Parfémy, které se zrodily jen pro tohle léto

  11:55aktualizováno  11:55
Pořádné léto zatím ještě nedorazilo, prý se ale dočkáme. Vyzbrojte se na ně parfémy, které budou těmi pravými parťáky pro horké dny. Vytvoří totiž kolem sebe atmosféru lehkosti a čistoty, která ženy omámí.

O vaši přízeň se pro letošní léto uchází čtveřice mušketýrů.

David Beckham Signature Summer

Je to muž velkých výkonů. Skoro by se chtělo říct: muž ideál, který rozdává radost nejen očím, hlavně těm ženským, ale i mužským fotbalovým nadšencům a milovníkům krásných vůní.

To první umí excelentně, to druhé docela taky, ale parfémy dělá tak nějak normální. Je to prostě dobrá střední třída, která má svou kvalitu. A občas i něco vzrušujícího, co si vás podmaní, co ve vás vyvolá pocit lehké nervozity a co by jí mohl závidět kdejaký o třídu dražší parfém.

David Beckham Signature Summer

David Beckham Signature Summer

Signature Summer vám po vzoru iluzionisty dává možnost stát se na chvíli někým jiným. Je to mocné lákadlo, v němž je nejen mužnost, ale i vášeň, což může nejednoho "citlivého" rozhodit. Svěžest této aromatickodřevité vůně otvírá pomelo, mandarinka a fialka. Kosatec, lotos a šafrán, které jsou srdcem parfému, zase nabudí vaše smysly. A za to, co se vám vráží intenzivně pod kůži, může pačule, pižmo a ambra.

Jak jednoduché, že? Jen pozor, ani sláva hvězd netrvá napořád, a tak je to i s výdrží tohoto parfému. Prostě skvěle zahraný přímý kop, z něhož nebyl gól, jen krásný moment.

Davidoff Cool Water Dive Man

"Marie, půjdeme se smočit do Blaťáku? Teda až dojím vepřo-zelo-knedlo. Dám si ještě pár knedlíků a vyrazíme," říká on. "Jen si neber ten drahej parfém, ten Dejvidof na léto, co jsi dostal k narozeninám, je ho na koupák škoda," poznamená ona.

Davidoff Cool Water Dive Man

Davidoff Cool Water Dive Man

A zdá se, že má pravdu. Tenhle letní skvost je určený pro zvláštní příležitosti. Davidoff Cool Water Summer Dive je chladivou zbraní do žáru léta. Je to snová záležitost, kterou Davidoff uměl ve své řadě Cool Water jedinečně namíchat vždycky.

Tip pro ni

Davidoff Cool Water Summer Dive Woman

Srdcem tohoto parfému je voda. Čistá a průzračná. Než k ní ale dorazíte, projdete cestou lemovanou vůní melounu, ananasu a mátových lístků. Vsadím se, že tímhle parfémem uděláte radost skoro každé křehké bytosti. Nezklamete.

Pikantní směs citronu, grapefruitu a mandarinky je energickou třaskavinou. A když přijde na řadu bazalka, šalvěj a jalovec, dostaví se opojný pocit svěžesti.

Myslelo se na vše, tedy i na flakon, který je díky svému barevnému ladění odrazem jednotlivých vrstev, na něž během potápění, na které odkazuje název parfému, narazíte. Od blankytně modré se dostane až k uhrančivě zelené.

Je to parfém pro jedinečný okamžik, takže na její rady kašlete. Na Blaťáku budete za krále potápěčů. Místní ženy se za vámi budou otáčet a vězte, že se o vás bude mluvit v sámošce ještě dlouho poté.

Eternity Summer

Předně vás překvapí lehkost a nevtíravost. Je to jako přivolávač dávno zapomenutých vzpomínek. V téhle vůni je něco z toho, co jste už pravděpodobně zažili.

Eternity Summer

Eternity Summer

Možná to má na svědomí citrus, máta a koriandr. Ta vůně je rafinovaná svým klidem, který se kolem vás hromadí, abyste měl čas se zastavit a ponořit do přemýšlení. Anýz, cedrové dřevo a pačule vás pak svedou na cestu smyslných okamžiků, které jste buď prožili, nebo které teprve přijdou. Je v tom nejen minulost, ale i zítřek. Překvapení z neznámého.

Calvin Klein One Summer

Chtělo by se říct, že je to provokativně povrchní a omamné ve své bezstarostnosti, kdy necháte vše jen lehkomyslně plynout. S touhle vůní se to má tak, že je naprosto jedno, jestli ji použije muž, nebo žena.

Calvin Klein One Summer

Calvin Klein One Summer

Je to unisexová záležitost. Calvin Klein je totiž nekorunovaným králem unisexu, a to jak v parfémech, tak i v módě.

Ta intenzita citrusů a ovoce dokáže omráčit. Prostě symfonie mandarinek, melounů a broskví uprostřed exotické tržnice kdesi u moře. Té lehkosti se nedá přesytit. Unisexová vůně by měla být povinnou výbavou každé koupelny. Nikdy totiž nevíte, odkud budete ráno odcházet – a parfém s sebou po kapsách pořád nenosíte.

Autoři:

Nejčtenější

Arizona proti pornu. Je společenskou hrozbou, tvrdí parlament

Ilustrační snímek

Prostupuje celou společností, kazí mladistvé, vytváří toxické prostředí. Pornografie způsobuje zdravotní krizi,...

Žijeme jen jednou, ať to tedy stojí za to, říká MOgirl Týna

Věřím v osobitost, říká MOgirl Týna.

Pracuje jako zdravotní sestra v domově pro seniory a baví ji to. Považuje se za empatickou, přátelskou a realistickou....

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

„Beztak ho máš malý“. Nový smajlík může vyjadřovat i malý penis

Emotikon „Pinching Hand“ se může stát hitem letošní edice symbolů.

Ono gesto je vypovídající, velmi srozumitelné. Naznačuje, že něčeho je opravdu málo. Nebo že něco je opravdu malé....

VIDEO: Sexy česká trenérka amerických hokejistů uvedla zápas hymnou

Sexy Češka je nejen zpěvačka a tanečnice, ale i trenérka amerického hokejového...

V americké profesionální Federální hokejové lize kondičně trénuje tým Carolina Thunderbirds, šest zápasů ho však řídila...

Další z rubriky

Ženy z ostrova Sprogo: provinily se sexualitou a společnost je ztrestala

Zařízení Christiana Kellera nepotřebovalo mříže, z ostrova se kvůli...

Tato instituce byla něčím mezi vězením a nemocnicí. A též výrazem touhy udržet dánskou populaci čistou. Na ostrově...

VIDEO: Daniel se živí jako nahý uklízeč. Nabídky se mu jen hrnou

Ne, Daniel studem opravdu netrpí.

Nejprve to prohodil jako žert. Pak se šestadvacetiletý zedník zamyslel a řekl si, že to zkusí. Potom vešel Daniel...

Milionový byznys s ledem: podnikatel ho vozil přes půl světa do Indie

Transportovat po moři led do Indie byla trefa, která panu Tudorovi vyšla.

Tropická vedra v koloniální Indii vyvolávala v Britech víc než jen stesk po domově. Za trochu osvěžujícího chladu nebo...

Najdete na iDNES.cz