Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Začíná EPT v Deauville

Komerční sdělení   23:00aktualizováno  23:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Malebné městečko v Normandii na severu Francii v těchto dnech hostí další zastávku populární evropské turnajové série European Poker Tour. Co nás čeká a na jaké hráče se můžeme těšit?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Luxusní kasino v Deauville | foto: PokerStars.cz

Městečko Deauville bývá často přezdíváno královnou normandských pláží. Ve městě sice žije pouze zhruba čtyři tisíce obyvatel, přesto je to město bohaté na kulturní vyžití. Vedle obrovské písečné pláže se v Deauville koná i mezinárodní filmový festival a samozřejmě je také domovem luxusního kasina, které je už tradičním dějištěm European Poker Tour. Letos se tam hráči podívají už popáté.

Loňským vítězem se v Deauville stal britský pokerový hráč Jake Cody, který porazil velké startovní pole čítající dalších 767 hráčů. Ti neváhali zaplatit buy-in ve výši 5300 euro (ve stejné výši je vstupné do hlavního turnaje nastaveno i letos) a postarali se tak o balík cen ve výši €3 686 400.

Cody si za své prvenství tenkrát odnesl €847 000 euro, když v heads-upu porazil rumunského hráče Theodora Carabu. Mimochodem, v Deauville si vloni zahrál finálový stůl i Peter Eastgate, který krátce poté ukončil svou pokerovou kariéru.

Opusťme ale minulost a pojďme se věnovat letošnímu ročníku. European Poker Tour v Deauville začíná svůj nabitý program v úterý 25. ledna a končí v pondělí 31. ledna. Vedle nejočekávanějšího turnaje, kterým bude samozřejmě main event, se v místním kasinu uskuteční i řada dalších vedlejších eventů.

Mezi ty nejzajímavější bude určitě patřit i speciální high roller turnaj s buy-inem 5250 euro a nebo dvoudenní turnaj v no-limit hold’em s buy-inem 10 000 euro. Těchto turnajů se často účastní hráči, kteří tou dobou už nepokračují v hlavním turnaji a hledají tak alespoň částečnou útěchu v těchto vedlejších soutěžích. I v nich se přitom hraje o velice zajímavé částky pohybující se v řádech desítek tisíc euro.

Do Deauville mají pochopitelně namířeno i pokeroví profíci z týmu PokerStars Pro. Účast v turnaji by si neměli nechat ujít zejména domácí, francouzští hráči, takže se můžeme určitě těšit na přítomnost Bertranda "ElkY" Grospelliera, Thomase Bichona nebo Američanky s francouzským původem Vanessy Rousso.

V hlavním turnaji se letos očekává podobná účast jako loni, je dokonce možné, že dojde i k jejímu překročení, ostatně organizátoři jsou připraveni pohostit až 1000 hráčů. Turnaj v Deauville se i díky tomu řadí k největším v rámci série European Poker Tour. Kdo se stane vítězem hlavního turnaje a novým multimilionářem se dozvíme v pondělí 31.ledna večer.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:

Nejčtenější

Vyzývavá krása. Nejhezčí MOgirl roku 2018 volte do konce ledna

Zvolte MOgirl, která vás okouzlila v roce 2018

Je mezi nimi striptérka i zdravotní sestra, jsou extrovertní i samotářské, v mnoha ohledech však především své. Slečny...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Vyhazovače dělám občas dál, adrenalin neškodí, říká MMA bojovník Martínek

Neporažený MMA fighter Michal Blackbeard Martínek

V zápasech organizace Oktagon je neporaženým šampionem těžké váhy. Začínal docela odzdola, místo rehabilitace...

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz