Miláčku, vrať se: jak si začít s expartnerkou a nespálit se

  14:00aktualizováno  14:00
Rozešli jste se s přítelkyní, ale flirtujete s myšlenkou se do jejího náručí znovu vrátit, tím spíše, že vás deprimuje melancholická nálada přicházejících Vánoc. Než se o comeback pokusíte, přečtěte si deset bodů, které byste měli mít na paměti, upozorňuje server TimesOnLine.co.uk.

Vstoupit dvakrát do stejné řeky? Může být, ale s chladnou hlavou. | foto: Profimedia.cz

1. Nic si nenamlouvejte a shrňte si bez iluzí situaci, v níž se nacházíte: Před tím, než jste se rozešli, váš vztah nefungoval. Jenže fajn vám není ani po rozchodu. Jste opuštění, cítíte se mizerně a užírají vás všechny ty šťastné páry a milující rodinky kolem vás. A sexuální útěcha v objetí vaší bývalé vám připadá jako řešení.

2. Vyjde vás to přitom levně: nepotřebujete organizovat nákladná dostaveníčka. Láhev něčeho dobrého a karafiáty obvykle mohou stačit.

3. Nemusíte ani podstupovat sofistikované namlouvací rituály. Oporou vám je skutečnost, že toho druhého už dobře znáte – to je podpora, na níž se při vztahu, který má začít od nuly, nemůžete spolehnout.

4. Nalaďte se a připravte se na setkání ještě před tím, než k němu dojde. Neprobírejte se v hlavě všemi důvody, které k vašemu rozchodu vedly, spíše si představujte, jak je její tělo znovu vedle vašeho. Ujistěte se, zda jste překonal všechny zbytky nahromaděného hněvu z minulosti – a zda jste schopen obětavě přispět k tomu, že si během nadcházející společné noci budete vzájemně pomáhat.

5. Pak přijde test realitou. Sex s vaší expřítelkyní ve vás může znovu zažehnout plamen, ale všechno to, co vás přivedlo na dno, do rána rozhodně nezmizí. Připravte se na to, totální ráj nenastane.

Vstoupit dvakrát do stejné řeky? Může být, ale s chladnou hlavou.

6. Na místě je dbát o bezpečný sex. Je těžké přiznat, že po rozchodu přece jen došlo na sex s někým jiným… takže i když vaše expartnerka tvrdí, že žila v celibátu, použijte kondom.

7. Mějte jasno o své motivaci. Někdy upadají lidé do starých vztahů proto, aby se ujistili, že jsou pořád atraktivní. Problém je, že je to nefér k vám oběma: vaší expřítelkyni vyšlete matoucí signál – a smíšené pocity zanechá společně strávená noc i ve vás samotných.

8. Ujistěte se ale přitom i o jejích motivacích. Ženy se vrhají do minulých vztahů jen zřídkakdy proto, aby je udržely v hranicích příležitostných dostaveníček. Pokud se k ní tedy nechcete vrátit nastálo, o návrat se nepokoušejte.

9. Pokud se k ní vrátit chcete, je třeba mít šanci, že tentokrát to vyjde. Tu můžete mít jen tehdy, když si sami ujasníte, proč to nevyšlo předtím.

10. Sex s bývalkou se jeví jako jednoduchá záležitost, ale ve skutečnosti může být velmi komplikovaný. Výstižně to shrnuje parafráze repliky Samanty Jonesové ze seriálu Sex ve městě: Sex  s bývalou může být velmi depresivní, ať už je dobrý, nebo špatný. Pokud je dobrý, stejně víte, že už ho znovu mít nebudete. A pokud je špatný, je to prostě špatný sex s vaší ex.

Autor:

Nejčtenější

Podvrh s nahou fotkou kongresmanky neprošel. Odhalili ho fetišisté

Alexandria Ocasio-Cortezová je konzervativní Americe trnem v oku. Provokatéři...

Ona fotografie měla zdiskreditovat mladou levicovou americkou kongresmanku. Ale ukázalo se, že nahé nožky ve vaně a...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Věřte si a nikdy se nevzdávejte, vzkazuje MOgirl Lucka

Velkou vášní MOgirl Lucky je fitness.

Žije spokojený život. Chodí do práce, která ji baví, po ní se věnuje koníčkům. Sen, který jí dalo dětství, tedy zahrát...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Další z rubriky

VIDEO: Svůdná těla, intimní hračky. Prahu navštívil erotický veletrh

V Praze se konal další ročník Erotického veletrhu

Erotické pomůcky, spodní prádlo, ale též šperky, afrodiziaka, moderní aplikace, které spojují erotiku s technologií....

VIDEA ROKU: Paruky na vaginy, nahá kráska ve sněhu i sebevražedný skok

Videa roku: modelky s parukami na vagině i sebevražda skokem ze stezky

Nejen nahá kráska ve sněhu, ale i modelky zakrývající si intimní partie parukami. Právě tato videa váz zaujala v roce...

I na orální sex je třeba inteligence. Erotické hračce pomohla ta umělá

Brian Sloan a Autoblow AI. Stroj vypadá tak trochu jako varná konvice, dokáže...

Nový orální masturbátor má nabídnout co nejlidštější sex. Vyžádal si spolupráci s vědci, kteří na základě 109 hodin...

Najdete na iDNES.cz