podezřelé z čarodějnictví i kohokoliv, kdo se jich pokusí zastat, neprodleně upálit, protože jistota je jistota a v zájmu blaha našich dětí si nemůžeme dovolit ani nejmenší riziko, že některá čarodějnice přece jen někoho uhrane. I kdyby jich na hranicích měly hořet stovky jako v dobách, když tu ještě vládla mravnost, zbožnost a pořádek.

Proto je třeba zřizovat stále více Gulagů, detenčních ústavů, Guantánam, obnovit řádnou činnost StB, aby bylo možné všechny podezřelé osoby řádně sledovat a při sebemenším ideovém selhání jim zabránit v zaměstnání, nepustit je za hranice, trošku je nevinně grebeníčkovsky zastrašit...

Každá doba potřebuje svůj fanatismus, každá doba potřebuje svého nepřítele.

0/0
12.11.2007 0:43

5alfa

Re: Analogie

Pokud takovou osoby vidíš ve mně, špatně se koukáš. Až Tvé děti bude vozit opilý řidič (většina nehod taky není přece pod vlivem alkoholu, existuje naprostá většina opilých ridičů, kteří dojeli v pořádku a nic nestalo, existuje mnoho významných osobností, co alespoň jednou pili a jeli), pak se sem vrať.

Nedělej z někoho, kdo své děti nechce zbytečně vystavit nebezpečí u pedofilního učitele na základce, honiče čarodějnic. Já ho neupaluji, ja ho chápu, soucítím s nim, vím, že za to nemůže, ale mám právo na to, abych si o svých dětech rozhodoval sám.

0/0
12.11.2007 0:57

Králík z klobouku

Re: Re: Analogie

Nejsi honič čarodějnic. Ty bys čarodějnice neupaloval, jen bys jim zabavil majetek a uložil zákaz vycházení.

Příspěvkem, na který jsi reagoval, jsem ti chtěl napovědět, že ohánět se zájmy nevinných dětí, zájmy lidu atd. snadno vede k potlačení racionálního vnímání a myšlení. V zájmu zabránění hypotetického nepříliš prokázaného rizika bys byl schopen ničit lidem život najisto. Samozřejmě s přesvědčením, že to děláš pro dobro lidstva.

Ano, v aritmetickém součtu nejvíce fatálních chyb při  operacích dělají chirurgové. Takže zakážeme všem chirurgům dělat operace, abychom vyloučili i to nejmenší riziko? To snad přece ne. Musíme uvážit, že v celku chirurgové jsou při operacích více užiteční než škodliví. Musíme pochopit, že problém je v nezodpovědných chirurzích (přičemž odpovědností chirurga není, že se bude operacím vyhýbat).

0/0
12.11.2007 1:22

Králík z klobouku

Re: Re: Re: Analogie

(pokračování)

Pokud sem tam některý pedofil nějakému dítěti ublíží (příčemž i zde je sporné, kde mu skutečně ublížil on a kde až hysterická reakce okolí), tak také musíme jednak racionálně uvážit, zda v celku jsou pedofilové dětem více užiteční nebo škodliví (k tomu je ovšem nutné mít dobré povědomí právě o těch pedofilech, jako je třeba tady Kasz, Foglar, Caroll, Andersen a tisíce dalších, zpravidla dobrých učitelů, rodičů, vedoucích kroužků, kamarádů dětí, mnoha dalších profesionálů atd.). A také musíme vzít na vědomí, že rizikem není samotná pedofilie, ale především neodpovědnost, nevyzrálost, nevyrovnanost, nedostatek úcty k ostatním atd. A co se dá pro snížení těchto rizik dělat? Odstraňovat předsudky, vnímat realitu.

0/0
12.11.2007 1:25

Králík z klobouku

Re: Re: Re: Re: Analogie

Pedofil, který najde ve společnosti své místo, kde je šťastný a užitečný a činí šťastnými  i další, sotva bude sám o sobě dětem nebo komukoliv nebezpečný (nebezpečné může být spíš to, když ho nějaký zakomplexovanec zlikviduje).

Ale v atmosféře, kde se dětem bojí věnovat nejen vyhraněný pedofil, ale bezmála už i ti muži, kteří mají v sobě průměrnou a normální míru pedofilních dispozic, se z pedofilů zákonitě častěji stávají vykořeněné trosky na okraji společnosti, kteří si neváží sebe ani ostatních, nemají důvod se ztotožňovat s hodnotami společnosti, která je neakceptovala. Preventivním odsouváním pedofilů mimo dosah dětí se ti nebezpeční jedinci z nich právě vytvářejí. Na začátku řetězu zla nestojí variabilita sexuality, ale předsudky, lenost myslet, neúcta člověka k člověku.

0/0
12.11.2007 1:31

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

Ale jo ať si najde místo, já jen vyslovuji názor, že ZŠ pro člověka, který je pedofil, není to pravé ořechové. Kde jsi vzal názor, že je chci zavírat, brát jim majetky, vyhazovat je z práce?

JEN bych mu nesvěřil své děti... ;-D No a zbytek o pedofilech co píšeš, tak to je asi jako o Cikánech. To nemá cenu ani komentovat. Zjevně píšeš už z hladu. Napiš si tedy ještě další hloupý příklad a já jdu raději do hajan.

Čus Bus. :-P

0/0
12.11.2007 1:40

rasta_vesta

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

tolik kecu od dospelych chlapu, jaky nazor na to maj ty maly holky a kluci ?

0/0
12.11.2007 1:47

Králík z klobouku

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

Nakolik znám reálné případy, malí kluci a holky většinou své pedofilní učitele, vedoucí, kamarády atd. mají hodně rádi a nenechali by si je za žádnou cenu vzít, kdyby se jich někdo ptal. Ale většinou jim nikdo neřekne, že důvod, proč je ti lidé mají tak rádi, souvisí s tím, čemu se říká pedofilie. I když mnohé děti jsou chytré a aspoň to tuší.

Většinou takové děti pak v dospělosti nenávidí imaginární pedofily z médií a zároveň paradoxně až do smrti s láskou vzpomínají na své skutečné pedofily, o kterých nevědí, že to jsou pedofilové. Také se vám zdá, že by to tak být nemuselo, pokud by se společnost trochu posunula?

0/0
12.11.2007 1:54

rasta_vesta

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

omlouvas pedofilii, zrejmne jsi jeden z nich - nezeptal jsi se malejch holcin a kluku jak se jim to libi, jsi hnusRv

0/0
12.11.2007 2:00

Králík z klobouku

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

Pedofilie není něco, co by se mělo odsuzovat nebo naopak omlouvat. Tak jako neodsuzuju ani neomlouvám jaro nebo zimu nebo gravitační zákon a deviaci zemské osy. Pedofilie je vlastnost, se kterou se nemálo lidí odjakživa rodilo a otázka je, co se s ní dá nejlepšího dělat, jak s ní žít plný a hodnotný život.

O názoru holčin a kluků píšu v tom příspěvku, na který ses snažil(a) reagovat. Oceňuji tvou aktivitu, že se snažíš vyjadřovat i k tomu, co nejsi schopný(á) pochopit.

Není tvůj problém v tom, že nedokážeš rozlišit pojem "pedofilie" od nějakého sexu s dětmi nebo obtěžováním dětí? Sprostotou vyjadřování se své hlouposti nezbavíš, bohužel.

0/0
12.11.2007 2:09

Králík z klobouku

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

Také si myslím, že pozice učitele je pro pedofila horší než třeba pozice, v níž může pedofil být dětem rovnocennějším kamarádem. Ale reálná rizika učitele-pedofila nespočívají obvykle v tom, že by děti na potkání obtěžoval, ale třeba v tom, že mu může dělat problémy být na děti dostatečně tvrdý a přísný, pokud nemá kromě své orientace i pedagogický talent.

Ve skutečnosti ale většina pedofilů-učitelů, které znám, je nadprůměrně dobrými, oblíbenými i úspěšnými učiteli. Byť samozřejmě tato orientace není nutnou podmínkou úspěchu - aby tu zas někdo ukřivděně nekřičel. Ti pedofilové, kteří se pokoušeli učit a nešlo jim to, toho zpravidla nechali a našli si vhodnější způsoby, jak žít pro děti.

Dobrou noc, taky už jdu. :-)

0/0
12.11.2007 1:48

5alfa

Re: Re: Re: Analogie

Pokud jsi dospěl k tomuhle názoru, tak umíš sice psát, ale číst tedy NE...;-D

Jsi cvok a nemá cenu asi s Tebou diskutovat, Chirurgové odstraňuji vždy nějaký fatální problém, bez jeho řešení by bylo pacientovi obvukle mnohem hůře. Občas se něco nepovede. To je život. A i přes to MOHU takovou operaci odmítnnout. Nenuť mne dávat děti k pedofilnímu učiteli a dělat ze mne asociála... ;-D Máš to pomotané, Ty své priority...

Pokud chceš slyšet "nenávidím homosexuály, pedofily", tak toho se nedočkáš.

0/0
12.11.2007 1:36

Králík z klobouku

Re: Re: Re: Re: Analogie

"Chirurgové odstraňuji vždy nějaký fatální problém" - ty máš opravdu problém hlavně s těmi unáhlenými a mylnými zevšeobecněními. Já si myslím, že většina chirurgů tráví většinu času spíše jednoduššími operacemi, často ne nezbytnými, a operace zachrańující život tvoří jen menší, zato viditelnější část práce těch nejlepších z nich. Ale je to jen můj dojem.

Foglarem nebo Carollem se také stane jen tu a tam jeden pedofil, zatímco milióny dalších pedofilů žijí normální všední radosti a smutky.

Pokud se rozhodneš nedávat své děti k zelenookým učitelům a doporučovat stejný postup ostatním, máš na takový postoj možná právo, ale hloupé a asociální to je, to se nezlob. A neříkám, že toho zelenookého nenávidíš.

Chtít po tobě, abys považoval pedofily také za lidi, kteří by měli v životě najít místo, kde budou šťastní a užiteční, by bylo asi už opravdu nad tvoje možnosti. Pokud myslíš, že svět bude lepší, když bude v této zemi víc o pár set tisíc trosek žijících prázdný a nešťastný život...

0/0
12.11.2007 2:03

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

Ty jsi možná  "pedofilfil", takže máš asi rád pedofily, ale i toho chirurga s banální operací mohu odmítnout nebo jít k jinému. ;-D  Dáš mi, úpěnlivě prosím, to právo u mých dětí s pedefilním učitelem o to samý? :-P Protože se přesně pokoušíš o tu masáž... Nestačí porozumnění, nestačí tolerance. Potřebuješ abych jásal a podílel se a spolupracoval? No tak to sorry. Pak se nedivte, že s tímhle přístupem mnozí lidi nedojdou ani k té toleranci.

Není to ani hloupé ani asociální, jakmile Tvé děti budou vystavené podobnému nebezpečí u opilých řidičů, vrať se.

Opět se vlamuješ do otevřených dveří, ale to je u Tebe běžné. Nechť si hledají své místo, jako každý člověk a ať pracují kde chtějí. Není mou povinností jásat, že pracují v prostředí, kde se pohubují ve zvětšené míře objekty jejich sexuální touhy.

0/0
12.11.2007 9:46

Králík z klobouku

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

Toho chirurga nejspíš odmítneš proto, že je špatným chirurgem nebo špatným člověkem, anebo proto, že ti osobně není sympatický, ne proto, že je chirurgem. Pokud bys z principu nedůvěřoval všem chirurgům jen proto, že jsi četl v novinách o nějakém chirurgovi-řezníkovi, tak by to byla spíš známka tvé duševní poruchy.

Pokud nebudeš chtít svěřit dítě nějakému konkrétnímu pedofilovi proto, že se neumí ovládat nebo se chová nevhodně nebo ho málo znáš, je to naprosto správné. Pokud ale předem považuješ pedofilii za kontraindikaci samu o sobě, tak jsi spíš jen naivní a víš toho o životě a o světě dost málo. Pokud žádné konkrétní normální reálné pedofily neznáš (resp. nevíš to o nikom z lidí, které znáš) a představuješ si je jen podle pohádkových knížek a z laciných zpráv médií, tak chápu, že jiný názor mít nemůžeš.

0/0
12.11.2007 15:10

5alfa

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analogie

Zbytečně to nerozváděj proč odmítnu. Navíc pokud je to "banální" věc, tak proč bych se měl nechat řezat, když podle Tebe chirurgové neřeší věci, "které jsou důležité a fatální" ;-D.  Ty si svěř své dítě komu chceš a nezkoumej mou "duševní" poruchu., nemáš na to... V

Protože pokud je někde nějaké nebezpečí, které vyhodnotím a rozhodnu se to minimalizovat tak, že dítě pedofilovi nesvěřím, tak jen pedofil to neuzná jako rozumný argument. Jen pedofil se dožaduje práva starat se o mé děti - dokonce proti mé vůli!

Pedofil se může bránit, pokud ho budu chtít zavřít, vyhodit z práce, zmlátit. Nemá nárok dožadovat se peče o mé děti. Tohle pochopí každý soudný občań, pedofil pochopitelně ne! ;-D

0/0
12.11.2007 16:26

Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Najdete na iDNES.cz