Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Moneymaker sahal po titulu!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po triumfu dlouho sahal i vítěz WSOP z roku 2003 Chris Moneymaker.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chris Moneymaker | foto: PokerStars.cz

Celkem 64 elitních pokerových hráčů soupeřilo o 750 000 dolarů, což byla hlavní cena v tzv. národním americkém mistrovství v heads-upu, které se pod patronátem televizní stanice NBC konalo letos už pošesté. Turnaj si rok od roku buduje větší renomé a dnes můžeme s klidným svědomím tvrdit, že jde o největší heads-upovou událost ve světě pokeru.

Punc výjimečnosti získává mistrovství hlavně tím, že organizátoři pečlivě volí hráče, které do soutěže pozvou, takže o titul nejlepšího hráče v heads-upu soupeří skutečně ti nejlepší. I letos obsahoval seznam pozvaných výkvět současné pokerové scény. U stolů jsme mohli zahlédnout hvězdy jako jsou Daniel Negreanu, Vanessa Selbst, Phil Ivey, Doyle Brunson, Vanessa Rousso nebo obhájkyně titulu z loňského roku Annie Duke.

Po vítězství dlouho sahali i dva hráči hájící barvy týmu PokerStars Pro. Mezi čtyři nejlepší se totiž probojovali Jonathan Duhamel, vítěz WSOP z loňského roku a Chris Moneymaker, vítěz WSOP z roku 2003. Oba se bohužel střetli právě v semifinále, ze kterého postoupil do finále právě Moneymaker.

Soupeřem mu byl Erik Seidel, který prožívá neuvěřitelný nástup do letošního pokerového kalendářního roku. Seidel totiž během prvních dvou měsíců dokázal na živých turnajích vyhrát takřka 4.3 milióny dolarů, což je až neskutečná suma.

I ve finále heads-upového mistrovství byl Seidel favorit. Moneymaker ovšem rozhodně nebyl špatným soupeřem a diváci (ti televizní uvidí sestříhané epizody z tohoto turnaje v dubnu a začátkem května) v sále viděli skvělý poker. V zápase hraném na dva vítězné zápasy trval ten první takřka hodinu. Seidel si v něm od začátku vybudoval převahu, kterou i přes double-up Moneymakera v závěru dokázal přetavit v první vítězství.

Reprezentant herny PokerStars tak musel zápas otáčet. Na začátku druhého dějství si dokonce vypracoval poměrně slušnou převahu, o kterou ovšem přišel v klíčové hře, kdy se na stole objevily karty T-A-4-8-8. Moneymaker se rozhodl pro bluff a na riveru hodně vsadil. Seidel ale nakonec dorovnal a ukázal A-2, což stačilo k tomu, aby Moneymaker zahodil karty.

Tato hra znamenala značný obrat v průběhu druhého zápasu. Moneymakerovi se sice podařilo vyškrábat zpět zhruba na 600 000 žetonů (hráči začínali každý s jedním miliónem), ale do vedení se už nedostal. Rozhodlo se na flopu 5-5-9, kdy Moneymakerovi opět nevyšel po checku Seidela bluff, kdy šel all-in.

Seidel totiž okamžitě dorovnal a ukázal 5-4, což v pohodě stačilo na K-T, které držel právě Moneymaker. Seidel se tak po zásluze mohl radovat z hlavní výhry 750 000 dolarů. Na jeho soupeře zbyla cena útěchy ve výši 300 000 dolarů.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Nejčtenější

VIDEO: Daniel se živí jako nahý uklízeč. Nabídky se mu jen hrnou

Ne, Daniel studem opravdu netrpí.

Nejprve to prohodil jako žert. Pak se šestadvacetiletý zedník zamyslel a řekl si, že to zkusí. Potom vešel Daniel...

Lepší erekce i sex: milostný prožitek zintenzivní technika mindfulness

Jde o hlavu. Vyplatí se ji neztratit ani v ložnici, tvrdí zastánci praktiky...

Neustálé posuzování se, úzkost z toho, že podám špatný výkon, závazek skončit hrátky orgasmem, ale též stud za svoje...

VIDEO: Pražský radní chodí bos. Bezdomovci mu z lítosti dávají boty

Lukáš si libuje, že sníh je měkoučký.

Mladíka bez bot odmítl ve Frýdku-Místku pustit řidič autobusu do vozu. Tato informace namíchla Lukáše Findeise. Radní...

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

„Beztak ho máš malý“. Nový smajlík může vyjadřovat i malý penis

Emotikon „Pinching Hand“ se může stát hitem letošní edice symbolů.

Ono gesto je vypovídající, velmi srozumitelné. Naznačuje, že něčeho je opravdu málo. Nebo že něco je opravdu malé....

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Hummer H3 8.7m party limo 9míst LPG
Hummer H3 8.7m party limo 9míst LPG

r.v. 2007, naj. 57 130 km, LPG + benzín
1 813 790 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz