Netradiční sexuální hračky aneb co si určitě sbalit na dovolenou

  8:00aktualizováno  8:00
Vaše dovolená rozhodně nemusí být pouze ve znamení cachtání se v moři a vyvalování se na slunci. Dodejte jí ty správné grády pomocí nemravných hrátek se zdánlivě obyčejnými věcmi.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci. | foto: Profimedia.cz

Jen málokdo z nás má žaludek a konečně i prostor k tomu, aby si do prázdninového kufru přibalil několik druhů vibrátorů, zaškrcovací kroužky či latexový korzet.

Dovolenkový sex ale v žádném případě nemusí být nudný a není třeba, aby se odehrával jen v misionářské poloze. I ty nejobyčejnější věci, které si s sebou vezete v prázdninovém zavazadle, mohou proměnit vaše erotické hrátky ve smyslný uragán. Inspirujte se.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci.

Zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček se stane favoritem vašeho dovolenkového batůžku. Jde totiž o skrytou erotickou hračku, kterou oceníte vy i vaše partnerka.

Všechny články Manuálu k letnímu sexu

Záleží na vás, který konec do kterého otvoru budete chtít zasunout. Velmi vděčné je dráždění partnerčina klitorisu; ženy si při hrátkách s elektrickým zubním kartáčkem většinou pochvalují, že jde o tichou a přitom extrémně účinnou variantu vibrátoru.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci, třeba zubní pasta a kartáček.

Pokud si však s sebou na dovolenou povezete jeden speciální kartáček pro sexuální hrátky, pamatujte si, že je potřeba vybrat kartáček s měkkými štětinami a před použitím jej namočit. V opačném případě se může jednat o poměrně bolestivou zkušenost.

Zubní pasta

Speciální stimulační krémy si s sebou do kufru balit nemusíte. Pokud jste to ještě nevyzkoušeli, možná vám to bude znít podezřele, ale mnoho žen nedá dopustit na obyčejnou mentolovou zubní pastu.

Samozřejmě přitom nemají na mysli aplikaci zubní pasty do vaginy, ale nanesení malého množství na klitoris. Zubní pasta způsobuje lehké pálení, které stimuluje klitoris, dráždí jej a zvyšuje přísun krve do pohlavních orgánů ženy.

Podněty jsou tak mnohem intenzivnější a sex získá zcela nový rozměr.

Pomocníci s vitaminy

Pokud se chystáte na piknik v přírodě nebo třeba na víkendový výlet, nezapomeňte si s sebou zabalit zeleninu a ovoce šikovných tvarů. Klasikou je okurka nebo banán, ale experimentovat můžete s různými tvary, velikostmi a teplotami.

Žena a banán

U okurky navíc máte výhodu, že ji můžete snadno okrájet do optimální velikosti. Vyzkoušet můžete například oloupaný banán s navlečeným kondomem.

Zeleninu však používejte výhradně na vaginální dráždění, nikdy na anální hrátky. (Pokud si ovšem ideální dovolenou nepředstavujete jako návštěvu lékaře, který vám bude vyndávat z konečníku půlku rozmačkaného banánu.)

Pásek a šátek

Jestliže máte alespoň trochu smysl pro drsnější praktiky, rozhodně si nezapomeňte přibalit několik šátků a kožený pásek.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci, třeba šátek.

Šátky si můžete vzájemně svázat nohy, ruce či si zavázat oči. Páskem se nutně nemusíte mrskat do bezvědomí, zkuste ho jen několikrát protáhnout mezi nohama partnerce se zavázanýma očima.

Zjistíte, že dotyk pásku na citlivé kůži genitálií, tím spíše jeho pohyb, poskytuje vaší partnerce netušenou rozkoš.

Sprchový gel

Vzrušuje vás ženské tělo lesklé od oleje? Potom se vám stoprocentně zalíbí i hrátky se sprchovým gelem. Zkuste partnerku namydlit a rozetřít jí po těle sprchový gel.

S trochou invence si na dovolené vystačíte i bez erotických pomůcek. Stačí prozkoumat, k čemu všemu mohou sloužit běžné věci, třeba sprchový gel.

Uvidíte, že klouzavé pohyby vašich dlaní vás vzruší oba dva. Příště si můžete role vyměnit a partnerka může namydlit vás. Tuba od sprchového gelu příhodného tvaru zase může posloužit jako varianta vibrátoru.

Autoři:

Nejčtenější

Moje fantazie nejsou mládeži přístupné, říká MOgirl Mallghareth

„Že jsem lesba, jsem si poprvé uvědomila, když jsem se v dětství zamilovala do...

Vždy tušila, že je na holky, ani tak však nebylo přiznání jednoduché. „Dlouho jsem se mu bránila. Se svou přirozeností...

Tajemství nejbohatšího muže světa: Rockefellerův otec byl podvodník

Pěstoval si image muže čistých hodnot, jeho otec, který mu půjčil peníze do...

Svůj úspěch líčil jako příběh plný odříkání, píle. Jenže jeho kariéra obnášela též nemilosrdné potírání odborů, stávek,...

Velká Bertha obírala boháče ve vlacích. Stala se podvodnickou legendou

Dokázala využít i své korpulentní postavy. Vzbuzovala díky ní důvěru, protože...

Falešná jména, smyšlené tituly, především však skvostné řečnické schopnosti. Pohotové reakce, schopnost improvizovat. A...

I sexuální scény musí herci cvičit, nejen akční, říká trenérka

Film Život Adéle rozkrývá milostný vztah dvou dívek, hlavní role ztvárnily...

Jak se líbat, jak předstírat kopulaci, jak sadomasochistické praktiky a jak znásilnění. Hercům radí, hledá s nimi...

Bizarní bazar: indické tržiště s lodní veteší má na délku 11 kilometrů

Na každou loď se čeká s netrpělivostí, je cestou k obživě.

Svou poslední plavbu tu zakončily stovky lodí. Byly rozebrány na součástky a šrot a jejich vybavení slouží lidem dál. V...

Další z rubriky

Na perverze zapomeňte. Ženy i muži chtějí hlazení, líbání

Docela obyčejné něžnosti. Uprostřed skoro neomezeného přístupu k...

Porno, seznamky, erotické pomůcky, dveře otevřené nejroztodivnějším fantaziím. Vše je dostupné. Přesto touží ženy a...

Sex podle hudebního vkusu. Nejspokojenější jsou fanoušci country

Fanoušci country hudby v průzkumu překvapili.

Mají raději anální sex než ostatní, stejně tak intimní hraní rolí, jsou největšími vyznavači nebo vyznavačkami milostné...

Nestyďte se spát v oddělených ložnicích. Zlepší se vám sex, říká studie

Sdílená ložnice je zavedeným stereotypem. Pokud je to však třeba, neměli by se...

Méně hádek, kvalitnější spánek, víc energie a navrch lepší sex. Britská studie přiznává spaní v oddělených ložnicích...

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?

Najdete na iDNES.cz