Neděle 13. června 2021, svátek má Antonín
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 13. června 2021 Antonín

Diskuse k článku

Bez demonstrace. Autobusy policie otočila, poslancovy pozvánky neuznala

Na nedělní demonstraci proti vládním opatřením svolané do Prahy na Václavské náměstí se z Karvinska a Ostravska vypravily desítky lidí. Policie autobusy s nimi zastavila na hranici okresů a poslala je zpět, případ předá ke správnímu řízení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

P51e21t58r 83K41m21e98n56t 3691268800658

Pokud se prokáží papir od pana Volného tak bych dal k soudu za podvod a obcházení zákona

0/0
8.3.2021 8:41
Foto

O12l59d73ř26i26c65h 57H25o35l34ý 3309170152450

Koukám, že poslanec Volný to měl vymyšlené takto:

"Na stránkách budou vyvěšeny všechny dokumenty, které vám přesně dle zákonů ČR umožní vycestovat do Prahy a zúčastnit se tohoto výběrového řízení. Pokud máte zájem, součástí vašich pracovních povinností budou služební cesty po celé republice, v průběhu kterých budete mít povinnost propagovat Volný blok. Pracovní pohovor na místo asistenta poslance, první kolo: Písek, Velké náměstí, 6. března 2021 od 14 hodin. Druhé kolo pohovoru na místo asistenta poslance: Praha, Václavské náměstí, 7. března od 13 hodin."

Jak si policie mohla být jistá, že nikdo z těch lidi co vrátila nejel do Písku či Prahy za vidinou získání tohoto zaměstnání a možnosti cestovat po celé ČR? Mně to nepřijde tak nereálné.

+1/−7
7.3.2021 17:57
Foto

V19á69c40l52a82v 90P40o89u28s43t90k24a 3220401312

To nevadí.

+1/0
7.3.2021 21:18
Foto

P32e51t65r 29K31u52m84s53t47á49t 1515671377317

Pardon, chtěl jsem napsat OLDŘICHU.

0/0
8.3.2021 13:35
Foto

P14e52t48r 30K11u38m26s27t43á88t 1345221407397

Petře, snad jsi spadl z jahody naznak??? Nebo taky chodíš řvát s Milionem chvilek? Tohler nemůže myslet myslící člověk?

0/0
8.3.2021 13:32
Foto

J35a12n 53D27l93o13u81h64ý 8876830913360

Tak proto přeci máme nouzový stav, ne?

+1/−1
7.3.2021 17:18
Foto

R64o31s90t10i24s63l19a85v 74C94a70h22a 6823247147871

A v nozouvem stavu neplati Ustava? No nekecej...

+1/0
7.3.2021 17:29
Foto

L62i41b17o89r 23N58o51v93á32k 8569631542653

Ústava neplatí už od 14.2., tak čemu se divíte.

+1/−2
7.3.2021 17:43
Foto

V25á68c56l92a46v 16K35r26a28j35č24a 5356659439634

??? A kdo tak rozhodl, že neplatí? Vy?

0/−2
7.3.2021 18:55
Foto

L88i69b12o89r 25N29o32v80á92k 8779761222373

Bureš

0/0
7.3.2021 21:50
Foto

V67á53c59l18a53v 69K16r48a76j74č75a 5886869689374

Jasně, za všechno může Bureš. A to vám na školení MiCHPRdu neříkali, že i dle Ústavy, resp. Listiny základních práv a svobod lze svobodu pohybu omezit?

0/0
8.3.2021 6:25
Foto

P27e80t34r 78K94m61e33n29t 3661488350428

Preambule

My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,

v čase obnovy samostatného českého státu,

věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé,

odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku

v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody

jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů,

kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku,

jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům a na zásadách občanské společnosti,

jako součást rodiny evropských a světových demokracií,

odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství, odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu, prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky A to je jen preambule tak si jí pečlivě přečtěte zvláště tu část o povinnosti vůči druhým....

0/0
8.3.2021 8:45
Foto

V44á74c77l26a33v 78K66r71a68j26č69a 5646599949864

Ústava platí. Si ji přečtěte, není důvod, proč by neměla platit.

0/−1
7.3.2021 18:54
Foto

R24o92s23t12i55s91l15a98v 68C98a81h60a 6143487857201

No ja jen ze Hamackovi kluci se chovaji, jako kdyby neplatila.

+1/−2
7.3.2021 18:56
Foto

R81a20d35e40k 69K60o51h96u31t 8243109207567

Je vidět že vy tomu již dlouhodobě rozumíte.

0/0
7.3.2021 19:04
Foto

V25á73c82l17a47v 40P15o64u92s42t36k45a 3150781432

To jistě ne, jen si ji vykládáte po svém.

+1/0
7.3.2021 21:19
Foto

J72a74n 27J85a57n44u59š39k28a 2354356711943

meli jim vypustit duse a zahodit ventilky

+1/0
7.3.2021 16:56
Foto

O90l86d55ř81i58c83h 93H25o73l22ý 3729420312270

Jaká jsou fakta. Autobus vezl sedm lidí, kteří měli pozvánku na výběrové řízení do Prahy. Policie jim zabránila překročit hranice okresu se zdůvodněním, že jejich důvod neuznává. Přitom cesta na výběrové řízení je legální důvod. Jestli bylo to výběrové řízení vyhlášené a ty lidi se budou domáhat odškodnění, tak těžko obstojí důvod, že se v Praze konala taky demonstrace.

Takže policie jim to dneska "nandala", ale moc chytré to nebylo.

+2/−14
7.3.2021 15:51
Foto

D49a82v89i35d 90R26a77a32b 3141389516755

Ano, v nedeli dopoledne se standartne konaji VR

+9/−2
7.3.2021 16:03
Foto

O96l84d55ř57i81c74h 44H24o76l47ý 3609770602200

O to přece nejde. Mně je jasné, že na 99,99% tam jeli demonstrovat. Ale pokud si našli legální způsob, jak se dostat do Prahy, tak neměl nikdo právo jim v cestě do Prahy bránit. O to tu jde. Teď už nikdo nikdy nedokáže, že by na tu demonstraci šli.

0/−5
7.3.2021 16:12
Foto

M62i69c60h11a84l 63S39v93o75z49i92l 7430199939712

Nastesti meli policiste na rozdil od demonstrantu rozum.

+3/0
7.3.2021 20:41
Foto

O86n57d13ř15e61j 97Z48e66m91á46n38e28k 8537799876152

To je argumentace jak "bodnu do kabátu a v něm chlap".

+1/0
7.3.2021 22:29
Foto

H38a24n37a 55U27l31r29y73c22h80o30v44á 9620243718808

A hlavně na Václaváku. :-)

+3/0
7.3.2021 16:54
Foto

P71e36t28r 43P54o25k62o71r95n77ý 4232725652193

Jakého odškodnění?

0/0
7.3.2021 16:29
Foto

O59l16d69ř21i77c15h 62H76o50l67ý 3829900342400

Minimálně za pronájem autobusu. Možná náklady na celé nové výběrové řízení.

0/−2
7.3.2021 17:27
Foto

R62a85d52e29k 65K65o90h34u45t 8423889747527

Kolik těch asistentů Volný ještě potřebuje? Již tak prý má na svůj servis nejvyšší náklady.

+1/−1
7.3.2021 19:09
Foto

O41l77d13ř58i62c63h 62H73o59l33ý 3839180182140

Řekl bych, že nepotřebuje žádného. Otázka je, na kolik jich má právo. A jestli jejich počet není omezen a budou to dělat zadarmo, může jich mít kolik chce.

0/0
7.3.2021 21:35
Foto

J31a68n 45K52r30á84t98k84ý 9522570563

Jistě, tento týden na těchto stánkách byly uvedeny částky, které poslanci požadují zaplatit. Absolutně nejvíc poslanec Volný, který v roce 2020 utratil 2,5 milionů Kč, tj. měsíčně cca 210 tisíc mimo svůj plat 90 500 Kč...! A to neměl stovky dalších "poslaneckých poradců" z Ostravska, které měli zájem tuto práci pro Volného dělat!

0/0
7.3.2021 21:48
Foto

M16i74l84a23n 72B80a45r35t73a83k 7728914143296

Celkem by mne zajimal puvod tech financi na zaplaceni autobusu...

+1/−1
7.3.2021 15:47
Foto

Z37d59e80n39ě12k 44V20o61d44á31k 7885916227142

Hurá. Poslanec Volný je zadržen.R^ A už nikdy nepustit!!! Zahodit klíč

+7/−5
7.3.2021 15:05
Foto

R75o66s87t30i56s51l87a78v 48C10a78h86a 6573447337411

Zadrzen??? Na zaklade ceho?

+1/−1
7.3.2021 15:07
Foto

P39e64t25r 24P69o13k69o82r18n46ý 4942715522943

Nerespektoval pokyny policie? ;-)

+2/−1
7.3.2021 15:36
Foto

R30o60s75t69i67s84l63a26v 49C25a49h88a 6593117517531

Vzdyt ma imunitu a nemuze byt zadrzen.

+1/0
7.3.2021 16:35
Foto

V10á85c30l15a66v 72P77o52u10s15t83k79a 3820601792

Jasně že může, proč by nemohl?

+1/−1
7.3.2021 16:38
Foto

P45e83t27r 49P12o27k88o58r69n24ý 4882485752353

A proč to Ratha šlo?

0/0
7.3.2021 16:44
Foto

R20o12s28t38i18s59l74a66v 85C31a52h17a 6743647837151

BYl zadrzen bezprostredne po spachani trestneho cinu. Ale Hamacek u Volneho mluvi o prestupku. U prestupku to Ustava NEUMOZNUJE.

0/0
7.3.2021 16:46
Foto

P79e64t69r 79P64o70k19o97r33n63ý 4502265152253

Hamáček už toho nakecal.

+2/0
7.3.2021 16:55
Foto

M27i96c51h42a97l 85S54v70o33z85i22l 7590629749412

Pokud spachal trestny cin, muze byt zadrzen.

0/0
7.3.2021 20:49
Foto

R37o62s15t53i88s59l28a67v 21C63a10h13a 6943747667421

Nenoseni rousky neni trestny cin.

0/0
7.3.2021 20:53
Foto

J68a50n 67D34l10o74u76h77ý 8396430563770

Neměl náhubek....

0/0
7.3.2021 17:19
Foto

R56o30s12t95i76s70l70a58v 96C37a54h95a 6593857867421

To je prestupek. Poslanec NESMI byt zadrzen kvuli prestupku.

0/0
7.3.2021 17:28
Foto

M93i90c78h13a89l 26S70v90o38z73i66l 7590849749202

To zadrzeni je i pro nej prospesne.

0/0
7.3.2021 20:51
Foto

M42a80r71e46k 18Š67t32ě41t34k25a 4691158232543

Tak nějak to začíná - zakázat demonstrace, potlačovat projevy jiného názoru:-(

+6/−19
7.3.2021 14:48
Foto

J17a48n 23M42r81á86z 7599394659611

Vítáme přilétnuvší z Marsu, cesta byla klidná?

+8/−1
7.3.2021 14:56
Foto

T84e38o72d32o20r 20B85e82z86d94ě73k 5344220768293

Nakazit někoho chorobou je projev názoru?

+5/−4
7.3.2021 15:52
Foto

V19l61a66d63i42m84í12r 26D83u89b60r33a77v96e25c 1798759293856

On někomu strhnul z obličeje respirátor s potom dotyčného najazil?

0/−3
7.3.2021 15:56
Foto

T18e44o45d21o31r 48B41e82z20d49ě29k 5944700928323

On jo sám neměl a zvýšil tak pravděpodobnost nákazy, čili ať táhne do lochu

0/0
7.3.2021 22:42
Foto

L29e29o95n95a 80M58a68c54h82á71č85k42o87v67á 5165287537489

Demonstrace nikdo nezakazal.

0/0
7.3.2021 21:07
Foto

J14a41r83o96s40l28a31v 59N73o61v96á87k 9286664102577

Tolik hloupých lidí na hromadě. Když se nedovedou zviditelnit tím, že něco umí, tak alespoň hloupostí.

+8/0
7.3.2021 14:36
Foto

M77i29r82o93s69l27a62v 61Š72i34p87u60l73a 7765902941799

Hlavne že včera sme išli po dialnici na pardubice a nikde žiadne kontroly...

Išli sme z Prahy a samozrejme bez žiadneho potvrdenia ani podobneho nezmyslu...

+1/−8
7.3.2021 14:26

O antikoncepci už není takový zájem. Párový sex upadá, míní gynekolog

Premium „Všichni strašili, že bude upadat mravnost a ženy budou mít z dlouhodobého užívání pilulek zhoubná onemocnění jater....

Upřímnost fotbalové antihvězdy. Souček o tetování, rasismu i vyjídání ledničky

Premium Říká o sobě, že je obyčejný kluk z Brodu. Přitom si ho už stihla zamilovat fotbalová Anglie a Česko na něj spoléhá: na...

Poslední snímky: Abrhám testoval vozíček, Šafránková se ho snažila rozesmát

Premium Jak dnes žijí Josef Abrhám (81) a Libuše Šafránková (67)? O pohádkovém podzimu života bohužel nemůže být řeč, časopis...

Mohlo by vás zajímat