Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Karibský pokerový festival začíná!

Komerční sdělení   23:00aktualizováno  23:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší pokerový turnaj na světě hned po World Series of Poker. Přesně to je PokerStars Carribean Adventure, které začíná ve čtvrtek v luxusním hotelovém komplexu Atlantis na Bahamách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars Carribean Adventure | foto: PokerStars.cz

A hned na úvod organizátoři přichystali zcela unikátní věc – turnaj s buy-inem $100 000 dolarů, tak zvaný Super high roller. Již teď je jasné, že tento turnaj rekordy v účasti trhat nebude, protože se skutečně nebude hrát o malé peníze. Několik desítek hráčů však bude ochotno riskovat a mezi nimi samá pokerová esa nebo bohatí podnikatelé. Zatím je registrováno 26 hráčů a je možné, že ještě nějací přibudou.

V Super high rolleru tedy uvidíme kanadskou stálici Daniela Negreanu, latinskoamerického ďábla Humberta Brenese nebo americkou hvězdu Jasona Merciera. Mezi dalšími pokerovými profíky bychom našli i slavné online hráče Andrewa "good2cu” Robla, Ashtona "theASHMAN103” Griffina nebo člena PokerStars online týmu Viveka "psyduck101" Rajkumara. Z řad podnikatelů si tuto ojedinělou událost nenechá ujít miliardář Bill Chen nebo majitel investičního fondu Bill Perkins.

Hlavní událostí ale bude samozřejmě main event, který loni přitáhl pozornost celkem 1 529 platících hráčů a letos se dá očekávat, že by toto číslo mohlo padnout. Hlavní turnaj začíná v sobotu 8. ledna a už teď je registrováno něco přes 1 000 hráčů, což je při buy-inu $10 000 dolarů velice pěkné a nevídané číslo. Mezi registrovanými samozřejmě můžeme najít plejádu hráčů z týmu PokerStars Pro, namátkou jmenujme třeba Liv Boeree, Theo Jorgensena, Barryho Greensteina nebo Chada Browna. Českého fanouška samozřejmě potěší, že mezi účastníky najde i českého reprezentanta Martina Hrubého.

Z široké škály doprovodných akcí se zmiňme o neotřelém Fish and Chips turnaji, který šikovně kombinuje rybaření s pokerem a nebo charitativní akci na podporu organizaci amFAR, která celosvětově bojuje proti šíření nemoci AIDS. V ní se loni objevila například playmate Jayde Nicole nebo rapper Nelly.

Během PCA se uskuteční i již tradiční turnaj nejlepších národních pokerových týmů. Tam budeme držet palce slovenským sousedům, které za vítězstvím povede člen týmu PokerStars Pro Dag Palovič.

Bahamy a PCA jsou zkrátka jednou z hlavních pokerových událostí roku 2011 a pobyt u moře si rok co rok nenechává ujít víc a víc hráčů. Dalo by se skoro říci, že každý, kdo v pokeru něco znamená, se ukáže na Bahamách u pokerového stolu. O výsledcích těch nejdůležitějších turnajů vás budeme náležitě informovat!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

Vyzývavá krása. Nejhezčí MOgirl roku 2018 volte do konce ledna

Zvolte MOgirl, která vás okouzlila v roce 2018

Je mezi nimi striptérka i zdravotní sestra, jsou extrovertní i samotářské, v mnoha ohledech však především své. Slečny...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Vyhazovače dělám občas dál, adrenalin neškodí, říká MMA bojovník Martínek

Neporažený MMA fighter Michal Blackbeard Martínek

V zápasech organizace Oktagon je neporaženým šampionem těžké váhy. Začínal docela odzdola, místo rehabilitace...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Najdete na iDNES.cz