Nedávejte ženám kosmetiku, šaty, prádlo ani auto, natož kožich

aktualizováno 
Lámete si hlavu, co dát své přítelkyni nebo manželce jako dárek pod stromeček? Vaše partnerka je jistě neopakovatelně originální, takže vám neporadíme, co ji potěší. Zato však víme, co rozhodně nedávat.
Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte.

Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte. | foto: Profimedia.cz

Ženy dokáží dokonale předstírat cokoli. Podtrhuji cokoli. Pokud proto mají za to, že budou vaše peníze a řemeslnické schopnosti potřebovat i příští rok, budou předstírat i radost z dárečků. V duchu budou ale znechuceně protáčet panenky, když dostanou:

1. Parfém: Když jim koupíte ten jejich, budete za blba, který nemá fantazii. Když koupíte jiný, bude to zaručené ordinérní vůně, která se k nim nehodí.

2. Kosmetiku: "Tak on si myslí, že už jsem tak stará, abych se musela pajcovat. No dobře, ty všiváku. Napajcuju se, ale pro někoho úplně jiného."

3. Drogerii: Může být něco fádnějšího než pěna do koupele a trapnějšího než deodorant?

4. Ošacení: Když trefíte velikost, netrefíte tvar. Když trefíte tvar i velikost, což je nemožné, netrefíte barvu. A když už trefíte tvar, barvu i velikost, což nedokáže ani Chuck Norris, který dokáže i nemožné, netrefíte materiál. Má to ještě další zádrhel: když koupíte hezkou, ale lacinou věc, na ženě podle ní šetříte. Když koupíte drahou, zbytečně vyhazujete peníze za něco, co stejně neunosí.

Prádlo už vůbec nezkoušejte: "Jsem snad pro něj coura?" Nebo opačně, když koupíte něco usedlého: "Tak mě vidí? Asexuální?"

5. Překvapení jako skok padákem, kurzy paraglidingu, večeře s Michalem Davidem. Dáte-li jí něco takového, jste pro ni moula, který nevymyslí nic pořádného a podléhá tomu, co se píše v ženských časopisech.

6. Milou pozornost, keramické srdíčko, horoskopový kámen, šálek a podobně. Bude si myslet, že vám ještě neskončila puberta. Copak je váš vztah ve stavu letmých dotyků a žmoulání rukou v kině?

7. Vlastní tvorbu. Možná máte nějaké nadání. Možná umíte něco usochat, namalovat, složit skladbu i báseň. Nedělejte to však. Jednak vás bude podezřívat z toho, že jste drahé dárky koupili milence a na ni zbyla jen lidová tvořivost. Hlavně však bude partnerka nejnemilosrdnějším kritikem.

8. Kožich. Kožich se přeci kupuje jen matrónám, které už se nemohou ukazovat v něčem sportovnějším.

9. Něco sportovního, oblečení, lyže, tenisovou raketu a tak podobně. Jednak platí to, co o výběru ošacení a jednak se v ní ozve varovný hlas: "Tak on si myslí, že jsem bečka? On mě snad takhle ponouká ke sportování? Tůhle, miláčku!"

10) Auto, diamanty, dům a cokoliv přehnaně drahého. Okamžitě v ní vzbudíte podezření, že si něco žehlíte. Pak si hlídejte e-maily, mobilní telefon i Facebook. Určitě se vám tam vloupá. Bude vás pronásledovat na každém kroku.

11. Poukaz na dovolenou či wellness pobyt. Pokud to koupíte pro vás dva, v jejím podvědomí se ozve: "A odkud ví, že jsem po tolika letech zvědavá na to být pořád s ním?" Když to koupíte pro ni a kamarádku, našeptá jí: "Ten starý kozel se mě chce zbavit. Kdo ví, co chce dělat, až tu nebudu."

12. Pití, lahůdky, sladkosti. Jak je rok dlouhý, šampaňské a kaviár nepřinesete, teď na ježíška ano. A určitě podle ní chcete, aby to otevřela, abyste mohl sám mlsat.

13. Cokoli praktického. Výše uvedenými radami jsme vás možná poněkud překvapili. To, že se nemá kupovat cokoli praktického, jako je vysavač či sada nádobí, to už ale určitě víte sami. S tím by vás zaručeně hnala, ani by se možná nesnažila předstírat, že ji to těší.

Jistě se vám vtírá táž myšlenka jako nám: Co ji tedy mám koupit? Upřímně, nevíme.

A co jí třeba nedat žádný dárek a zkusit ji potěšit jinak? Upřímně řečeno, ani to vám nemůžeme poradit.

Autoři: ,

Nejčtenější

Arizona proti pornu. Je společenskou hrozbou, tvrdí parlament

Ilustrační snímek

Prostupuje celou společností, kazí mladistvé, vytváří toxické prostředí. Pornografie způsobuje zdravotní krizi,...

Ženy z ostrova Sprogo: provinily se sexualitou a společnost je ztrestala

Zařízení Christiana Kellera nepotřebovalo mříže, z ostrova se kvůli...

Tato instituce byla něčím mezi vězením a nemocnicí. A též výrazem touhy udržet dánskou populaci čistou. Na ostrově...

Žijeme jen jednou, ať to tedy stojí za to, říká MOgirl Týna

Věřím v osobitost, říká MOgirl Týna.

Pracuje jako zdravotní sestra v domově pro seniory a baví ji to. Považuje se za empatickou, přátelskou a realistickou....

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

VIDEO: Sexy česká trenérka amerických hokejistů uvedla zápas hymnou

Sexy Češka je nejen zpěvačka a tanečnice, ale i trenérka amerického hokejového...

V americké profesionální Federální hokejové lize kondičně trénuje tým Carolina Thunderbirds, šest zápasů ho však řídila...

Další z rubriky

Milionový byznys s ledem: podnikatel ho vozil přes půl světa do Indie

Transportovat po moři led do Indie byla trefa, která panu Tudorovi vyšla.

Tropická vedra v koloniální Indii vyvolávala v Britech víc než jen stesk po domově. Za trochu osvěžujícího chladu nebo...

VIDEO: Daniel se živí jako nahý uklízeč. Nabídky se mu jen hrnou

Ne, Daniel studem opravdu netrpí.

Nejprve to prohodil jako žert. Pak se šestadvacetiletý zedník zamyslel a řekl si, že to zkusí. Potom vešel Daniel...

„Beztak ho máš malý“. Nový smajlík může vyjadřovat i malý penis

Emotikon „Pinching Hand“ se může stát hitem letošní edice symbolů.

Ono gesto je vypovídající, velmi srozumitelné. Naznačuje, že něčeho je opravdu málo. Nebo že něco je opravdu malé....

Najdete na iDNES.cz