Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Novinka na PokerStars: cap games

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S nedávnou velkou aktualizací softwaru, který využívá herna PokerStars, přibylo do nabídky pokerových i několik velice zajímavých novinek, z nichž tou největší jsou tzv. cap games. O co jde si povíme na řádcích níže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto | foto: PokerStars.cz

Je pro vás klasický no-limit hold’em příliš akční a limit hold’em až příliš taktický svázaný a nudný? Pak byste možná měli vážně uvažovat o vyzkoušení zbrusu nové vymoženosti, kterou svým hráčům nabízí PokerStars: jde o pečlivě ozkoušený koncept již v perexu zmíněných cap games.

Zatímco v klasickém NLHE se na "all-in" dostanete jen a pouze tehdy, když doprostřed stolu nahrnete všechny žetony, v rámci konceptu cap games se do situace podobné all-inu dostanete tehdy, jestliže bude v jedné hře vsazeno 20 velkých blindů.

Úplně nejlépe si princip cap games vysvětlíme na názorném příkladu. Představte si, že hrajete klasický no-limit hold’em s povinnými sázkami ve výši $0.5 a $1 dolar. Už před flopem se začnete se soupeřem vzájemným navyšováním přetahovat o pot, a to až do doby, než v něm bude 20 dolarů. V tuto chvíli už není možné činit další sázky a hráči jsou v dané hře jakoby "all-in", ačkoliv před sebou mohou mít ve skutečnosti ještě hodně žetonů.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Cap games tak přináší do klasického NLHE velké zjednodušení. Jejich výhoda spočívá v tom, že v jedné hře nemůžete prohrát celý váš vklad do hry a zároveň vám sázkový limit velmi usnadňuje rozhodování, protože nemusíte čelit soupeřovým all-inům a různým pokusům o složité blufy.

Nový způsob hraní hold’emu se bude líbit zejména turnajovým hráčům, kteří by se chtěli více zdokonalit v hraní cash games. Cap games totiž, co se volby taktiky i průběhu jednotlivých her blíží situacím, které hráči zažívají v pozdějších fázích každého turnaje.

Stejně tak můžou cap games turnajoví hráči využít v okamžiku, kdy končí se svou seancí během níž mají obvykle puštěno větší množství turnajů a v závěru dohrávají již jen jeden nebo dva stoly a chtěli by k tomu přibrat ještě něco nenáročného.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Konečně, výhodou cap games je i možnost pro hráče, kteří plánují přejít na jiný, vyšší sázkový limit, nejprve otestovat půdu, poznat soupeře, kteří na dané úrovni hrají a okusit jiný styl hry a zároveň mít jistotu, že díky sázkovému omezení v každé jednotlivé hře neprohrají hned celý bank.

V neposlední řadě se také cap games hodí i pro vybití návalů vzteku a nebo hraní bez přemýšlení. Díky sázkovému omezení totiž prohrajete daleko míň, než když si v takovém rozpoložení pustíte klasický no limit hold’em.

Na PokerStars naleznete zbrusu nové cap cash games pod záložkami Hold’em > No Limit/Pot Limit. Hrát se dá na sázkových limitech $0.25/$0.5 a výš.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

Vyzývavá krása. Nejhezčí MOgirl roku 2018 volte do konce ledna

Zvolte MOgirl, která vás okouzlila v roce 2018

Je mezi nimi striptérka i zdravotní sestra, jsou extrovertní i samotářské, v mnoha ohledech však především své. Slečny...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Vyhazovače dělám občas dál, adrenalin neškodí, říká MMA bojovník Martínek

Neporažený MMA fighter Michal Blackbeard Martínek

V zápasech organizace Oktagon je neporaženým šampionem těžké váhy. Začínal docela odzdola, místo rehabilitace...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na iDNES.cz