Čtvrtek 23. ledna 2020, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Diskuse k článku

Schůzka koalice vládní krizi nevyřešila

Lídři vládních stran ani po tříhodinovém jednání nenašli cestu z vládní krize. ČSSD nepřistoupila na podmíněné návrhy lidovců a dál trvá na odchodu jejich ministrů. Vláda nicméně funguje, ujistil premiér Gross. "Existuje ještě prostor pro jednání," dodal.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Josefprav

Vítězný únor 1948
Váženy soudruzi (pro komouše) a vážení přátelé (pro socany), dovolte, abych vám popřál mnoho zdraví a úspěchů u příležitosti Vítězného února, vítězství dělnické třídy nad reakcí. Tvrdou pěstí jsme rozditili reakci a nastoupili cestu k socialismu. Bohužel jsme došli jinam do p......   
0/0
24.2.2005 13:23

koristka

Hozená kost
ČSSD v rámci různých alternativ hodila kost, respektive celého slona pro ODS. Předpokládám, že se jedná o zkušebního holuba. Nabídka souhlasu s odhlasováním většinového volebního systému je lákavá pro všechny, kterým došlo, že tento "evropský systém" je příčinnou řady problémů. Jenže , kdo pochopil proč vznikla OPO smlouva ví, že to byla podmínka pro odsouhlasení vět. systému i za cenu zrát pro ODS. Socialisti s tím zřejmě půjdou znovu na trh. Dodrží tentokrát slovo nebo opět lžou?????????????? Jaký máte názor??????????
0/0
24.2.2005 12:47

Josefprav

Re: Hozená kost
Co máš proti většinovému volebnímu systému?
0/0
24.2.2005 13:24

Satros

Kalousek
Přečtěte si také něco jiného,například Britské listy:
http://www.blisty.cz/2005/2/24/art22156.html
a potom mě připadá problém Gross o ničem.
0/0
24.2.2005 12:04

Horolezec-29

Co to je?
Co to je za slátaninu, bože???? Kdo to vymyslel? Každý, kdo má 8 ztříd základní školy vidí, že jsou to kecy, kecy a zase jenoim kecy. začíná mi být blijno i z KDU.
TEHDY BYLO TEHDY A DNES JE DNES To že ten všivák Gross řekne, že to a to nemyslel vážně nebo se omluví, neřeší původní problémy: nejasné peníze okolo jeho bytu a podnikání jeho ženy na/za hranou zákona.
To si vážně jako myslí, že jsme tak blbí????
DEMISI    
0/0
24.2.2005 11:19

Lavan

Klid!
Demisi ano, ale Kalouskovu za jeho neskutečné divadelně-poltické tance, které každý kdo má osm tříd základní školy musí právě prohlédnout jako minimálně propočítané. To že se to zadrhlo na Groosových problémech je pochopitelně záminka pro to, aby se měli nač vymlouvat, proč že to odcházejí z vlády. Národ chce ale demisi Grosee... Národ vždy ví co chce, jak tak sleduju, pak to ale pěkně dopadá, nechme se třeba počit zmiňovaným "únorem 1948 v zádech" 
0/0
24.2.2005 11:30

Lavan

Pryč s KDU-CSL a jejími hloupostmi o "Unoru v zádech"
jE NEUVĚŘITELNÉ CO SE MŮŽE DÍT, A TÍMTO MYSLÍM VYDĚRAČSTVÍ kdu A ZEJMÉNA kALOUSKA, POKUD JE V TÉTO FRAŠCE NĚJAKÁ TRAPNÁ  figura je to Kalosek a jeho banda, malá strana neschopná pochopit že na víc hlasů nemá. O co jde|? KDU si spočetla, že spojenectví s CSSD ve vlade by ji mohlo ubrat hlasy ve volbach v roce 2006, (ktere se jinak doufam budou konat v tomto a ne drivejsim terminu) a tak teď vycítila šanci z vlády odejít (oni moc dobře ví, že půjdou i přes jejich neskutečné divadelní tance) a jako záminku si vzala Grosse a jeho problémy s bytem, ktere uznavam jsou skandalni a Gross svymi vyroky priliva do ohne, ale rozhodne se nejedna o velky problem, ktery by mel prerust ve vladni krizi. KDU-CSL JE BYTOSTNE NEODPOVEDNA STRANA, ZVEDA SE MI Z NI ZALUDEK.  CSSD (jsem volicem ODS) preju ustani krize a mensinovou vladu, v pristim roce pekny odchod do opozice, protoze vlady se ujme jak jinak ODS, to uz je taky na case, ale az po radnych volbach, zadne tanecky o predca
0/0
24.2.2005 10:53

Mak1

Re: Pryč s KDU-CSL a jejími hloupostmi o
I já jsem voličem ODS. Předčasné volby bych ale bral - proč nechat neakceschopnou menšinovou vládu dál zadlužovat republiku ? To, co se mi ale vůbec nelíbí je, že i v další vládě bude sedět KDU ...
0/0
24.2.2005 12:10

Culeto

Re: Pryč s KDU-CSL a jejími hloupostmi o
Sorry, ale dovolil bych si nesouhhlasit. Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Tato vláda je POUZE výsledkem delšího morálního tápání v naší politice, jenž je výsledkem našich předchozích výběrů. To se bohužel týká i voličů ODS, to je bez diskuzí. Při vědomí, že politika je věcí možného, si laskavě pokuste dosadit do současné situace i jiné politiky a nebo ještě lépe sám sebe. Jak by jste postupoval ? Sám píšete, že si nepřejete předčasné volby . Takže se Vám ta politika ,,čím hůře pro tuto zemi , tím lépe pro nás ( jo to měli komanči před válkou) asi líbí. Kolik si myslíte, že to ODS přinese nových voličů a také kolik z těch voličů bude pak spokojeno ? Jak můžete přát straně, kde se jednotlivi jedinci mezi sebou nedokáží shodnout ani na tom, který je den,ustání krize ?
0/0
24.2.2005 17:59

Culeto

Re: Re: Pryč s KDU-CSL a jejími hloupostmi o
Pokr.
To není krize, tato vláda nevládne , nemá žádnou ideu, jen se řeší samé aféry. Předsedou vlády je nedospělý a nevychovaný mutant technokrata bez kousku cti , který už ani neví , kdy mluví pravdu a kdy ,,státotvorně´´ lže. Pokud takového dacana budeme mít jako předsedu teď, máme záruku, že za pár let tam nebude někdo horší ? Nejsem a nemohu být voličem KDU, ale máslo na hlavě máme všichni, protože mu to dovolíme tzn. i naši milí poslanci za ODS, kteří za svou zbabělostí vidí příští zisky. Tak už tomu Kalouskovi dejte pokoj. :-))
Jen tak pro zasmání ODS jsem volil taky :-)
 
 
0/0
24.2.2005 18:13

Dusan M Pupak

statotvorna politika
Osobne si myslim, ze se KDU vcera chovala statotvorne a chytre. Ucinila dost velky ustupek (netrvaji dal na demisi) s tim, ze se predpoklada, ze se ho CSSD zbavi sama. A pokud ne, zacnou dal trvat na odstoupeni. To je celkem srozumitelne. Taky jim jde o zachovani koalice, coz je rozhodne lepsi, nez mensinova vlada CSSD (dovedete si to vubec predstavit, jak vladne uplatkar Gross, kovany komunista Kraus a dalsi kreatury typu Falbra?). Gross uz je stejne odepsany, i kdyz si to zcela jiste neodsedi... A kdyby se ho CSSD sama nezbavila, dostanou stezi 10%...
0/0
24.2.2005 9:55

palfyjura

vyděrač Kalousek
Zřejmě jste všichni podlehli žvástům Kalouska a jemu podobných. Kalousek tvrdí, že odstoupením ministrů za KDU se dostanou k moci komunisti. A Junie čehosi tvrdí, že odejdou z vlády pokud odejde KDU. Tvrdím, že pokud by odešli ministři z US aKDU, rozpadla by se koalice a tím i vláda. President nikdy nebude souhlasit z menšinovou vládou. = demise a předčasné volby. Kalousek vlastně vydírá společnost hrozbou kumunisty.
0/0
24.2.2005 8:56

kiliannedory

Re: vyděrač Kalousek
Prezident nemusí s ničím soulasit, on se ho prostě Mašinfíra na nic ptát nebude. Rekonstrukce vlády probíhá tak, že prezident musí jmenovat ministry na návrh premiéra. Nic víc. Jedinná možnost je sehnat 101 hlasů v parlamentu na vyslovení nedůvěry vládě. Což při prostém součtu socani + komouši = 111 není možné.
0/0
24.2.2005 9:00

palfyjura

Re: Re: vyděrač Kalousek
Nesouhlasím, komunisti ví, že mají víc hlasů než socialisti a přečasné volby jim přinesou výsledky
0/0
24.2.2005 9:06

kiliannedory

Re: Re: Re: vyděrač Kalousek
No to tak jisté není, k čemu jim bude cca 70 poslanců namísto současných 41 když ODS + KDU dají lehce nad 101 a nikdo se s nima bavit nebude. Oni teď rádi Standu podpoří - budou si hrát na uržovatele stability země a ten K*kot za to klidně zaplatí víc než kdysi Faust....
0/0
24.2.2005 9:13

krems

Re: Re: Re: vyděrač Kalousek
Pokud Gross vyhodí lidovce z vlády a bude pak závislý výhradně na podpoře KSČM, bude to pro komouše dar z nebe, na který se léta těšili. Tuto příležitost si vychutnají a určitě předčasné volby nepodpoří. Navíc ta podpora vlády ČSSD bude jejich preference zvyšovat (třeba už jen proto, že preference socanů poletí strmě dolů a jejich voliči budou přecházet ke koumoušům), takže nebudou mít důvod spěcht.
0/0
24.2.2005 9:15

DedecekHribecek

Re: Re: Re: vyděrač Kalousek
     Mýliti se je lidské. Komunisté jsou v politické izolaci. Je jim houby platné, že by si polepšili ve volbách. ODS by s nini stejně nespolupracovala a tak by bylo vše při starém. Ono velice rádi podpoří Grosse. Gross by je ale musel z této izolace vyvést a otevřeně s nimi spolupracovat. To je pro bolševiky historická šance na kterou čekají hodně dlouho.
0/0
24.2.2005 11:45

mike-š

Re: vyděrač Kalousek
No, nejsem žádný chorobný vyznavač Kalouska a po pravdě řečeno, ono ho ani moc není za co obdivovat.
Nicméně, padne-li nějaká věta či návrh - zde "premiér by měl podat demisi" - přijde mi k věci posuzovat oprávněnost věty, ne toho kdo ji pronesl.
Prostě to buď je a nebo není na místě. Já myslím, že je.
Kalouska klidně kritizujte, ale ne za tuto větu. V ní měl totiž pravdu. Ve vyspělé demokracii by takovýto premier opravdu odstoupil. Howgh.
0/0
24.2.2005 9:15

krems

Re: vyděrač Kalousek
Od případné demise (k níž samozřejmě nedojde, protože k ní nikdo kromě sjezdu ČSSD nemůže Grosse donutit) by byla cesta k předčasným volbám ještě velice dlouhá a pravděpodobně neuskutečnitelná. Zkuste si přečíst Ústavu.
0/0
24.2.2005 9:20

opelgirl

Lidovci se přeposrali...
...dle Lidových novin se se socany dohodli, že nebudou požadovat odstoupení korupčníka GroSSe, když jim nechá ministry ve vládě!!
LIDOVEC = BLBEC
0/0
24.2.2005 8:53

Almighty Cornholio

Re: Lidovci se přeposrali...
A CO STE LIDI CEKALI???!!! VY STE SI SNAD MYSLELI? ZE SE NECO STANE???? VAM JE SNAD  LET NEBO CO?? VRATTE SE Z PLANETY? NA KTERY STE NA DOVOLENY ZPATKY NA ZEM!!! CHACHAAAAAAA - JE MI LITO, ALE MUSIM SE VAM SMAT.
0/0
24.2.2005 8:57

jimi29

Re: Lidovci se přeposrali...
.ato je pro Vás nějaké překvapení? A teď mi řekněte s kým by chtěla ODS vládnout? Koho byste doporučil? Sama to nezvládne,tak koho?
0/0
24.2.2005 8:57

Tonda Brno

Re: Lidovci se přeposrali...
A to jsi slyšel kde? Někde na pavlači?
0/0
24.2.2005 9:16

rotty

Kalousek je zasrana flanďácká svině
Kalousek je klasickym prikladem lidovecke polit¨iky, ze jetreba vystoupit z vlady, pokud se blizi volby. Ten hajzl navic nesedi ani ve vlade, takze si muze zvanit co chce.
Ten jeho pokus poslat dopis predsedum obou komor je smesny, nevim co tim sleduje.At ho zverejni jako Gross.Hold tu plati dvoji metr, co jinym prochazi, za to druheho kamenuji.
0/0
24.2.2005 8:52

Almighty Cornholio

NUUUUDAAAAAAAAA
Nepříde Vám, že už je to naprostá nuda?? Tak co, jak jsme se vztekali, odvolávali, přivolávali, a nic se neděje. Je to směšný. Jen korytáři se už třesou až je pustí do chlívku.
0/0
24.2.2005 8:51

jimi29

Re: NUUUUDAAAAAAAAA
....jestli to není tím, že na nás to tady nezávisí...my tady ne jsme na odvolávání a přivolávání....to bysme byli asi v Kocourkově....myslím tím tytoMF stránky...a pár jejich návštěvníků....a bezdomovců a lehkoživků,kteří se ¨předvádějí před ÚVlády....
0/0
24.2.2005 8:56

Almighty Cornholio

Re: Re: NUUUUDAAAAAAAAA
respekt
0/0
24.2.2005 9:00

policejníKAMERA

policejni kamera
AAAAA jaaa sem policejníííí kamera ja vidím všechno...ja sem nejnovější vydobytek naší technologie, co mě nezabije to mě posílí a ty vem rychle vlajku než siréna za kvílí!!!!!....tnnnn.......tnnnnn......tnnn..tnnnnnn
0/0
24.2.2005 8:50

FIXSKA

Ostuda
Tak nám pan premiér začíná dělat pěknou ostudu jiľ i v zahraničí. Např. včera v Televízných novinách na Markíze si naąli prostor na reportáľ o tom, ľe "Česi  vyąli do ulíc a Česko sa zmítá vo vládnej krízi". Tak zatímco se Slovensko topí v euforii z návątevy prezidentů Bushe a Putina, tak český hospodářský a kuturní zázrak začíná pomalu zapadat za obzor dějin a  nahrazuje jej středoevropský tygr - Slovensko. A to vąe zavinil jeden jediný kariérista a jeho rodina. Na druhou stranu Slovensko si jiľ svou ostudnou politickou érou proąlo. Tak mi nesmíme asi zůstat pozadu a musíme po nich vąe opakovat. Kéľ by co nejdřív přïąla chvíle a naąi politikové se začali opičit po současných osvícených slovenských politicích (p. Dzurinda a spol.) A to se tomuto "naąemu problému" do podrobna věnovali i na ORF v Zeit im Bild.
0/0
24.2.2005 8:47

uplny

Re: Ostuda
 
Ekonomiku bych do toho netahal. V čechách se to začíná pročišťovat, a to vždycky něco stojí, ale vyplatí se.
Jedna generace politiků z 90,let skončila a nová se filtruje, to je všechno. Bush si muze kecat, kde chce co chce - spise jde jenom o ostudu.
 
 
0/0
24.2.2005 8:51

kiliannedory

Re: Ostuda
Souhlas, až na to, že těch kariéristů bude u socanů podstatně víc....alespoň 95 procent členů jejich vedení
0/0
24.2.2005 8:51

Almighty Cornholio

Re: Ostuda
hmm, myslím, když jsem si četl třeba francouzské nebo anglicky psané deníky, nikde ani zmín¨ka. Víceméně se to ignoruje. V mezinárodním měřítku je to trapná patálie.
0/0
24.2.2005 8:53

jimi29

Re: Ostuda
....ORF a Markýza naštěstí není to co by určovalo ráz našeho žřití v ČR. A myslím, že není podstatné co tyto stanice vysílají. Spíše záleží na tom jak objektivně. Pokud tyto reportáže byly tak objektivní jako jsou některé příspěvky tady, tak bych se tím vůbec nezabýval....natož na to ještě upozorňoval... Máte zřejmě smysl pro výrobu velbloudů z komára..zřejmě dobře placené:-)))
0/0
24.2.2005 9:02

heninng

NO
25 unor se neodvratne blizi a komunisticti vlci jen cekaji
0/0
24.2.2005 8:46

jimi29

Re: NO
....a většina odvolávačů a kibiců jim v tom pomáhá
0/0
24.2.2005 9:04

uplny

Re: OK!!
0/0
24.2.2005 8:42

opelgirl

Stále nám dluží pan GroSS odpovědi na tyto otázky a ...
...a novináři se přestávají ptát na choulostivé otázky(včetně MFD),a k tomu všemu chtějí dnes posranci ČSSD zmařit interpelace!! Kde vzali manželé Grossovi tyto peníze:
  1. na byt                             1.200.000,-
  2. bazén                                 750.000,-
  3. zasklení terasy                800.000,-
  4. spekulace s pozemky    400.000,-
  5. záloha na dům Prosek   900.000,-
(průměrné ceny pořizovacích cen - zdroj HN)
0/0
24.2.2005 8:34

severnivlna

Re: Stále nám dluží pan GroSS odpovědi na tyto otázky a ...
Interpelace jsou stejně k ničemu.Papoušek Gross bude stejně mlýt ty jeho naučený fráze a na konkrétní otázku neodpoví.
0/0
24.2.2005 8:40

uplny

Re: Stále nám dluží pan GroSS odpovědi na tyto otázky a ...
recht,
ten byt se nám nějak vytratil
 
0/0
24.2.2005 8:40

opelgirl

Re: Re: Stále nám dluží pan GroSS odpovědi na tyto otázky a ...
jj, byt a ostaní se nám vytratilo a Lidovci se opět přeposrali...v LN dnes píšou, že není pravda, že by se rozešli rozhádaní, Lidovci už prý nebudou na GroSSe tlačit aby odstoupil a on nechá Lidovecké ministry ve vládě, no a to ostatné nechá vymlžit, včetně
0/0
24.2.2005 8:50

papanikula

Re: Stále nám dluží pan GroSS odpovědi na tyto otázky a ...
k tomu pan TLUSTY kde vzal 4 miliony na dum a pan KALOUSEK 2 miliony na domecek /snad mrtvy darce/
0/0
24.2.2005 8:50

kiliannedory

Re: Re: Stále nám dluží pan GroSS odpovědi na tyto otázky a ...
Možná jsi to ještě nepochopil ale na otázky se neodpovídá tak, že se položí jiná otázka. Nejprve musím odpovědět (hodnověrně) a pak se můžu ptát.
0/0
24.2.2005 8:54

jimi29

Re: Stále nám dluží pan GroSS odpovědi na tyto otázky a ...
.já myslím, že poslanecká sněmovna stojí tolik peněz,že by si tuto žabomyší válku měli nechat do kantýny...Platíme je za práci a ne rvačku o k oryta
0/0
24.2.2005 9:08

Destroyer7

učenlivý chlapec
Bacha na něj. Před chvílí jsem v rádiu slyšel, jak Standa použil englické slovíčko - že prý sociální demokracie potřebuje nějaký tajm a prostor.
On se snad opravdu začal učit tu engličtinu a po půl roce intenzivní výuky konečně řekl své první slovíčko. A dle použití snad pochopil i jeho význam.
0/0
24.2.2005 8:33

opelgirl

Re: učenlivý chlapec
...že by měl "státnice" i z angličtiny... ...v Bruselu vypadal zase, jako blbec, všichni se spolu bavili, jen GroSS tam stál jak roura a nevěděl "vo co de" ťulpas
0/0
24.2.2005 8:37

severnivlna

Re: Re: učenlivý chlapec
Vypadal zase jako blbec?On určitě blbec je.Ani se nemusel přetvařovat.Proč do toho Bruselu posílají takové BLBCE?
0/0
24.2.2005 8:44

jimi29

Re: Re: Re: učenlivý chlapec
...no až dorazí vlna ze severu,tak nám určitě konečně přivalí chytrý lidi....kteří se uměj i slušně vyjadřovat o druhých
0/0
24.2.2005 9:11

Hater

Motto ČSSD: S Grossem do řiti!
Standa-hroší kůže nám opět zvítězil, ve ,,vítězném únoru" a získal čas, dobrý každý den. Jen s jediným rozdílem, nebude tu dalších 40. let, ale spolu se svou nepoučitelnou ČSSD plnou poskoků a ospravedlňovačů praní špinavých peněz kámošek a manželek bordelmamá půjde v parlamentních volbách v r. 2006 do řiti. Bude se moci jezdit smutně koukat na dveře parlamentu a vzpomínat, jak spokojeně 15. let chrochtal a mlaskal u plného žlabu, DOBYTEK!
0/0
24.2.2005 8:31

Tonda Brno

Hlasy v ČSSD
Včera jsem slyšel, že prý se v ČSSD ozývají hlasy, že kdo nepodpořil Grosse neměl by kandidovat do funkcí ve vedení strany. Je to pravda? Nemá tato strana náhodou ve svém názvu Demokratická?  Takovéto názory svědčí o návratu do 50 let ke kultu osobnosti, jestli jim to něco říká.
0/0
24.2.2005 8:29

Premium

Vážné nemoci nepadají z nebe. Ničí nás stres, shodují se psycholog i psychiatr

Lidské tělo má něco jako vnitřní baterku. Když dlouho jedete na rezervy, vypne se imunitní systém a­ organismus to...

Premium

Elitní trenér o zákulisí MMA, drogách, penězích i zženštilé společnosti

Pod jeho vedením vyrostl český šampion Martínek, o něhož projevila zájem slavná organizace UFC. Pro boj v kleci...

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

Najdete na iDNES.cz