Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

WSOP 2010: Listopadová devítka

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dohromady 12 náročných dní zažilo kasino v hotelu Rio All-Suite v Las Vegas, než byla konečně známá definitivní podoba letošní November Nine, tedy devítky hráčů, kteří se probojovali na finálový stůl vůbec nejprestižnějšího turnaje na světě, main eventu World Series of Poker.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Devítka hráčů, která se v listopadu zúčastní main eventu WSOP | foto: PokerStars.net

Celkem 7319 hráčů z 92 různých zemí pokoušelo svoje štěstí v nejnáročnějším pokerovém turnaji na světě. Ve snaze o zápis do pokerové historie spolu soupeřili profíci i amatéři vedle sebe, světoví pokeroví šampióni, stejně jako nová mladá krev odkojená frenetickým online pokerem.

Na konci onoho maratonu jsme 18.července konečně dostali příležitost poznat devět nejlepších hráčů, kteří jsou již teď jistými milionáři.

Prize money WSOP 2010

1.místo - $8,944,138
2.místo - $5,545,855
3.místo - $4,129,979
4.místo - $3,092,497
5.místo - $2,442,960
6.místo - $1,772,939
7.místo - $1,356,708
8.místo - $1,045,738
9.místo - $811,823

Finálový stůl main eventu WSOP začne 6.listopadu. Jako chip leader se k němu posadí Jonathan Duhamel, dvaadvacetiletý pokerový hráč z Quebecu, který bude mít před sebou 65 975 000 pracně nahraných žetonů.

Duhamel má za sebou úspěšné WSOP, když se mu hned dvakrát podařilo umístit se "na penězích" v některém z WSOP eventů. Není snad potřeba dodávat, že účast na finálovém stole main event je pro něj zatím největším úspěchem v jeho kariéře.

Roli největší hvězdy finálového stolu loni plnil Phil Ivey. Ten letos vypadl hned v druhém hracím dni a nenapodobil tak svoji abnormálně vysokou úspěšnost v main eventech. Jeho místo letos v listopadu zastoupí Michael "The Grinder" Mizrachi.

Pokerová ikona Phil Ivey

Pokerová ikona Phil Ivey

Ten letos beze sporu patřil k těm nejlepším hráčům na WSOP, když se celkem čtyřikrát umístil ITM, přičemž dokázal i jeden event vyhrát, a to hned jeden z těch velice prestižních, $50 000 Players Championship. Za vítězství v něm si připsal $1 559 046 dolarů.

Nejstarším hráčem a zároveň jediným amatérem u finálového stolu je Cuong "Soi" Nguyen, který se živí jako prodejce lékařských potřeb. Je mu 36 let a před sebou bude mít v listopadu 9 650 000 žetonů, což jej řadí mezi velké short stacky, a to navzdory faktu, že se dlouhou dobu pohyboval takřka na čele celého turnaje.

Vůbec nejméně žetonů nastřádal Jason Sentl, pětadvacetiletý Američan z města St.Louis Park si bude muset vystačit s 7 625 000 žetony. Main event je vůbec jeho prvním cash-outem na WSOP. Pro tuto svou premiéru si tak nemohl vybrat lepší turnaj.

Jediným Evropanem u finálového stolu je Ital Filippo Candio z Cagliari. Je to vůbec první Ital, který se probojoval na finálový stůl main eventu. O úspěch se bude pokoušet s 16 400 000 žetony. Takřka identický stack 16 700 000 žetonů bude mít k dispozici i druhý Kanaďan v listopadové devítce Matthew Jarvis. Jarvis se věnuje především online hře a jeho účast na final table je pro něj prvním velkým úspěchem na živém turnaji.

O chipleaderovi z Quebecu Jonathanu Duhamelovi už řeč byla. Jeho největším konkurentem, co se počtu žetonů týče, je John Dolan. Ten jich bude mít k dispozici 46 250 000 a patří ve svých 24 letech k velice zkušeným hráčům. Na svém kontě měl před tímto finálovým stolem šest cash-outů na WSOP, z toho tři v loňském roce. Dolan bude patřit k velkým favoritům na vítězství, už jen proto, že se po většinu turnaje držel na čelních pozicích a nepostihl ho žádný dramatický výkyv v počtu žetonů.

Zbylými dvěma hráči, kteří budou usilovat o ten vůbec nejcennější zlatý náramek jsou Joseph Cheong, vítěz jednoho turnaje na WSOP Circuit z května tohoto roku. Cheong nastřádal 23 525 000 žetonů. Daleko větší úspěchy na turnajích z WSOP Circuit ovšem zaznamenal poslední hráč na finálovém stole, John Racener. Na WSOP Circuit už vyhrál přes půl miliónu dolarů a v roce 2007 dokonce vyhrál main event na turnaji v kasinu Harrah's v Atlantic City. Rancer má 19 050 000 žetonů.

Složení November Nine 2010

Jonathan Duhamel (CAN) - 65 975 000 žetonů
John Dolan (USA) - 46 250 000 žetonů
Joseph Cheong (USA) - 23 520 000 žetonů
John Racener  (USA) - 19 050 000 žetonů
Matthew Jarvis (CAN) - 16 700 000 žetonů
Filippo Candio (ITA) - 16 400 000 žetonů
Michael Mizrachi (USA) - 14 450 000 žetonů
Soi Nguyen (USA) - 9 650 000 žetonů
Jason Senti (USA) - 7 625 000 žetonů

Z česko-slovenských hráčů, kteří se účastnili main eventu WSOP je třeba vyzdvihnout další skvělý úspěch, který zaznamenal známý slovenský hráč Dag Palovič, který obsadil 37.místo, za které inkasoval $206 395 dolarů a vylepšil tak své 127. místo z loňského main eventu. Nejlepším hráčem s českou vlaječkou byl Paulus Valkenburg, který obsadil 719.místo a získal $19 263 dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:
Témata: Maraton

Nejčtenější

Vyzývavá krása. Nejhezčí MOgirl roku 2018 volte do konce ledna

Zvolte MOgirl, která vás okouzlila v roce 2018

Je mezi nimi striptérka i zdravotní sestra, jsou extrovertní i samotářské, v mnoha ohledech však především své. Slečny...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Tradiční maskulinita ohrožuje mužské životy, tvrdí psychologové

Drsňácké chování a machistická role může být i vězením, připomínají...

Soutěživost, diktát úspěchu a moci, potlačování a nesdělování emocí, protiženské postoje, vyhýbání se projevům...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz