Ve čtvrtek zažil František Klišík chvilku slávy na červeném koberci na karlovarském filmovém festivalu. V sobotu získal dokument, ve kterém zazářil, hlavní cenu festivalu. Na závěrečném ceremoniálu už Klišík nebyl. V neděli ráno jej našli utonulého v Ohrobci.
U rybníka stojí v pondělí dopoledne skupina mladých chlapců s rybářskými pruty. O utonulém slyšeli, ale neznají ho. Je s nimi i Michal Šille se psem. „To já ho našel,“ hlásí.
V místech, kam spadl, je rybník vyhloubený. Jsou tam stromky, ale s jednou rukou se tam nevyšplháte.


















