Známe se dlouho, a tak se troufnu zeptat: Postavou nevypadáte jako jogín. Kde jste nabral takové svaly?
Vždycky jsem chtěl vypadat dobře a mít svaly k tomu podle mě patří. Od dětství jsem dělal atletiku, byl jsem sprinter, později jsem se věnoval fitness a aerobiku. Ale dnes mám svaly skutečně primárně z jógy. Bude mi pětapadesát a musím říct, že udržovat je, a hlavně je rozvíjet je docela dřina.
Zranění se zhoršilo natolik, že jsem nemohl pořádně chodit. Operace byla podle doktorů nevyhnutelná, tak jsem se podíval na video, jak probíhá. Naprostá hrůza.


















