„Kdybych měla možnost některé věci dnes udělat znovu, možná bych je udělala jinak. Ale takový už je úděl architekta,“ přiznala. „Nesmírně si vážím všech lidí, kteří se mnou v životě spolupracovali. Protože architekt nikdy nic nevytvoří sám. Vždycky za tím stojí kolektiv lidí. Architekt je jen drobnou součástí celého procesu,“ zdůraznila.
Prostě jsme letěli do Japonska podívat se na nějaký obchod a pak hned zpátky.


















