Diskuse k článku

Z trezoru zmizely peníze pro zaplavené

Neznámý zloděj vykradl koncem minulého týdne obecní úřad v Klech na Mělnicku. Vypáčil visací zámek na mřížích u oken do kanceláře a rozbil okno. "V jedné z kanceláří otevřel ve zdi zabudovaný trezor a z něho odcizil uložené věci," uvedla mluvčí mělnické policie Pavlína Šlajsová. Z trezoru zmizely peníze z humanitárních sbírek pro postižené povodněmi i soukromé úspory. Kly patří mezi vodou nejpostiženější obce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jenda

nářez
nevěřte těm detektívním kravinám,kde chodí ti kradáci po špičkách a na onu loupež používají ty nejvybranější nástroje.Vždyť stačí vzít páčidlo,rozmlátit okno,abych se tam nějak dostal a hurá do akce!
0/0
13.1.2003 17:02

Alexandra

na co mame banky?
nemohu jinak než konstatovat, že dotyčná hospodářka si počínala bezesporu nezodpovědně - přece v pokladně by měla být hototvost co nejnižší a všechny finanční prostřeky mají být co nejrychleji uloženy na účtě v bance. Nezlobte se, ale obec si za toto může sama - je to od nich velice nezodpovědné takto postupovat - povodně byly loni v létě a peníze jen tak v lehce dostupném trezoru by být po tak dlouhou dobu neměly. Myslím si, že se bezhotovostní platební styk velice podceňuje, a proto budou mít zloději stále co krást.
0/0
13.1.2003 16:51

Batr

, proč je neměli v bance - asi proto že banky vybírají obrpoplatky za vedení účtů a různé transakce. Ale je to prasárna - ještě že tresty za tyhle "povodňové" krádeže jsou poměrně vysoké. viz rom z Karlína. Ten někdo ale asi nerozlišuje jestli jsou to peníze pro postižené nebo normální příjem obce - viz Jsem feťák....
0/0
13.1.2003 16:00

Petr.

Jsem feťák - pořád potřebuji peníze.
0/0
13.1.2003 14:44

Vychodnar

Re: Jsem feťák - pořád potřebuji peníze.
Ja Ukrajinec, deneg nado.
0/0
13.1.2003 16:42

NosmoKing

Re: Jsem feťák - pořád potřebuji peníze.
No pánové měli byste se nad sebou zamyslet. I tohle je u mě hyenismus.
0/0
13.1.2003 16:49

Najdete na iDNES.cz