Ministr pro sport Boris Šťastný (Motoristé) už založil pracovní skupinu, která má opatření urychleně připravit. Chce, aby se schválila ještě letos. „Zkusíme to dát dohromady tak, aby to platilo od 1. ledna,“ řekl redakci iDNES.cz Šťastný.
Jako jediný z politiků se proti zavedení kamerového systému vyslovil bývalý ministr zdravotnictví a poslanec TOP 09 Vlastimil Válek.


















