„Budu tam mít i krátké bilaterální schůzky s britským premiérem Starmerem, se srbským premiérem nebo s moldavskou prezidentkou. Poprvé také budu jednat s ukrajinským prezidentem Zelenským,“ řekl redakci iDNES.cz k cestě na summit premiér při návratu z mise po Ázerbájdžánu, Kazachstánu a Uzbekistánu.
„Otevřeli jsme zde dveře pro naše firmy, pro náš byznys.“



















