Diskuse k článku

Nudisté na Slovácku věří, že se vrátí na rozoranou pláž u jezer

Bývala to pečlivě udržovaná a jediná nudistická pláž ve Zlínském kraji. U štěrkových jezer v Ostrožské Nové Vsi se ale vyznavači naturismu od loňska na chráněném odděleném místě koupat nemohou a zůstane to tak i letos. Budoucnost by ale mohla být lepší.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J31a21n 46S42o98c74h12o70r 2654266752396

Velmi snadno lze tolerovanou lokalitu nudistů zřídit kdekoli jinde. 

Chce to jenom kus kartonu, širokou fixku na popis cédéček a tři, čtyři hřebíky.

Na karton napíšete FKK – z německého Freikörperkultur, česky kultura volného (nahého) těla

Pokud tabulku umístíte na vhodném místě, kde nebudí averzi a pokud vám tabulku nikdo do druhého dne nesundá, vznikla nová tolerovaná lokalita nudistů.

Třeba rozlišovat tolerovanou lokalitu a nudistickou pláž, která vyžaduje určité běhání po úřadech, vyžadováno tam, kde chce skupina nudistů anebo majitel pozemku zařídit určitou vybavenost, (stánek s občerstvením, sprchy s vybetonovaným podkladem a podobně).

Pokud se však chcete jen nahatí okoupat, stačí jen ta tabulka s nápisem FKK nebo česky "koupání bez plavek" a samozřejmě určitou toleranci koupajících se sousedů, ale s tím nebývá velký problém, pokud se nesvlékáte v místě kde se koupou děti a puritánsky založení rodiče.

Maximálně na vás zavolají policajty, kteří vás vyzvou, abyste se oblékli anebo přesunuli svoji tolerovanou lokalitu FKK někam jinam, kde vás budou víc tolerovat. Mnohdy taky poradí kde.  Však se tam chodí koupat taky policajti, kde by potom chodili? Pokuty dají jen vzácně, pokud se chováte jinak slušně, nevím o žádném případě pokutovaného naturisty na tolerované lokalitě.

0/0
20.7.2015 17:27

Najdete na iDNES.cz