Netradiční sexuální hračky aneb co si určitě sbalit na dovolenou

  8:00aktualizováno  8:00
Vaše dovolená rozhodně nemusí být pouze ve znamení cachtání se v moři a vyvalování se na slunci. Dodejte jí ty správné grády pomocí nemravných hrátek se zdánlivě obyčejnými věcmi.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci. | foto: Profimedia.cz

Jen málokdo z nás má žaludek a konečně i prostor k tomu, aby si do prázdninového kufru přibalil několik druhů vibrátorů, zaškrcovací kroužky či latexový korzet.

Dovolenkový sex ale v žádném případě nemusí být nudný a není třeba, aby se odehrával jen v misionářské poloze. I ty nejobyčejnější věci, které si s sebou vezete v prázdninovém zavazadle, mohou proměnit vaše erotické hrátky ve smyslný uragán. Inspirujte se.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci.

Zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček se stane favoritem vašeho dovolenkového batůžku. Jde totiž o skrytou erotickou hračku, kterou oceníte vy i vaše partnerka.

Všechny články Manuálu k letnímu sexu

Záleží na vás, který konec do kterého otvoru budete chtít zasunout. Velmi vděčné je dráždění partnerčina klitorisu; ženy si při hrátkách s elektrickým zubním kartáčkem většinou pochvalují, že jde o tichou a přitom extrémně účinnou variantu vibrátoru.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci, třeba zubní pasta a kartáček.

Pokud si však s sebou na dovolenou povezete jeden speciální kartáček pro sexuální hrátky, pamatujte si, že je potřeba vybrat kartáček s měkkými štětinami a před použitím jej namočit. V opačném případě se může jednat o poměrně bolestivou zkušenost.

Zubní pasta

Speciální stimulační krémy si s sebou do kufru balit nemusíte. Pokud jste to ještě nevyzkoušeli, možná vám to bude znít podezřele, ale mnoho žen nedá dopustit na obyčejnou mentolovou zubní pastu.

Samozřejmě přitom nemají na mysli aplikaci zubní pasty do vaginy, ale nanesení malého množství na klitoris. Zubní pasta způsobuje lehké pálení, které stimuluje klitoris, dráždí jej a zvyšuje přísun krve do pohlavních orgánů ženy.

Podněty jsou tak mnohem intenzivnější a sex získá zcela nový rozměr.

Pomocníci s vitaminy

Pokud se chystáte na piknik v přírodě nebo třeba na víkendový výlet, nezapomeňte si s sebou zabalit zeleninu a ovoce šikovných tvarů. Klasikou je okurka nebo banán, ale experimentovat můžete s různými tvary, velikostmi a teplotami.

Žena a banán

U okurky navíc máte výhodu, že ji můžete snadno okrájet do optimální velikosti. Vyzkoušet můžete například oloupaný banán s navlečeným kondomem.

Zeleninu však používejte výhradně na vaginální dráždění, nikdy na anální hrátky. (Pokud si ovšem ideální dovolenou nepředstavujete jako návštěvu lékaře, který vám bude vyndávat z konečníku půlku rozmačkaného banánu.)

Pásek a šátek

Jestliže máte alespoň trochu smysl pro drsnější praktiky, rozhodně si nezapomeňte přibalit několik šátků a kožený pásek.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci, třeba šátek.

Šátky si můžete vzájemně svázat nohy, ruce či si zavázat oči. Páskem se nutně nemusíte mrskat do bezvědomí, zkuste ho jen několikrát protáhnout mezi nohama partnerce se zavázanýma očima.

Zjistíte, že dotyk pásku na citlivé kůži genitálií, tím spíše jeho pohyb, poskytuje vaší partnerce netušenou rozkoš.

Sprchový gel

Vzrušuje vás ženské tělo lesklé od oleje? Potom se vám stoprocentně zalíbí i hrátky se sprchovým gelem. Zkuste partnerku namydlit a rozetřít jí po těle sprchový gel.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci, třeba sprchový gel.

Uvidíte, že klouzavé pohyby vašich dlaní vás vzruší oba dva. Příště si můžete role vyměnit a partnerka může namydlit vás. Tuba od sprchového gelu příhodného tvaru zase může posloužit jako varianta vibrátoru.

Autoři:

Nejčtenější

Na perverze zapomeňte. Ženy i muži chtějí hlazení, líbání

Docela obyčejné něžnosti. Uprostřed skoro neomezeného přístupu k...

Porno, seznamky, erotické pomůcky, dveře otevřené nejroztodivnějším fantaziím. Vše je dostupné. Přesto touží ženy a...

Pan Nedotknutelný. Harlemského mafiána musel dostat do vězení prezident

Prodával drogy, vydával příkazy k vraždám, podplácel policisty, vysmíval se...

Jeho životní veletoč nemohl být větší. Býval drogovým lordem, všemocným vládcem Harlemu. Druhou část života strávil...

KVÍZ: Znáte osudy lodi Nostromo jako Ripleyová? Vetřelec slaví 40 let

Film Vetřelec z roku 1979 se stal kultovním snímkem na pomezí hororu, thrilleru...

Ve vesmíru vás nikdo neuslyší a v našem kvízu vám nepomůže ani Matka. Vyzkoušejte si, nakolik znáte scény kultovního...

Chůze je návyková. Fetujete nemyšlení, říká milovník dlouhých pochodů

Dálkové pochody, to není jen fyzický výzva a zážitek. Přinášejí i jiný stav...

Po světě putuje pěšky, jeho cesty jsou tisíce kilometrů dlouhé. Na zádech přitom má co nejlehčí batoh. Jako vědec na to...

Vztekal se kvůli němčině, líčí mladého Kim Čong-una kniha

Má image bodrého tlouštíka, kvůli zajištění moci však Kim Čong-un neváhá...

Odmala s ním zacházeli jako s bohem, a podle toho byl i osamělý. V 27 letech se stal vládcem Severní Koreje a všechny...

Další z rubriky

Trendy v sexu pro rok 2019: nemonogamní vztahy, technologie a hodně debat

Sexuální život otevírá, alespoň podle prognózy, náruč vztahům, které zahrnují...

Společnost se pohybuje, stereotypy a diktáty se rozpadají, rostou možnosti svobodné volby, lidskými vztahy stále víc...

Ne, muži nejsou roboti na sex. I oni mají své „migrény“, tvrdí kniha

Ne, ani muži nemají někdy na sex náladu.

Myslí pouze na jedno a k sexu jsou připraveni neustále. Dobývají, začínají si, iniciují, jsou ti aktivnější, jde jim o...

Striptýz má narozeniny. První show skončila dřív, než vlastně začala

Scénka Yvette jde do postele se v Paříži roku 1894 zapsala jako první...

První striptýzové vystoupení moderní doby si přivlastňují Francouzi. Odehrálo se před 125 lety v Paříži a skončilo...

ZE ŽIVOTA: Jak to vypadá, když hlídá táta
ZE ŽIVOTA: Jak to vypadá, když hlídá táta

Jak to u vás vypadá, když dáte dětičky na hlídání tátovi?

Najdete na iDNES.cz