Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel Negreanu se střetli ve dvou duelech v intervalu jednoho týdne. Naplnil jejich souboj očekávání diváků?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viktor Blom alias Isildur1 | foto: PokerStars.cz

Isildurova speciální akce na PokerStars s názvem "SuperStar Showdown" nabývá na čím dál větší popularitě. Talentovaný Švéd pravidelně vyzývá ty nejlepší současné hráče pokeru ke hře až o 150 000 dolarů. Pravidla jsou jednoduchá: Isildur1 a jeho soupeř spolu odehrají 2 500 her na čtyřech stolech a vítězem se stane ten, kdo je na konci v plusu. Do hry přitom každý hráč vnáší 150 000 dolarů.

Kromě úvodní prohry s Isaacem Haxtonem zatím Isildur1 vyhrál všechny souboje. Až předminulý týden měl zažít první velkou zkoušku: vyzval jej totiž jeden z nejznámějších a nejpopulárnějších pokerových hráčů na světě Daniel Negreanu. Očekávaný zápas rozdělený do dvou dějství (v každém se hrálo tradičních 2 500 her a ve hře bylo 150 000 dolarů) okamžitě přitáhl obrovskou pozornost pokerových médií a samozřejmě hráčů a fanoušků se zájmem o hru.

Před začátkem někteří spekulovali o tom, že Daniel je především jedním z nejlepších turnajových hráčů a že cash games mu příliš nejdou, což ostatně potvrzoval i sám Negreanu. Na druhou stranu, sympatický Kanaďan se na duel s Isildurem pečlivě a dlouho připravoval.

Isildur1

Isildur1

I proto asi řadu diváků výsledek jejich prvního vzájemného střetnutí 20. března šokoval. Negreanu totiž odešel ze zápasu na hlavu poražen, a to už po odehrání 1439 her. Ano, přesně po tomto počtu partií Negreanu prohrál celých 150 000 dolarů.

Pokračování duelů naplánované na neděli 27. března tak vzbuzovalo skepsi i mezi těmi největšími optimisty a fanoušky Daniela. Kdo si ovšem našel poslední březnovou neděli čas a sledoval pokerového klienta PokerStars, rozhodně se mu to královský vyplatilo! K vidění byl totiž perfektní poker.

Daniel Negreanu

Daniel Negreanu

Negreanu do druhého zápasu nevstoupil zrovna slavně a od začátku se propadl do velkého mínusu. V tu chvíli to skutečně vypadalo, že bude muset být duel opět předčasně ukončen, neboť po 1 300 hrách prohrával Negreanu už 120 000 dolarů.

Zhruba v polovině se ale něco na charakteru hry změnilo a započal Danielův obrovský comeback. Kanaďan najednou začal mít nad svým soupeřem velkou převahu a vyhrával jeden pot za druhým. Nakonec Negreanu dokázal ve strhujícím závěru urvat vítězství na svou stranu, když se mu podařilo skončit v plusu 26 000 dolarů, což je vzhledem ke stavu, který panoval zhruba uprostřed partie, skutečně husarský kousek.

Kanadský profík si tak částečně napravil svoji pošramocenou pověst a mohl tak z duelu nakonec přeci jen odejít se vztyčenou hlavou, byť celkově byl za oba víkendy ve velkém mínusu. Kdo bude dalším Isildurovým soupeřem zatím není známé, jisté ovšem je, že přestávka před další PokerStars SuperStar Showdown nebude dlouhá!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:

Nejčtenější

VIDEO: Daniel se živí jako nahý uklízeč. Nabídky se mu jen hrnou

Ne, Daniel studem opravdu netrpí.

Nejprve to prohodil jako žert. Pak se šestadvacetiletý zedník zamyslel a řekl si, že to zkusí. Potom vešel Daniel...

Lepší erekce i sex: milostný prožitek zintenzivní technika mindfulness

Jde o hlavu. Vyplatí se ji neztratit ani v ložnici, tvrdí zastánci praktiky...

Neustálé posuzování se, úzkost z toho, že podám špatný výkon, závazek skončit hrátky orgasmem, ale též stud za svoje...

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

„Beztak ho máš malý“. Nový smajlík může vyjadřovat i malý penis

Emotikon „Pinching Hand“ se může stát hitem letošní edice symbolů.

Ono gesto je vypovídající, velmi srozumitelné. Naznačuje, že něčeho je opravdu málo. Nebo že něco je opravdu malé....

VIDEO: Sexy česká trenérka amerických hokejistů uvedla zápas hymnou

Sexy Češka je nejen zpěvačka a tanečnice, ale i trenérka amerického hokejového...

V americké profesionální Federální hokejové lize kondičně trénuje tým Carolina Thunderbirds, šest zápasů ho však řídila...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz