Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Scandinavian Poker Awards

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Před zahájením zastávky European Poker Tour v Kodani se předávala ocenění pro nejlepší skandinávské pokerové hráče PokerStars Scandinavian Poker Awards. V anketě byli hodnoceni hráči jen ze severu Evropy, a to v několika kategoriích! Hned dvě ceny si přitom odnesl talentovaný mladík Peter Eastgate!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vítězové pohromadě, zleva: Magdalena in de Betou, Peter Eastgate, Ilari Sahamies | foto: PokerStars.cz

V kodaňském klubu Luux byly předány ceny nejlepším skandinávským hráčům pokeru. Jednalo se již o třetí ročník soutěže, poprvé byli nejlepší severští hráči odměněni v lednu 2007. Za konceptem Scandinavian Poker Awards stojí pokerová herna PokerStars, která tím chtěla odměnit skvělé výsledky Skandinávců na velkých pokerových soutěžích.

V porotě usedli zástupci čtyř velkých pokerových magazínů Ace Magazine (Dánsko), Pokerisivut (Finsko), Norsk Poker Magasin (Norsko) a Poker Magazine (Švédsko), kteří vybírali v celkem pěti kategoriích (Nejlepší hráč na živých turnajích, Nejlepší online hráč, Nováček roku, Nejlepší hráčka a Nejlepší herní výkon) držitele rok od roku prestižnější ceny.

Nejlepším hráčem na živých turnajích byl vyhlášen Fin Patrik Antonius. Ten si cenu v této kategorii odnesl možná poněkud překvapivě, ačkoliv jeho 7. místo na loňském WSOP a výhry z živých turnajů v celkové výši téměř 2 800 000 dolarů z něj dělaly ideálního adepta na vítězství. Jedinou vadou na kráse tak bylo pouze to, že si Antonius cenu nemohl převzít osobně.

V kategorii Nejlepší on-line hráč triumfoval další Fin, a to Ilari Sahamies, mnohem známější pod nickem Ziigmund. Pokud ho neznáte, věřte, že se jedná o jednoho z nejagresivnějších a také nejlépe hrajících hráčů pot-limit Omahy. Sahamies je pověstný svou značnou upřímností (ano, skutečně si nebere servítky), kdy se neváhá v chatu vysmát i svým mnohem zkušenějším soupeřům. Známé je například jeho označení Guse Hansena za největšího on-line amatéra. Byl to právě Hansen, ale i výše zmíněný Antonius, kteří byli v této kategorii nominovaní společně s Finem a neuspěli.

Nováčkem roku byl vyhlášen zcela po právu Peter Eastgate. Dvaadvacetiletý rodák z Odense se loni stal nejmladším vítězem WSOP v historii, když si na své konto připsal 9 milionů dolarů.

Nejlepší hráčkou za rok 2008 byla vyhlášena Magdalena in de Betou. Bývalá švédská televizní bavička loni zvítězila na prestižním skandinávském turnaji PokerFinnkampen a právě toto vítězství jí zajistilo i cenu pro nejlepší hráčku, kterou jí osobně předal sympaťák Gus Hansen.

Konečně ocenění za Nejlepší herní výkon si z klubu Luux odnesl opět Peter Eastgate. Porotci podruhé ocenili jeho skvělé vystoupení na loňském WSOP, kam se probojoval coby outsider a nakonec dokázal zvítězit.

Autor:

Nejčtenější

Arizona proti pornu. Je společenskou hrozbou, tvrdí parlament

Ilustrační snímek

Prostupuje celou společností, kazí mladistvé, vytváří toxické prostředí. Pornografie způsobuje zdravotní krizi,...

Žijeme jen jednou, ať to tedy stojí za to, říká MOgirl Týna

Věřím v osobitost, říká MOgirl Týna.

Pracuje jako zdravotní sestra v domově pro seniory a baví ji to. Považuje se za empatickou, přátelskou a realistickou....

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

„Beztak ho máš malý“. Nový smajlík může vyjadřovat i malý penis

Emotikon „Pinching Hand“ se může stát hitem letošní edice symbolů.

Ono gesto je vypovídající, velmi srozumitelné. Naznačuje, že něčeho je opravdu málo. Nebo že něco je opravdu malé....

VIDEO: Sexy česká trenérka amerických hokejistů uvedla zápas hymnou

Sexy Češka je nejen zpěvačka a tanečnice, ale i trenérka amerického hokejového...

V americké profesionální Federální hokejové lize kondičně trénuje tým Carolina Thunderbirds, šest zápasů ho však řídila...

Další z rubriky

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Najdete na iDNES.cz