Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Ivey venku z main eventu WSOP!

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Phil Ivey letos nenapodobí svoji loňskou účast na finálovém stolu nejsledovanějšího pokerového turnaje na světě - main eventu WSOP. Jeden z titánů světového pokeru totiž vypadl ve druhém hracím dni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokerová ikona Phil Ivey | foto: Pokerstars.net

Phil Ivey je podle mnohých nejlepším pokerovým hráčem planety. Této pověsti dostál i na letošním WSOP, když se mu podařilo vyhrát turnaj v H.O.R.S.E s buy-inem $3 000 dolarů a získat tak svůj již sedmý zlatý náramek. Z Iveyho ale dělají úspěšného hráče i jeho fantastické výsledky v main eventu WSOP, tedy v nejtěžším, nejnáročnějším a samozřejmě nejprestižnějším pokerovém turnaji vůbec.

Mezi lety 2002 a 2009 se v main eventu celkem čtyřikrát umístil mezi 25 nejlepšími hráči, přičemž jeho loňské 7. místo je zároveň jeho maximem. Letos Ivey mezi elitu nepronikne. Jeho turnajový život skončil v hracím dni 2b, když vsadil vše na pár královen. K jeho smůle byl ovšem ve hře Yuji Masaki, který hozenou rukavici zvedl a s párem králů dorovnal.

Byl to nerovný souboj, přesto turn odkryl královnu a fanoušci Iveyho propukli v obrovský jásot, aby jen o pár chvil později ztichli v němém úžasu, když dealer na stůl vyložil jako poslední kartu krále. Iveymu zbylo pár stovek žetonů a žádný zázrak s nimi neudělal a o pár minut později byl z turnaje definitivně vyřazen. Čtyřiatřicetiletý Američan tedy letos skončí hluboko v poli poražených.

Ivey samozřejmě není prvním ani posledním známým hráčem, který svou pouť v main eventu už ukončil. Svým vyřazením se zařadil po bok Antonia Esfandiariho, Eliho Ezri, Carlose Mortensena, Sorela Mizziho nebo Johna Juandy.

Řadě známých hráčů se ovšem naopak vede velmi dobře. Příkladem budiž někdejší vítěz main eventu Johnny Chan, který po dvou odehraných dnech patří k chipleaderům. Slušným stackem disponuje také Patrik Antonius, Cole South, Jesper Hougaard nebo Robert Mizrachi, kterému se letošní WSOP nesmírně vydařilo. Hlavní turnaj Světové pokerové série začal 5.července a až 17.července budeme znát jména všech účastníků listopadového finálového stolu.

Letošní main event se zařadí mezi ty největší vůbec, jak co do počtu hráčů, tak co se vyplácených peněz týče. První hrací den rozdělený do celkem čtyř částí přivítal celkem 7 319 hráčů, což je druhý největší počet po turnaji v roce 2006. Díky této masivní účasti si nejlepší hráči rozdělí $68 798 600 dolarů, což je také druhá největší suma v historii. Na vítěze celého turnaje čeká rovných $8 944 138 dolarů.

Všech 57 turnajů na letošním WSOP vidělo vůbec největší počet hráčů v historii, stejně tak bylo vyplaceno nejvíce peněz, a to přes 100 miliónů dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:

Nejčtenější

Podvrh s nahou fotkou kongresmanky neprošel. Odhalili ho fetišisté

Alexandria Ocasio-Cortezová je konzervativní Americe trnem v oku. Provokatéři...

Ona fotografie měla zdiskreditovat mladou levicovou americkou kongresmanku. Ale ukázalo se, že nahé nožky ve vaně a...

Náš bůh měl 24 druhů letadel, zaznělo na vědeckém kongresu v Indii

Z ohýbání vědy podle potřeb hinduistického nacionalismu viní kritici premiéra...

Newtonova teorie gravitace je mylná, její indická verze, pojmenovaná po tamním premiérovi, je dokonalá. Za objev...

Brzký sex pomůže navázat romantický vztah, tvrdí studie

Sexuální touha a žádostivost pár může postrčit k vážnému vztahu, soudí vědci.

Sexuální žádostivost a duševní blízkost jsou odlišné emoce, vývojové a společenské procesy je však propojily. Sex tak...

Extrémní gastronomie: nejdražší mořské okurky přijdou na 3 500 dolarů

Mořská okurka Apostichopus japonicus láká nejvíc.

Nevalná chuť, bizarní vzhled a ještě k tomu připočtěte fakt, že dýchají svým konečníkem. Přesto stojí stovky dolarů....

Vyhazovače dělám občas dál, adrenalin neškodí, říká MMA bojovník Martínek

Neporažený MMA fighter Michal Blackbeard Martínek

V zápasech organizace Oktagon je neporaženým šampionem těžké váhy. Začínal docela odzdola, místo rehabilitace...

Další z rubriky

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz