Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Jak se má Joe Cada?

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vítěz loňského WSOP se ve svém nedávném blogu pro PokerStars rozpovídal nejenom o svých pokerových aktivitách v posledních týdnech. Jeho zajímavá slova vám proto přinášíme i vám, čtenářům iDNES.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

"Vypadá to, že hraní pokeru ke mně přichází ve vlnách. Jediný živý turnaj, který jsem hrál od letošního WSOP byl turnaj v Brazílii, který pro mě ale stejně jako letošní WSOP skončil zklamáním, ačkoliv výlet sám o sobě byl skvělý zážitek."

"Co se online pokeru týče, také jsem se mu delší dobu nevěnoval, protože ještě před WSOP jsem v něm hodně prohrával. K menšímu návratu jsem se rozhodl krátce před WCOOP na PokerStars. Hrál jsem heads-upy na limitech $25/$50 a $50/$100 a při hře potkal řadu hráčů, co hrají tyto hry pravidelně. Samozřejmě jsem se nevyhnul velkým swingům, ale celkově jsem skončil lehce v plusu."

"Ve WCOOP se mi spíše dařilo, párkrát jsem skončil na penězích a jednou skončil pátý v jednom z tzv. "second chance" turnajích. Ty bych ve skutečnosti přirovnal k pravidelným větším online turnajů, takže jsem za to páté místo byl docela rád. V září jsem zaznamenal celkem 16 cash-outů v online turnajích na PokerStars a dvě pátá místa, která mi dohromady hodila 22 000 dolarů. Je to fajn pocit, být zase v plusu v online pokeru."

"Ačkoliv v Michiganu někdy bývá těžko uvěřitelné vedro, všechno se nám vrací v zimě, kdy tu pravidelně napadá přes metr sněhu, takže jsem se rozhodl těsně před WCOOP využít posledních letních dní a na svátek práce jsem s přítelkyni a její rodinou vyrazil na víkend směrem na sever k jezeru. Užili jsme si spoustu srandy, hlavně na vodních lyžích."

"Dost času jsem strávil i výběrem nového domu. Od svého vítězství na WSOP jsem si prakticky nic nekoupil (dům, ve kterém bydlím teď jsem si pořídil za výdělky z pokeru když mi bylo 19) a začal jsem se poohlížet po přestěhování se do něčeho pěknějšího. Prohlédnul jsem si asi 40 domů během posledních měsíců. Hledám něco, kde bude bazén nebo alespoň prostor, kde bazén umístit."

"Dále bych tam rád měl prostor pro domácí tělocvičnu a chtěl bych si zařídit i takové menší kino. Zatím jsem vážně uvažoval o čtyřech domech, ovšem když jsem podal nabídku, ukázalo se, že jiná byla přijata vždy jen pár hodin před tím, než jsem podal tu svou, což mi při současném stavu trhu s realitami přišlo dost šílené, ale budiž. Zřejmě to tak mělo být."

"Taky jsem zažil vtipnou příhodu se svým psem, kterého jsem dostal krátce po letošním WSOP. Jmenuje se Bosco po skvělých "Bosco tyčinkách", které servírují v Bosco Pizze tady v Michiganu. Může vám připadat divné pojmenovat psa po jídlu, ale kdybyste měli ty tyčinky, pochopili byste."

"Nicméně, vzal jsem psa do obchodu s chovatelskými potřebami, že mu koupím nějaké pamlsky, protože zažil nepříjemné injekce u veterináře. Bohužel si Bosco spletl obchod s toaletou a hned dvakrát si označkoval své teritorium. Kdyby nevypadal tak roztomile, zřejmě bychom se dostali do větších potížích."

"Ale zpátky k pokeru – ještě jsem se nerozhodl, jestli budu hrát turnaj v Bellagiu nebo ne, ale pokud, pak se určitě objevím na NAPT v Los Angeles v listopadu. Do té doby mě určitě můžete zahlédnout online na PokerStars (nick joecada99). Taky se blíží Halloween, který miluji a určitě z něj budu mít spoustu skvělých historek. Uvidíme se na NAPT!"

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

VIDEO: Daniel se živí jako nahý uklízeč. Nabídky se mu jen hrnou

Ne, Daniel studem opravdu netrpí.

Nejprve to prohodil jako žert. Pak se šestadvacetiletý zedník zamyslel a řekl si, že to zkusí. Potom vešel Daniel...

Lepší erekce i sex: milostný prožitek zintenzivní technika mindfulness

Jde o hlavu. Vyplatí se ji neztratit ani v ložnici, tvrdí zastánci praktiky...

Neustálé posuzování se, úzkost z toho, že podám špatný výkon, závazek skončit hrátky orgasmem, ale též stud za svoje...

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

„Beztak ho máš malý“. Nový smajlík může vyjadřovat i malý penis

Emotikon „Pinching Hand“ se může stát hitem letošní edice symbolů.

Ono gesto je vypovídající, velmi srozumitelné. Naznačuje, že něčeho je opravdu málo. Nebo že něco je opravdu malé....

Milionový byznys s ledem: podnikatel ho vozil přes půl světa do Indie

Transportovat po moři led do Indie byla trefa, která panu Tudorovi vyšla.

Tropická vedra v koloniální Indii vyvolávala v Britech víc než jen stesk po domově. Za trochu osvěžujícího chladu nebo...

Další z rubriky

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz