VIDEA TÝDNE: Plastový nevěstinec, uhořelé domy a návštěva třídírny odpadů

  18:34aktualizováno  18:34
První český nevěstinec se silikonovými pannami a po požáru zpustošený dům herce Gerarda Butlera. To jsou nejsledovanější videa tohoto týdne na webu iDNES.tv. Opomenout ale nemůžeme ani snímek, kdy jsme si práci v třídírně odpadů vyzkoušeli na vlastní kůži.

Otestovali jsme i levnější panny pro SOCKY. Cílová destinace Krym | foto: iDNES.cz

Velmi netradiční nevěstinec otevřeli začátkem listopadu v centru Prahy. Na toho, kdo si přijde užít, čekají místo živých žen silikonové panny. Stačí si telefonicky či přes web zamluvit termín a pak už jen v určený čas přijít. Reportér iDNES.tv Matěj Smlsal do nevěstince zašel a strávil s pannou desítky minut. Video se stalo jedním z nejúspěšnějších pro tento týden.

SMLSALOVINY aneb jak žít a přežít

Sledovat další díly na iDNES.tv

A velkou sledovanost si vysloužila také premiéra nového seriálu iDNES.cz, který jsme zahájili přelomovým videem českého internetu. Jako vůbec první jsme natočili kompletní cestu vlaku z Košic do Prahy, a to v reálném čase. Vlak společnosti Regiojet s kamerami na palubě ujel během osmi hodin 703 kilometrů. Na videu uvidíte nonstop celou cestu ze stanoviště strojvedoucího.

Na co zírá mašinfíra

Sledovat další díly na iDNES.tv

Kalifornii pustošily několik dní lesní požáry. Kvůli nim přišlo o svou nemovitost i několik celebrit. Jsou mezi nimi zpěvačka Miley Cyrusová, rocker Neil Young, bývalý olympionik po změně pohlaví Caitlyn Jennerová, režisér Scott Derrickson nebo německý moderátor Thomas Gottschalk. Na videu se natočil herec Gerald Butler, který světu ukázal svůj shořelý dům v Malibu.

Sledovaným snímkem se stalo tento týden také video, na kterém se český premiér Andrej Babiš ostře ohradil proti reportáži serveru Seznam Zprávy o údajném únosu jeho syna. Z italského Palerma, kde byl na mezinárodní konferenci, vše označil za dobře naplánovanou kampaň zrovna v době, kdy je pracovně v zahraničí. Podívejte se sami.

SMLSALOVINY aneb jak žít a přežít

Sledovat další díly na iDNES.tv

Když vyhodíme plastový výrobek do třídicího kontejneru, máme dobrý pocit. Reportér iDNES.tv Matěj Smlsal vyrazil do středních Čech zjistit, co se s ním děje dál. Na třídicí lince každý odpadek prohlížejí pracovnice u pásu a selektují. Polovina odpadu, ač je z velké části plastový, však bohužel končí na skládce.

A v návaznosti na otevření nevěstince se silikonovými prostitutkami by to nebyl Dominik Vršanský a jeho satirický pořadu Socky, aby neotestoval jejich levnější nafukovací verzi. Moderátor samozřejmě nevynechal ani Andrejka, který Trumpovi představil stydlivou Moniku, nevěděl si rady s nákupním košíkem a řešil rodinnou detektivku.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Babiš požádal Zemana, ať pomůže rychle dořešit otázku ministra kultury

Premiér Andrej Babiš (ANO) se 20. srpna 2019 v Lánech setkal s prezidentem...

Premiér a šéf ANO Andreje Babiš požádal prezidenta Miloše Zemana, aby bylo možné rychle dořešit problém nového ministra...

Česku hrozí, že bude v budoucnu muset dovážet vodu, varují vědci

Dobytek při pastvě na vyprahlé louce u obce Děčany na Litoměřicku. (24....

Česko by se mělo připravit na suché a horké roky, kterým se podle vědců nevyhne. Problémy způsobené změnou klimatu u...

Maláčová a Schillerová jednaly o rozpočtu pět hodin. Bez výsledku

Ministryně financí za ANO Alena Schillerová (vpravo) a ministryně práce a...

Úterní jednání ministryň práce Jany Maláčové (ČSSD) a financí Aleny Schillerové (ANO) o rozpočtu pro resort práce na...

Najdete na iDNES.cz