Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 30. května 2020 Ferdinand

Diskuse k článku

Nečasova vláda asistuje krádežím, nevolte ji, hřímají odboráři

Odboráři se na poslední chvíli rozhodli ovlivnit volby. Českomoravský odborový svaz vydal prohlášení, ve kterém tvrdě kritizuje vládu Petra Nečase a označuje ji za jednu z nejhorších, jakou kdy vůbec Česko měla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

fidel klaustro

u nás není demkracie

demokracie je vláda lidu.Tady je blbokracie

0/0
6.10.2012 13:47

jozefvargahungary

Odbory a lid

Probůh nechte trocha pro odbory vždit už krajskí šéfovvé socanů a komoušu rozkradli co dům dal a chudák odborář co bude krást,to je bejvala komoušská háved kerej si myslí ,že on bojoval proti komoušskému režimu,človek kerej žije z práce nestačí se divit,kdíž člověk sleduje co se děje napříč evropou tak takovej odborář jako naší,nevim oni anebo komouši do plynu????????????????

0/0
6.10.2012 12:04

Raviea

Mně tyto odbory v čele s Zavadilem jako smečka šílenců

Čím víc je poslouchám,tím víc jsou odporní!XRv!!

+2/0
4.10.2012 10:55

joszetIV.

Nečasovu vládu zatím pokládám sa výbornou!

Zavadil a ti jeho směšní bojovníci by měli zalést do kanálu kde patří!;-ORv

0/0
4.10.2012 10:51

david12

Re: Nečasovu vládu zatím pokládám sa výbornou!

Pobavil jste mě voliči ODS co znám říkají, že než volit tyto představitele, tak raději ksčm.

0/0
6.10.2012 15:32

joszetIV.

Když něco "hřímají tyto odbory".

Je to pro mne varování přd tím,že zloba,škoda,zlo,chudoba je pořád připravena zaůtočit jak hyena!Metyalkohol na ně!;-)Rv

+1/0
4.10.2012 10:47

hawk.

Bože můj, odborářští

bossové už úplně ztratili rozum za honbou po moci. A to je nikdy nikdo nevolil.

+1/0
4.10.2012 10:37

Pavell27

Tento článek je podprahový útok na VV

http://vitbarta.cz/denik-vita-barty/501-mlada-fronta-podprahove-poskozuje-vv-tady-je-dukaz.htm#.UG1Eok0xooo

0/0
4.10.2012 10:06

vierus j.

Re: Tento článek je podprahový útok na VV

VVečka se staly "cečkem"komunistů i bez poškozování!Nic nemusím číst"!Rv

+1/0
4.10.2012 10:25

Dudlik12

ono to není tak jednoduché

JB - kandidát na senátora za ODS v chomutově si u mě na facebooku píše s MD, která je oranžová a je zaměstnaná na  ústeckém kraji, že JO a PKO, majitele jedné malé hospůdky a modří ODSáci jako blázen  jdou za RK - to je kandidát na senátora za ČSSD. No co asi si mohli mezi sebou psát - asi toto pokud se dostaneme v prvním kole oba jdeme normálně proti sobě, ale pokud jeden z nás nepostoupí tak budeme podporovat naší stranickou základnou toho druhého aby náhodou nedošlo k situaci, že vyhraje PR nebo ten komunista, který je tam v součastné době.... dokonce lze tento rozhovor po facebooku identifikovat včetně fotek - dobrý né???

a proč to dělají modří a oranžový = protože ODS a ČSSD kradou společně, proto nevolte všechny, kteří kradou....

0/0
4.10.2012 8:07

denny2606

Kdo chce kam,pomozme mu tam!

schopný, vzdělaný, ale např. i nepříliš vzdělaný, ale manuálně zručný člověk schopný se svým kumštem uživit, bude v drtivé většině vždy volit střed, či napravo od středu. Tací lidé se dobře uživí za vlády levice nebo pravice. Problém budou mít netáhla, nebo ti mélo schopní, tedy voliči levice.Ta jim po vítězných volbách nasype, ale v dalším volebním období již nebude opravdu z čeho a kdo v logice věci dopadne nejhůře? V chudém,zadluženém státě se nejhůře daří právě těm, kteří volili levici. Čím více bohatých lidí, tím bohatší stát a tím i více pro onu skupinu tzv. neúspěšných, chudých, důchodců a pod.!

+2/0
3.10.2012 22:17

martynezz

Re: Kdo chce kam,pomozme mu tam!

Přesně tak. Jenže to bohužel ty netáhla nikdy nepochopí a dál budou vnímat to že se má někdo lépe než oni jako křivdu vůči vlastní osobě, místo aby pochopili že svůj osud mají ve vlastních rukou a mohou tak akorát nadávat sami sobě.

Pokud by nebyli líní se naučit něco nového a dělali práci svědomitě tak se mohou mít dobře - šikovný řemeslník si dokáže vydělat pěkné peníze rukama a nemusí kvůli tomu být zrovna raketový vědec.

+1/0
3.10.2012 22:32

Bejbís

Re: Kdo chce kam,pomozme mu tam!

Jsem vzdělaný (mám maturitu), manuálně zručný (nejsem vyučený), ale je mi to houby platné. Nikdo mne nechce zaměstnat, je mi 59. Jsem tedy podle vaší logiky netáhlo a méně schopný? A jako netáhlo a méně schopný jsem komunista? Mně se zase všechno řekne až jako poslednímu.

"Čím více bohatých lidí, tím bohatší stát " Jestli je tohle pravda, tak to jsem zastáncem tunelování státního rozpočtu a zvyšování daní, aby bylo co tunelovat. Sakra proč jim to jde tak pomalu! Nojo, ale kdo bude platit daně, když bohatých bude jen pár zákonodárců a několik ministrů a nikoho nezaměstnají, protože umí jen tunelovat? Tím asi stát  nebude bohatší.

Něco mi tu nehraje. Nechtěl jste říct : Čím více bohatších, netunelujících podnikatelů, kteří vytvářejí hodnoty (ne těch co zbohatli tunelováním - tím se hodnoty nevytvářejí), tím je bohatší stát a je víc peněz pro důchodce a chudé duchem?

Ještě by se dalo rozepsat  "Sytý hladovému nevěří", ale už mám málo písmenek.

Vaše logika je obdivuhodná.

0/0
3.10.2012 23:19

denny2606

Re: Kdo chce kam,pomozme mu tam!

no, maturita dnes nepředstavuje vzdělání ve světle 70. let, kdy jsi maturoval. Ale jestli-že si nebyl schopen si za tolik let vybudovat jistou odbornost v oboru a tím zázemí a předpoklad uspět v tržním hospodářství, je to jen tvůj problém. Skutečnost, že čím více bohatých, tím bohatší stát i celá společnost je logický fakt. Bohatství není o tunelování, jak nás tím krmí naše mediální žumpa, ale schopnostmi,štěstím a odvahou v podnikání apod. Chápu Váš pesimismus, ale uklidňovat se tím, že si budu omlouvat svůj životní neúspěch tím, že každého, kdo se má výrazně lépe označím zlodějem, není správné ani spravedlivé. nepodléhejte levicí vnucované "blbé náladě a podprahové demagogii.

+1/0
4.10.2012 7:25

Demon light

no a není to pravda...?

:-)

0/0
3.10.2012 21:23

hawk.

Není.

0/0
4.10.2012 10:41

Z.O.

Odboráři ať raději zalezou do svého mrakodrapu v Praze

a tam ať raději drží ústa. Nebo a to se mi dokonce zdá pravděpodobné, jim docházejí štědří sponzoři ze strany zaměstnanců a potřebují štědrého sponzora ze strany levice. To mě přivádí na další myšlenku - volební slib levice - každý zaměstnanec bude povinen odvádět tučnou dávku ze své mzdy nenažraným zlodějským odborům.

+4/0
3.10.2012 20:56

I-va

Re: Odboráři ať raději zalezou do svého mrakodrapu v Praze

Co udělali odboráři ve správní radě DP, aby se tam nekradlo? A takoví nám budou doporučovat.

+1/0
3.10.2012 21:35

Z.O.

Re: Odboráři ať raději zalezou do svého mrakodrapu v Praze

Moje řeč. Odboráři jsou škodná. Jediný zaměstnanec, kterému pomohli byl největší ožrala na firmě, který byl díky odborům nevyhoditelný. Nakonec to dotáhl k pádu do výkopu s 3promile v krvi a to už pak i debilové z odborů pochopili, že pro jeho zdraví bude lepší nezaměstnanost.

+3/0
3.10.2012 21:59

kipu

Nevím, nevím

Ale já mám dojem, že v tomto státě a v tomto světě žijeme všichni společně.

Dokud budeme proti sobě bojovat, zleva, zprava, zkrista, zalláha, mladí, staří  atd., tak se dopředu nepohneme.

0/0
3.10.2012 20:55

Z.O.

Re: Nevím, nevím

Máte pravdu, ale levičáci jsou prostě revolucionáři. Nedostanete to z nich. Takže klid nebude nikdy.

+2/0
3.10.2012 20:57

kipu

Re: Nevím, nevím

Zda je pravice tak mírumilovná, zatím jsem se o tom nepřesvědčil.

Ale to jsme zas u toho dělení lidí na černé a bílé, levé a pravé.

0/0
3.10.2012 21:00

Z.O.

Re: Nevím, nevím

Dokud dělíme, tak jsme v demokracii a máme přirozený výběr na epší a horší. Snaživé a méně snaživé. Až tyto rozdíly zmizí a všichni si budou rovni, tak to bude ten slavný komunismus o kterém se všichni baví, ale nikdo ho nikde neviděl. Naposled takto sliboval lásku nějaký Aštar Šeran;-D

+1/0
3.10.2012 21:03

kipu

Re: Nevím, nevím

jenže když se to přežene, tak ti se žlutou hvězdou na kabátu nebo stranickou knížkou odjíždějí do plynových komor a spaloven. Právě ze strachu před Sovětským Svazem se tomuto dal volný průchod.

0/0
3.10.2012 21:07

Z.O.

Re: Nevím, nevím

No jo, nic se nemá přehánět. Jak ale chcete vysvětlit poblázněným primitivům co volí levici, že se mají uklidnit a volit vlastní hlavou?

+1/0
3.10.2012 21:10

kipu

Re: Nevím, nevím

Asi stejně jako podnikatelům vysvětlíte, že čím nižší mzdu budou vyplácet, tak tím nižší bude poptávka po jejich zboží, službách.

0/0
3.10.2012 21:18

Z.O.

Re: Nevím, nevím

Mzda zaměstnanců nesouvisí s poptávkou po zboží a službách. Souviselo by to jedině v případě - jako za Bati - kdy byla mzda tak vysoká, že lidi kupovali i to co nepotřebovali, ale protože to prostě chtěli. To je však plýtvání a má to negativní dopady na přírodu. Takže rozumné mzdy, aby lidé dokázali přežít a občas si udělat radost. Když už někdo vydělá víc, může si udělat větší radost.

Pokud ale někdo podniká, nemůžete to co vyfakturuje brát jako jeho příjem. Podnikatel musí šetřit na horší časy, na nové stroje, na zálohy na daně...prostě hospodaří s kapitálem a kapitálu musí být vždy mnohem mnohem víc než jaká je výše mzdy.

Levice to nikdy nepochopí. Já to sice chápu, ale k volbám nechodím, protože když jsem volil ODS, podvedl mne Klaus se Zemanem svou Opoziční smlouvou - setřeli tak sice vyděrače z malých stran, ale zapříčinili současný stav.

0/0
3.10.2012 21:56

kipu

Re: Nevím, nevím

Já si myslím, že souvisí. Hlavně pokud si odmyslíme zadlužování obyvatel, státu, poptávku zvenčí nebo změny daní. Pak zbude jen ta mzda a to, co si za ní lidé reálně koupí. V posledních letech to bylo a je hodně zkreslené úvěry, transfery od EU a zadlužováním vlády.

Zkuste si jen trochu představit, co by se asi dělo, kdyby třeba příští rok nepřišlo euro dotace od EU a vláda by namísto deficitu 100mld Kč měla mít přebytek 100mld Kč, což by samo o sobě znamenalo propad v příjmech 200mld Kč.

Nebo se podívejte co se děje, když reálná mzda klesá, třeba tady pár metrů od domu zavřela pekárna prodejnu, zavřela se herna což mi nevadí, na úrovni celé republiky máme rekordní insolvence podniků, podnikatelů a obyvatel.

Prostě chce to dost vlastního studia jak se chová ekonomika v souvislosti s přílivem, odlivem peněz.

S tím kapitálem je to pravda, domácnosti teď také šetří sice ne přímo kapitál, ale vytvářejí si alespoň nějakou tu rezervu - ty co mají ještě z čeho a tím se opět snižuje poptávka.

0/0
3.10.2012 22:31

denny2606

Re: Nevím, nevím

dělění lidí? 1/3 chytrých, 2/3 hloupých,z velké části pitomých.

+1/0
3.10.2012 22:01

aluminiový alobal

špatná zpráva pro levicově zaměřené naivky:

ať vyhraje ve volbách kdokoli, tak se na Vás vyprdne a stejně se o sebe budete muset postarat sami(tohle ti pravicově smýšlející už dávno vědí);-D

+5/0
3.10.2012 19:31

Bejbís

Re: špatná zpráva pro levicově zaměřené naivky:

A proto je třeba změna volebních systémů a do parlamentu volit osobnosti jako do senátu.

0/0
3.10.2012 19:44

ph-neutral

Re: špatná zpráva pro levicově zaměřené naivky:

věcná: senát je horní komora parlamentu. To co máte nejspíš na mysli je poslanecká sněmovna.

0/0
3.10.2012 21:27

Bejbís

Re: špatná zpráva pro levicově zaměřené naivky:

Lidově se poslanecké snemovně říká palament, je to takové zkrácené pojmenování a všichni ho chápou. Nevidím důvod, proč dávat věcné.

Když jste to pochopil i Vy, hrající si na poslance, tak to pochopili všichni.

0/0
3.10.2012 23:46

modro_zlodějská_straka

Re: špatná zpráva pro levicově zaměřené naivky:

Pravda, ti bystřejší tu Klausovu mantru rychle pochopili! Proto zde již není co rozkrást. Jak se starali o sebe!;-D

+1/0
3.10.2012 21:51

pavel.n

voličům pravice nevadí :

1) velmi prapodivné obhajování Kalouska případu CASA

2) rekord ve zvýšení státního dluhu

3) 10 ministrů se skandálními průšvihy , za které by šli v každé jiné zemi do vězení ..........

4) absolutní pošlapání volebních slibů o nezvyšování daní atd ...........

5) nikdy nevolená strana LIDEM ve vládě :-/

0/0
3.10.2012 19:17

aluminiový alobal

Re: voličům pravice nevadí :

ani jeden z uvedených pěti bodů nesouvisí s pravicí, nemáš náhodou na mysli současnou vládu která zvedá daně? To je ale levicová politika, tady žádná pravicová vláda není.

+3/0
3.10.2012 19:26

pavel.n

Re: voličům pravice nevadí :

a kdo dnes vládne - tahle parta se nazývá pravicí ................... chlapci - podumejte trochu , než se budete ztrapňovat

+2/0
3.10.2012 19:37

I-va

Re: voličům pravice nevadí :

Co to má společného s krajskými volbami?8-o

+1/0
3.10.2012 21:32

felia

Nevolte žádnou profláknutou stranu

Žádnou stranu z parlamentu. To si nedokážete vybrat nějakou jino levicovou nebo pravicovou stranu?

+1/0
3.10.2012 19:10

aluminiový alobal

Re: Nevolte žádnou profláknutou stranu

například?

0/0
3.10.2012 19:27

Bejbís

Re: Nevolte žádnou profláknutou stranu

Dej si práci, vyhledej si neparlamentní strany v googlu a trochu se snaž a projdi si jejich volební programy.

Nejpropracovanější, byť naivistický, mají program Svobodní. Většina neparlamentních stran jen straší před komunisty.

0/0
3.10.2012 19:43

Z.O.

Re: Nevolte žádnou profláknutou stranu

Nejsou strany, maximálně zájmová sdružení, která touží po moci a tváří se, že to tady zachrání. Nepoučil jste se z Věcí Veřejných?

+2/0
3.10.2012 21:05

ph-neutral

Re: Nevolte žádnou profláknutou stranu

A proč? Tady existuje skupina parazitů, kteří se přidají tam, kde bude zrovna moc. Jediné řešení je, aby lidé houfně vstupovali do stran, které jim jsou programově blízké a takovouhle pakáž odtud vyštípali. Opakuji: neexistuje žádná čistá partaj. Paraziti jsou napříč všemi stranami a budou tam dokud zde bude spousta kecalů, kteří na všechno nadávají, ale že by sami šli něco dělat, to ne.

0/0
3.10.2012 21:36

Franz Joseph

Nečas musí odejít!

http://www.timesofisrael.com/netanyahu-in-prague-calls-czech-republic-israels-best-european-friend/

0/0
3.10.2012 19:05

pavsson

Odbory

O.K. mají pochopitelně právo na podobná prohlášení. Škoda jen, že u nás není žádná politická strana, která by měla odvahu sebrat odborům jejich výsady. Například to, že je-li mezi sto zaměstnanci jeden jediný odborář, má právě on jediný právo vyjednávat se zaměstnavatelem a vyjednávat za všechny ostatní. Navíc místo něj přijede vyjednávat arogantní předák z ÚRA (je to pořád ÚRO, i když se to jmenuje jinak). Mluvím z vlastní zkušenosti...Tak jako je tato vláda karikaturou pravicové politiky, tak jako je současná opozice karikaturou opozice, tak jsou současné odbory brutální parodií na odbory...

+3/0
3.10.2012 18:03

Lebeus

Tato vláda je skutečně špatná.

U těch minulých byl vždy někdo, kdo byl skutečnou autoritou a komu bylo možno věřit.  Nyní tomu tak není, každý tam je pro lehce vydělané peníze bez jakékoliv zodpovědnosti a tomu také odpovídají výsledky.  Na co šáhnou tak hrůza a děs.

0/0
3.10.2012 18:00

martynezz

Re: Tato vláda je skutečně špatná.

Mate na mysli takove giganty jako treba Jaroslav-bankrot-Tvrdik nebo Karel-proxy-Brezina? :-)

+2/0
3.10.2012 18:07

felia

Re: Tato vláda je skutečně špatná.

Nesmíme být důvěřiví.

0/0
3.10.2012 19:11

I-va

Re: Tato vláda je skutečně špatná.

Kdo byl skutečnou autoritou v minulých vládách?

+1/0
3.10.2012 21:34

felia

Nikdo by neměl volit strany,

které jsou vparlamentu. A ještě zelené, ti už si své užili a nadělali hromadu škody.

+1/0
3.10.2012 17:58

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

Najdete na iDNES.cz