Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Staňte se klubovým manažerem a leťte do Macau!

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Založit si svůj vlastní pokerový klub v pokerové herně PokerStars se už brzy může hodně vyplatit. PokerStars si totiž v rámci popularizace své nové služby home games připravili pro všechny klubové manažery neodolatelnou akci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto | foto: PokerStars.cz

O PokerStars home games jste už určitě slyšeli, popřípadě četli na našem webu. Ve zkratce – jde o revoluční počin, který vám umožní si kdykoliv zahrát poker pouze s vašimi přáteli. Odpadá nutnost se zdlouhavě domlouvat a hledat místo pro živou hru, s home games můžete hrát z pohodlí vašeho domova, a to jen s lidmi, které znáte.

Založit si svůj vlastní pokerový klub je přitom velice snadné. Stačí si po přihlášení v herně PokerStars kliknout na záložku "Home Games" a dále na tlačítko "založit pokerový klub". Následně podle jednoduchých instrukcí kýžený klub vytvořit a pozvat do něj své přátele.

A aby bylo správcovství vlastního virtuálního prostoru na PokerStars ještě zajímavější, je tu možnost pro všechny správce takového klubu zúčastnit se po splnění jednoduchých podmínek tzv. ultimátní home game, což je speciální freerollový turnaj určený pouze pro klubové majitele, a to s neodolatelnou dotací 100 000 dolarů.

Turnaj naleznete ve svém pokerovém klientovi pod záložkou Turnaje > Speciální. Vstupenku do něj obdrží všichni správci pokerového klubu, ve kterém bude alespoň 7 dalších členů a zároveň v něm budou odehrány dva turnaje o peníze a nebo pět turnajů o herní peníze (tedy zcela zdarma).

Jakmile budou splněny tyto podmínky, budete se moci do onoho turnaje registrovat. Hrát se bude nejenom o zmiňovaných 100 000 dolarů. Vítěz celého turnaje navíc pro sebe a sedm svých přátel vyhraje skvělý výlet do jedné ze čtyř destinací (Vancouver, Macau, rakouské Alpy, Buenos Aires), ve které se všichni zúčastní živé cash game s hráči z týmu PokerStars Pro Jonathanem Duhamelem, Danielem Negreanu a jakýmkoliv dalším PokerStars Pro hráčem dle výběru.

PokerStars všem hráčům navíc poskytne 3 000 dolarů na uhrazení cesty a dále 2 000 dolarů jako vklad do živé VIP hry. Ubytování bude pro všech osm zúčastněných zajištěno vždy v luxusním pětihvězdičkovém hotelu.

Turnaj s názvem "Ultimate  Home Game" je naplánován na 6. března a začne v 19:00 CET. Pokud tedy ještě nemáte svůj pokerový klub, máte dostatek času si jej založit a zkusit své štěstí ve hře, která pro vás a vaše přátele může skončit neobyčejným životním zážitkem!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

Vyzývavá krása. Nejhezčí MOgirl roku 2018 volte do konce ledna

Zvolte MOgirl, která vás okouzlila v roce 2018

Je mezi nimi striptérka i zdravotní sestra, jsou extrovertní i samotářské, v mnoha ohledech však především své. Slečny...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Vyhazovače dělám občas dál, adrenalin neškodí, říká MMA bojovník Martínek

Neporažený MMA fighter Michal Blackbeard Martínek

V zápasech organizace Oktagon je neporaženým šampionem těžké váhy. Začínal docela odzdola, místo rehabilitace...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz