Pondělí 27. září 2021, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 27. září 2021 Jonáš

Chtěla bych vodit muže na vodítku v parku jako psy, říká domina Alena

Měla stovku otroků, ale kvůli penězům s profi službami přestala. "Nebavilo mě plnit jejich přání jen proto, že platí," říká Alena, domina se sklony k sadismu a fetiši. Mrzí ji, že je sadomasochismus ve skupině sexuálních deviací a že si nemůže vyrazit se svou pánskou "čubinou" na vodítku do parku.
Bičování, svazování, zavírání do klece, psychické ponižování. Jsou ženy, které právě tohle nadělují mužům s potěšením. (ilustrační foto)

Bičování, svazování, zavírání do klece, psychické ponižování. Jsou ženy, které právě tohle nadělují mužům s potěšením. (ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Aleno, známe se už dlouho, tak ti nebudu vykat. Kdy jsi v sobě objevila sadomasochistické sklony?
Poprvé asi se současným partnerem. Začali jsme spolu experimentovat. Ale už od puberty jsem nevycházela s opačným pohlavím a kolem osmnácti to gradovalo. V té době jsem si uvědomila, že potřebuji k uspokojení víc než klasický sex.

Snažila ses to nějak potlačit?
Naopak. Dominantní jsem byla v sexu už dřív, setkání se současným přítelem jen rozvinulo to, co ve mně již bylo. Všechno pak najednou dávalo smysl. Především jsem přijala dominantní vztah k mužům.

Teče hodně krve, když se dáš do díla?
Ano. Z krvavých praktik bych mohla vyzdvihnout trampling, což je chůze po těle submisivního partnera. Ráda se koukám, jak se mu kovové podpatky zabodávají do těla. A samozřejmě nemohu opomenout těžší formu spanku, kdy při výprasku využívám biče různých velikostí. Cílem je vidět téct krev z ran.

A pokud se budeme bavit o lehčích formách týrání?
Preferuji hry na role. Ráda převlékám muže za ženy, líčím je a stylizuji je do role služky či děvky. Role služky je skvělá při dámských večírcích, kdy s kamarádkami jen sedím a "ona" se o nás stará, jak já poručím. Nedílnou součástí toho jsou bondage, svazování, jak lany, tak řetězy a pouty. Ženskou roli spojuji s análními hrátkami. Vzrušující je pro mě také zavírání muže do klece.

Domina Alena

Domina Alena

Co se ti líbí na statusu dominy?
Je složité to krátce definovat. Pro mě je ale neskutečný pocit, když si ochočím chlapa, který je v běžném životě dominantní. Muže, který je arogantní, na první pohled nesympatický. Já si ho podmaním tak, že mě vnímá jako bohyni, střed vesmíru. V tom okamžiku cítím neuvěřitelné pocity, je to balzám na duši. Protože jsem sadistka s orientací na krvavé praktiky, nacházím v tom jisté uvolnění. Užívám si i fakt, že mi někdo důvěřuje natolik, že si s ním mohu dělat všechno.
 
Bereš fakt, že jsi dominantní sadistka jako úchylku?
Záleží na úhlu pohledu. Z psychiatrického úhlu jsem parafilik s poruchou sexuální preference, tabulkově F65.5. To znamená, že BDSM uplatňuji častěji než sex. Já se tak nevnímám už možná proto, že jsem dominantní. Horší to mají submisivní jedinci, kteří jsou v běžném životě dominantní, to musí být náročné na psychiku.   

Imponující muže si ráda představuji svázané

Jak podle tebe vypadá ideální domina?
Je to vzdělaná, charismatická a vždy upravená žena na úrovni, samozřejmě. Neumím si představit mít na sobě tepláky a přitom po někom chtít, aby mi políbil nohu.

BDSM

BDSM je souhrnné označení sexuálních praktik založených na domluvě obou partnerů. B ve zkratce znamená bondage, D disciplínu dominanci, S submitivitu, ale též sadismusM masochismus. Do skupiny BDSM patří erotický sadismus, masochismus a různé typy fetišů (latex, satén, kožešiny). Submisivní člověk se zcela oddává dominantnímu formou fyzického, nebo psychického týrání, či kombinací obojího. Vše se řídí na základě předem domluvených pravidel, běžně se uzavírá tzv. otrocká smlouva. Mezi klasické patří role učitel a žák, pán a otrok, jezdec a kůň nebo třeba cvičitel a pes.

Lidé, kteří mají v těchto praktikách zálibu, však nemusejí být sexuálními devianty. Může jít pouze o zpestření sexu, či o dočasné experimenty.

Zkrotíš každého muže?
To asi ne. Jde o to, že tyhle praktiky jsou založené na sexuální bázi. Lidé mají rádi sex, ale nespí s každým. S jen tak někým by mi to nefungovalo. Nesnáším chlapy, kteří mi podlézají a ponižují se. Naopak, potřebuju zkrotit muže, který mi imponuje.

Díváš se na opačné pohlaví jako na potencionální oběť?
Jasně. Mám představy, že bych třeba právě toho či onoho muže ráda viděla svázaného, nebo jak mi leští boty. Představ je spousty a stejně tak i mužů. Čím víc mi chlap imponuje, tím snáze ho vidím jako svou oběť.

Když se bavíš s mužem, poznáš, jestli je submisivní, nebo obráceně?
Stoprocentně to neodhadnu. Po delším hovoru už ale jo. Jsou chlapi, u nichž vím, že by to chtěli aspoň zkusit. Speciálně ti po třicítce, které už nudí klasický sex. Nejde o to, že by byli vyloženě submisivní nebo dominantní, ale chtějí experimentovat.

Myslíš si, že je k tobě vede i porno?
Rozhodně. Plno mužů BDSM představy vzrušují. Líbí se jim třeba krvavý spank, ale v momentě, kdy na něho vezmu důtky, tedy vícepramenný bičík, začne brečet. V ten okamžik muži často vystřízliví.

Umíš si představit, že by se role prohodily a ty by ses ocitla v submisivní roli?
Ani náhodou. Říká se sice, že nikdo není v rolích zcela vyhraněný, ale taky se říká, že dominantní partner je chytřejší než ten submisivní, a proto si ho dokáže podmanit.

Klienti žadonili v SMS o úkoly

Rok jsi pracovala jako profesionální domina. Nebavily tě už soukromé hrátky?
Na profi dráhu mě přivedl současný partner se slovy, že jsem dobrá a že bych si mohla přivydělávat při studiu. Zavedl mě do jedné pražské mučírny na zaučenou ke zkušené domině. To se neukázalo jako příliš vhodné. Ona si na mě udělala reklamu, objednávala klienty a pak jim řekla, že jsem na hodinu nepřišla. Já jsem ale o ničem nevěděla. Trochu se jí nedivím, je jen málo domin s dětským obličejem a pětkami prsy. Skončila jsem a dělala sama na sebe.

Jak jsi sháněla klienty?
Musela jsem si udělat reklamu, mít hezké fotky a pak to šlo neskutečně rychle. Denně se ozvala stovka mužů, ale na lekci jich přišlo třeba jenom deset. Což byl problém. Jako profesionální domina jsem musela zajistit prostory, mučící pomůcky jsou drahé a v neposlední řadě to bylo i časově náročné. Samotná lekce sice trvá hodinu, ale před ní i potom je tady další čas. Do něho spadají konzultace s klientem, příprava prostředí a následný úklid.

Dělala jsi to jenom kvůli penězům?
Není to zas takový zlatý důl, jak by se zdálo. Dřív se účtovalo dva tisíce za hodinu, dneska to je patnáct set. Jenom pronájem mučírny ale stojí například pět set. Stálo mě to plno energie i peněz, které klient neviděl. Rozhodně to nebylo jenom kvůli penězům, právě kvůli nim jsem s tím ale paradoxně přestala.

Proč přesně?
Vadil mi princip "já ti teďka zaplatím a ty budeš dělat to, co chci já". Nudilo mě, že jsem byla limitovaná obchodem. Ráda jsem klientům plnila požadavky, ale třeba ne v ten moment. V tom se liším od většiny ostatních domin, a právě proto jsem to nemohla dělat pro peníze. Navíc mě to vnitřně začínalo dost ničit.

Obojky, biče, důtky

Aleně je 25 let a pochází z východních Čech. O svém partnerovi mluví jako o čubině nebo subíkovi. Stále ji však vyhledávají jiní submisivní muži a doufají v Aleninu lekci. 

V běžném životě pracuje jako obchodní manažerka a dokončuje vysokou školou. Diplomovou práci píše na téma, které dobře zná: BDSM. V budoucnu by své vědomosti ráda prohlubovala a přenesla debatu o sadomasochismu na veřejnost. "Češi stále trpí předsudky, které vyplývají z neznalosti," říká.

Spala jsi s klienty?
Dominy se svými klienty nespí. Muži si mohli sex obstarat doma, za mnou kvůli tomu nechodili. Toužili po praktikách, jichž se jim nedostávalo. Já jsem je s nimi prováděla bez předsudků, které by jistě měly jejich přítelkyně nebo manželky.

Zasahovala ti práce do osobního života?
Neuvěřitelně. Klienti mi neustále psali esemesky a žadonili o úkoly. Ve tři ráno jsem ale chtěla spát a ne s někým řešit jeho touhy. Navíc jsem ovlivňovala zpětně i jejich životy, krachovaly jim partnerské vztahy.

Jak dlouho může žena takhle fungovat?
To je různé. Někdo krátce, někdo se v tom ztratí. Znám plno domin, které v tom zůstaly proto, že už nic jiného nedokážou. Dneska to jsou vyžilé ženské ve věku, zcela závislé na penězích a na otrocích. To ale už vůbec není o statusu dominy, v tomto okamžiku ho ženy ztrácí. Znám také "dominy", které řeknou, že se jim klienti hnusí a že jim to přijde odporný, ale za ty peníze proč ne. Takových je většina, které jsem poznala.

Ženy mě mlátit nebaví

Kolik jsi měla otroků?
Na přesné číslo bych tady musela mít svoje účetnictví, ale lze říci, že jsem byla zastánkyní stálejších klientů. Ráda vzpomínám asi na patnáct z nich. Vzhledem k tomu, že jsem to dělala souběžně se školou a s prací, mi na profi scénu zas tolik času nezbylo. Za ten rok mi pod rukama prošla asi stovka mužů. Ne všechny jsem ale obsloužila jenom v mučírně. Plno věcí se dělo i mimo.

Co po tobě klienti chtěli nejčastěji?
To bylo různé, někdo preferoval krvavé praktiky, někdo třeba jenom psychické ponížení. Měla jsem plno klientů, kteří se mnou chtěli jenom být, pozvat mě na večeři a diskutovat. Zajímavý byl jeden z nich, který mi jenom za použité punčošky zaplatil dvacet tisíc korun. Pro tyhle muže je důležité, aby si mohli otevřeně popovídat o svých vášních. Vážili si času stráveného s dominou, která si s nimi otevřeně povídala o jejich touhách. Bez předsudků a výčitek.

Nechce se mi věřit, že po výprasku na to doma jejich partnerky nepřišly.
Riziko si nese klient sám, nemohu odhadnout, jak zkoumavou má manželku. Normálně se ale praktikuje mučení beze stop. Před samotnou lekcí si domina otestuje tělo subíka a zjistí, jak rychle se regeneruje. Toho svého můžu řezat čímkoliv a za pět minut mu všechny rány zmizí. Někomu jsem naplácala a měl moji ruku obtisknutou 24 hodin. Je to dost individuální. Mnoho z nich proto tyto lekce vyhledávalo při služebních cestách, aby měli víc času na regeneraci.

Jaký typ mužů k tobě chodil?
Vybírala jsem si vzdělané muže s jistou úrovní. Přesně na základě principů, o nichž jsem již mluvila. Baví mě ponižovat dominantní chlapy. Byli to manažeři na vysokých pozicích, lidi s příjmy sto tisíc a výš.

V BDSM jámě lvové

Na rozhovor volně naváže reportáž z jednoho BDSM prostoru. Lékařskou ordinací, mučírnou i místností pro stylovou i nestylovou konverzaci bude naši spolupracovnici provázet právě domina Alena. Reportáž vydáváme v úterý 30. dubna.

Vídáš se s některými i dnes?
Ano a ráda. S většinou jsem ale kontakt ukončila, protože by v tom mohli vidět něco víc.

Měla jsi i submisivní klientky?
Měla jsem jednu subinku na zkoušku, ale nevyhovovalo mi to. Žena je pro mě něžné stvoření, k němuž patří úplně jiné věci. Osobně jsem přeci jenom na drsnější praktiky a na chlapovi se mohu víc realizovat. Neumím si představit mlátit ženu, to mě nevzrušuje.

Můj otrok toho snese hodně

Nemůžu se zbavit pocitu, že týrání mužů je možnou pomstou neatraktivních žen.
Souhlasím. I takové dominy jsou. Ženské frustrované životem, nemají už na to svést normálního muže. Klasický je příběh čtyřicetileté prodavačky nějakého marketu, která neměla v životě štěstí. Mstí se na klientech a těší ji pocit, že jí alespoň někdo na chvilku leží u nohou. Dělají to proto, že už nic jiného v životě nemají. Tohle ale nemá s dominancí nic společného.

Vážíš si mužů vůbec?
Ano, ale jenom těch dominantních. Potřebuju, aby člověk fungoval v normálním životě jako třistaprocentní muž.

Existuje něco jako kreativita v mučení, nebo se jede "podle tabulek"?
Dělá se to, co většina lidí zná. Každopádně je to o kreativitě. Techniky se dají neustále rozvíjet. To, co jsem dělala například před třemi lety, mi už přijde jako banalita. Dneska vymýšlím možné i nemožné. Hranice neexistují.

Nemáš přesto strach, že hranice překročíš a partnera zabiješ?
Toho současného určitě nezabiju, vydrží toho vážně hodně. Někdy si spíš říkám, abych ho nezabila spíš společensky než fyzicky. V mé práci o mně vědí. Jeho okolí neví nic, nikdo nemá ani nejmenší tušení, co se děje. Pro něho by to bylo naprosté společenské znemožnění, rád se převléká do ženského oblečení a vyžaduje ponižování.

Dneska žiješ jen s ním. Jaký spolu máte vztah?
Asi se tomu nedá říkat vztah. Nemohu mluvit o tom, že nějaký mám nebo že mám životního partnera. Myslím si, že kdyby mezi námi nebyl vztah dominance, nejsme spolu. Samozřejmě jsme spolu uzavřeli otrockou smlouvu. On mě respektuje jako svou paní, vyká mi, jsem jeho madam a já mám svého otroka. Tak to je. Rádi bychom fungovali i veřejně, ale venčit chlapa jako psa, na to lidi u nás nejsou moc zvyklí.

Dá se fungovat s praktikováním BDSM skutečně normálně?
Dá, ale je to těžké. Žít v sadomasochistickém vztahu je hrozně složité. Nejenom pro subíka, ale i pro dominu. Z vlastní zkušenosti mohu radit, že pokud to v sobě dokážete potlačit, udělejte to. Udržíte si vztah. Horší to je už v momentě, kdy člověka trýzní pocit, že se mu BDSM nedostává. Na druhou stranu, nikdo z "BDSM pozitivních" lidí, co znám, toho nelituje a neměnil by.

Co je tvým snem?
Mít k dispozici otroka dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Je to krásná, ale nereálná představa. A pak taky to, aby byl sadomasochismus vymazaný ze skupiny sexuálních deviací. My nikomu neubližujeme, vše se děje doma za zavřenými dveřmi, nebo v podzemních v mučírnách. S pedofilem nebo voyerem mě nikdo srovnávat nemůže. Já okolí neohrožuju.

Autoři:

Mohlo by vás zajímat

V druhé polovině roku 2021 vychází hned několik očekávaných herních titulů.

  • Nejčtenější

Vlídná válka. Ve sporu o ostrov si Dánsko a Kanada udělují alko-rýpnutí

O vlastnictví onoho ostrůvku se pře Kanada s Dánskem dlouhá desetiletí. Jeho bezvýznamnost dává sporu podobu klukovin a...

Místo vulgárního nápisu žirafy. Vedoucí se zbavila mladického hříchu

Byl to pozůstatek neférové dohody s kamarádkou. Zatímco jí zůstal na kotníku nápis čínským písmem, Kaylee si odnesla...

Talent funguje, když se nastartuje v mozku. Odemkněte ho, radí Jan Mühlfeit

Premium Dvaadvacet let pracoval ve firmě Microsoft po boku Billa Gatese. V byznysu se dostal na vrchol, ale také zažil strmý...

On to zapálil! Bylo jen otázkou času, kdy nešťastné soužití vyústí v tragédii

Premium Vešel do domu. Ještě než za sebou zabouchl, praštil jej do nosu kouř. Šel po čichu, který ho neomylně vedl ke sklepním...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Křesťanství, islám, satanismus. Jak znáte světová náboženství?

Jejich historií i jejich věroučnými sděleními se proplétá tmářství i lidskost, cit i nenávist, pokora i násilí....

Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

  • Další z rubriky

Vlídná válka. Ve sporu o ostrov si Dánsko a Kanada udělují alko-rýpnutí

O vlastnictví onoho ostrůvku se pře Kanada s Dánskem dlouhá desetiletí. Jeho bezvýznamnost dává sporu podobu klukovin a...

Hory, euforie a pohlazení sportovního ega. Jak se běhá přes Alpy

Premium Alpy jsou dávno hřištěm dobrodruhů, lezců, lyžařů, cyklistů i turistů. A čím dál častěji také běžců. Redaktor magazínu...

OBRAZEM: „Upír“, Máří Magdaléna, vladaři. Díky 3D ožívají lidé minulosti

Žil před čtyřmi stovkami let, můžeme mu však pohlédnout do královské tváře. Díky ostatkům, pokročilé vědě a moderním...

Mafie existuje. Schůze v Apalachinu donutila FBI přiznat, že má problém

Dlouhé roky její existenci popírala. Mafie je výmysl, tvrdila FBI, existuje jediné nebezpečí, rudí levičáci, podvratné...

Jsem zohavená, říká Linda Evangelista. Po kryolipolýze je k nepoznání

Topmodelka Linda Evangelista se rozhodla bojovat s projevy stárnutí pomocí kryolipolýzy a skončila podle svých slov...

Marek Ztracený na koncertě spadl z pódia na hlavu a skončil v nemocnici

Zpěvák Marek Ztracený bude na koncert v Pardubicích dlouho vzpomínat. Během vystoupení si nevšiml, že je už na okraji...

Anife Vyskočilová má chatu v Suchdole s krásným výhledem na Prahu

Vzpomínáte si na poslední díl seriálu Sanitka, natočený podle skutečné události, kde na zahrádkářskou kolonii v...

Nechávat teď ležet peníze na účtu v bance je holý nerozum

S rostoucí inflací si teď láme hlavu nejedna domácnost s volnými penězi. Řeší otázku, kam peníze uložit, jak je...

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se vzali, ukázali fotky z veselky

Přestože na jaře prohlašovali, že kvůli drahému rozvodu hokejisty Tomáše Plekance do svatby nebudou investovat,...