SOUTĚŽ: Lístky na Gladiator Games mají své majitele

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Řvoucí motorky, vůně benzínu, ale hlavně neuvěřitelné skoky a dech beroucí triky. Peklo na zemi. V Praze propukne již po jedenácté. Letošní ročník Gladiator Games přitom přiveze do metropole skutečného vládce světa free motocrossu. Hlavní hvězdou show, která se koná v sobotu 27. listopadu, bude Nate "The Destroyer" Adams. Pět z vás, kteří vyhráli po dvou vstupenkách v soutěži na Xman.cz, si FMX pařbu bude moci vychutnat zadarmo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Takhle se na Gladiator Games skákalo loni | foto: gsma.cz

Nate se do Prahy vrací po pěti letech, v roce 2005 dostal do varu O2 arenu na tu dobu neuvěřitelnými triky jako shaolin flip nebo no hand backflip. Teď již tyhle triky patří do arzenálu většiny jezdců, tehdy ale byly těžko pochopitelným zjevením v FMX scéně.

Dnes je už Nate Adams zase o pořádný kus dál. Loni a letos se mu podařilo vyhrát v nejprestižnější FMX sérii X-Fighters a jako jediný jezdec na světě ji dokázal vyhrát dvakrát za sebou. V současné době není pochyb: je to právě "The Destroyer" ("Ničitel"), kdo vládne světovému free motocrossu.

Zbylých patnáct jezdců, kteří se na Gladiator Games představí, však nebudou žádnými komparzisty. Dorazí i Jeremy "Twitch" Stenberg. Tenhle chlápek budí hrůzu svým zjevem a tetováním, démoni ho ale ovládají, až když si sedne na motorku.

Kromě něj bude mít Praha možnost vidět fenomenálního Danyho Torrese ze Španělska a také šíleného bratra v tripu, ale i triku Charlese Pagese (v roce 2008 se v Praze představil jeho bratr Thomas). Loňský hrdina Američan Chuck Carothers, který se zapsal do dějin jako první člověk, který skočil backflip na neupravené silniční motorce Harley Davidson, vzkazuje: "Miluju Prahu a tuhle show. Jsem rozhodnutý tu opět ukázat 360o body varial!" Právě tímhle trikem vyhrál Chuck v roce 2008 X-Games, od té doby ho ale už nikdy neskočil.

Poprvé se tu objeví japonský kamikadze Daice Suzuki. Staří holubi se vracejí v podobě Dustina Millera, Reagana Siega, Jeffa Fehra, Morgana Carlsona nebo obojživelného Justina Hoyera (vítěz X-Games na sněžném skútru, ale krutě dává i na motorce). A samozřejmě se představí také enkláva českých FMX hvězd doplněných mladými nadějemi v čele s jedenáctiletým Matějem Česákem.

pět výherců

Gladiator Games se konají v sobotu 27. listopadu v O2 areně, startují v 19.30 hodin. Čtenáři Xman.cz měli možnost získat lístky zdarma, stačilo zodpovědět správně na soutěžní otázku.

Jaké je křestní jméno kultovního FMX jezdce Pastrany?
a) Beavis
b) Travis
c) Dave

Odpovědi jste posílali do 11.00 hodin v pátek 26. listopadu na e-mail redakce@xman.cz, z těch z vás, kdo správně zvolili možnost b), jsme vybrali následujících pět, kteří získají po dvou vstupenkách. Na Gladiator Games se zadarmo podívá Petr Pavelka, Matěj Mařas, Silvie Nejedlá, Tomáš Kučeriak a Tomáš Hasman.

Mohou si je od 17.00 hodin v pátek 26. listopadu a během soboty 27. listopadu vyzvednout na recepci Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5 Smíchov.


Autor:
Témata: O2

Nejčtenější

Ženy z ostrova Sprogo: provinily se sexualitou a společnost je ztrestala

Zařízení Christiana Kellera nepotřebovalo mříže, z ostrova se kvůli...

Tato instituce byla něčím mezi vězením a nemocnicí. A též výrazem touhy udržet dánskou populaci čistou. Na ostrově...

Arizona proti pornu. Je společenskou hrozbou, tvrdí parlament

Ilustrační snímek

Prostupuje celou společností, kazí mladistvé, vytváří toxické prostředí. Pornografie způsobuje zdravotní krizi,...

Žijeme jen jednou, ať to tedy stojí za to, říká MOgirl Týna

Věřím v osobitost, říká MOgirl Týna.

Pracuje jako zdravotní sestra v domově pro seniory a baví ji to. Považuje se za empatickou, přátelskou a realistickou....

VIDEO: První republika zahnala prostituci do kabaretů

Prostituci se nepovedlo vymýtit žádného společenskému zřízení. Maximálně zamést...

Své místo si udržela v každé době napříč historií, skrze všechny politické i společenské systémy. Prostituce je...

VIDEO: Sexy česká trenérka amerických hokejistů uvedla zápas hymnou

Sexy Češka je nejen zpěvačka a tanečnice, ale i trenérka amerického hokejového...

V americké profesionální Federální hokejové lize kondičně trénuje tým Carolina Thunderbirds, šest zápasů ho však řídila...

Další z rubriky

VIDEO: Nejbezpečnější skok. Letíte tunelem z výšky 4 000 metrů

Díky brýlím si člověk připadá, že letí k zemi.

Zažít seskok z letadla s padákem je lákavé, ale nebezpečné. Virtuální realita vám nabídne řešení, pocity jsou stejné,...

Dlouhodobé cvičení zastaví stárnutí. Dejte si ho jako předsevzetí

Začnu pravidelně cvičit. Ideální novoroční předsevzetí

Pokud váháte, s jakým pozitivním plánem vyrazit do nového roku, zvolte cvičení. A pokud vám k němu schází důvod, měla...

Bojové umění jako emancipace. Kuvajtské dívky získávají sílu v tělocvičně

Fai al-Fahadová pracuje v akademii jako asistentka instruktora.

Cílem je větší bezpečí, ale též silnější sebevědomí žen. A jejich svobodnější účast na veřejném životě. Metodou je...

BMW Řada 5 3,0...
BMW Řada 5 3,0...

r.v. 2012, naj. 55 000 km, diesel
950 000 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz