Největší nesmysly, které si myslí muži o sexu se ženami

aktualizováno 
Považujete se za postelového supermana? Jste přesvědčen, že to se ženami umíte a že přesně víte, co chtějí? Nebuďte si tak jistý! Nabízíme vám ženský pohled na největší hlouposti, které si muži o sexu se ženami myslí.

Víte, co ženy chtějí? | foto: Profimedia.cz

Nesmysl č. 1: Čím delší to bude, tím lépe
Těžko říct, ve kterém romantickém románku si muži přečetli, že čím víc dokáží sex prodlužovat, tím nadšenější jejich partnerka bude. Nicméně je to absolutní nesmysl.

Samozřejmě, málokterá žena touží po tom, aby se její milostný život odehrával jen v minutových sekvencích na stojáka na zaměstnanecké toaletě. Ale stejně tak si jen málokterá přeje rezervovat si pokaždé na sex hodinu a více. Dobře načasovaná rychlovka dokáže potěšit a vzrušit ženy stejně jako jejich mužské protějšky.

Nesmysl č. 2: Recept na zaručený orgasmus? Masáž poštěváčku!
Velmi rozšířeným mýtem, který v sexuálním povědomí mužů pevně zakořenil, je záměna klitorisu za spínač slasti. Z toho také pramení jejich představa o tom, že jeho usilovným mačkáním uzavřou jakýsi elektrický obvod v ženském těle a ze vzniklých výbojů vzejde orgasmus, při němž popraskají okenní tabulky.

Sex

V tomto ohledu není úplně od věci uvědomit si, že klitoris je nejcitlivější částí ženského těla a jeho přímé a setrvalé dráždění je spíše nepříjemné až bolestivé.

Nesmysl č. 3: Při něžnůstkách roztaje každá
Jistě, je fajn, pokud dokážete vyjádřit partnerce své city. Stejně tak se cení, když zvládnete opustit hospodskou mluvu a včlenit do svého projevu několik něžných slov. Ale tím to také končí! Jen velmi těžko se hledá asexuálnější zážitek než milování se soustavně vrkajícím chlapem.

Horší už je jen chlap používající při sexu zdrobněliny. Na otázku „A jakpak to té naší holčičce dneska uděláme?“ existuje jen jediná možná odpověď.

Nesmysl č. 4: Sexuální hry jsou jen pro chlapy
Přísná učitelka, upjatá doktorka, poslušná sekretářka či copatá školačka. To jsou ty nejznámější sexuální role a zároveň ta nejotřepanější klišé, která údajně vzruší prakticky každého muže. Proč ne. Jenže jen málokterý muž si uvědomuje, že erotické hry podobného typu mohou vzrušovat i ženy.

To samozřejmě neznamená, že byste si měli pořídit uniformu pilota, vojáka, policisty a doktorský plášť a v těch pak sehrávat hlubokomyslné scénky. Někdy stačí jen změnit styl milování, mluvu či pomůcky, aby vaši drahou polovičku rozpálil nový zážitek.

Nesmysl č. 5: Něžná předehra je nutným zlem
Je pravda, že ženy jsou víc vysazené na dotyky, hlazení a mazlení vůbec. Je pravda, že předehra může být velice příjemnou záležitostí, která pomůže vzájemnému vyladění se a vzrušení. Stejně tak ale může být předehra k uzoufání nudnou věcí, která zchladí i doběla rozpálené vášně.

Sex

Řídit se heslem, že bez předehry není dobrý sex, není nejšťastnější nápad. Ostatně ta pravá vášeň a vzrušení nepotřebují pokaždé půlhodinovou mazlící přípravu. Strhané oblečení a divoký sex v předsíni bytu má něco do sebe a většina žen to velmi dobře ví!

Autoři:

Nejčtenější

Arizona proti pornu. Je společenskou hrozbou, tvrdí parlament

Ilustrační snímek

Prostupuje celou společností, kazí mladistvé, vytváří toxické prostředí. Pornografie způsobuje zdravotní krizi,...

Ženy z ostrova Sprogo: provinily se sexualitou a společnost je ztrestala

Zařízení Christiana Kellera nepotřebovalo mříže, z ostrova se kvůli...

Tato instituce byla něčím mezi vězením a nemocnicí. A též výrazem touhy udržet dánskou populaci čistou. Na ostrově...

Žijeme jen jednou, ať to tedy stojí za to, říká MOgirl Týna

Věřím v osobitost, říká MOgirl Týna.

Pracuje jako zdravotní sestra v domově pro seniory a baví ji to. Považuje se za empatickou, přátelskou a realistickou....

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

VIDEO: Sexy česká trenérka amerických hokejistů uvedla zápas hymnou

Sexy Češka je nejen zpěvačka a tanečnice, ale i trenérka amerického hokejového...

V americké profesionální Federální hokejové lize kondičně trénuje tým Carolina Thunderbirds, šest zápasů ho však řídila...

Další z rubriky

Digisexuálům stačí k milování roboti. Bude jich stále víc, míní experti

Konstruktér Sergi Santos a jeho sexuální robotka Samantha. Prý má ráda, když jí...

Netouží po sexu s lidskými bytostmi, přitahují je roboti a robotky. Jejich řady rostou a odborníci jen konstatují, že...

Chlapi nejsou snadná kořist, říká domina a striptérka Majkelína

Majkelina

Je striptérkou, jako rázná domina má sadomasochistický projekt, se svou přítelkyní vystupuje jako bondage modelka. Pro...

Sexuální fantazie: sny o skupinovém sexu přicházejí až s věkem

Mezi mužskými a ženskými fantaziemi není tak velký rozdíl, jak tvrdí...

Nejde jen o pohlaví. Roli hraje i věk, vztah k víře, politická orientace. To vše souvisí s našimi sexuálními...

Najdete na iDNES.cz