Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Poker Star: Kdo bude ve finále?

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí pozdě večer jsme na obrazovkách televize Nova mohli vidět už čtvrtý díl českého pokerového seriálu Poker Star. Co nabídnul a kdo si zahraje ve finále? Čtěte dále!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tereza Kerndlová | foto: PokerStars.cz

Pokerový pořad Poker Star vznikl ve spolupráci televize Nova s největší světovou pokerovou hernou PokerStars. Účastní se ho celkem 12 hráčů, z nichž dva jsou hráči vybraní na speciálním castignu, kam si vybojovali postup skrze pokerové online kvalifikace, dva hráči patří mezi pokerové profíky, jsou jimi členové týmu PokerStars Pro Martin Hrubý a Dag Palovič a zbytek účastníků jsou známé celebrity českého showbusinessu.

Hráči byli rozděleni na dva šestičlenné stoly. Celkem odehráli dva bodované sit-and-go turnaje a nejlepší tři hráči po těchto dvou turnajích postoupili na finálový stůl, kde se bude hrát o 250 000 Kč. Ve třetím dílu jsme viděli už druhý turnaj na prvním stole, takže již známe první tři postupující. Připomeňme si konečné pořadí hráčů z "první" skupiny:

1. místo: Ondřej Brzobohatý – 121 bodů
2. místo: Kristýna Leichtová – 43 bodů
3. místo: Martin Hrubý – 41 bodů
4. místo: Lejla Abbasová – 40 bodů
5. místo: Tomáš Zvelebil – 35 bodů
6. místo: Jan Musil – 10 bodů

Ve druhé skupině se tedy hrálo o to, kdo doplní tři už jisté postupující. O postup bojovali Radim Fiala, známý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, profík Dag Palovič, producentka Lenka Hornová, zpěvačka Tereza Kerndlová, herec Petr Rychlý a online kvalifikant Lukáš Císařovský. Právě on zvítězil v prvním turnaji a měl tak nejlepší výchozí pozici.

Hned v prvních hrách jsme mohli vidět několik velice divokých partií. Bylo vidět, že hráči se do sebe s vervou pustili, ve hře byl přeci jen postup do finále! Neustálými průpovídkami, tu méně, tu více vtipnými také osazenstvo stolu častoval Dag Palovič. Ve velice dobrém světle se ve čtvrtém dílu seriálu předvedla Lenka Hornová, která rozhodně prokázala, že poker jí není cizí a umí ho hrát.

TV Poker Star

TV Poker Star

Dařilo se i druhé dámě u stolu, a to Tereze Kerndlové, které ovšem mnohdy přálo i trošku štěstí. Suma sumárum, k vidění bylo mnoho zajímavých herních situací a na řadu přišla i řada šťastných výher a naopak velice smolných proher, jejichž aktérem byl často i profík Dag Palovič.

A konečně: závěrečné trio postupujících je rozhodně velice překvapivé a prakticky nikdo jej před začátkem seriálu patrně nečekal. Rozhodně si proto nenechte čtvrtý díl ujít, už jen proto, že finálový stůl startuje už příští pondělí

Shlédnout jej můžete na webových stránkách poker.nova.cz a nebo přímo po kliknutí na následující odkaz. Přejeme příjemnou zábavu!

Chcete se naučit hrát poker úplně zadarmo? Zkuste to v největší pokerové síti světa pokerstars.net!

Autor:

Nejčtenější

Vyzývavá krása. Nejhezčí MOgirl roku 2018 volte do konce ledna

Zvolte MOgirl, která vás okouzlila v roce 2018

Je mezi nimi striptérka i zdravotní sestra, jsou extrovertní i samotářské, v mnoha ohledech však především své. Slečny...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Tradiční maskulinita ohrožuje mužské životy, tvrdí psychologové

Drsňácké chování a machistická role může být i vězením, připomínají...

Soutěživost, diktát úspěchu a moci, potlačování a nesdělování emocí, protiženské postoje, vyhýbání se projevům...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Najdete na iDNES.cz