Tyler Blevins (Ninja)

Tyler Blevins (*5. 6. 1991) je jeden z nejslavnějších hráčů na světě, vystupuje pod přezdívkou Ninja

Válka bohatých streamerů, spor mezi Ninjou a Pokimane může skončit soudem

Vztahy mezi jedněmi z nejúspěšnějších streamerů dnešní doby Pokimane a Ninjou jsou na bodu mrazu a jejich spor možná skončí až u soudu. Příčinou je skutečnost, že se Ninja veřejně zastal člověka,...

26. ledna 2022

Závislost na videohrách? Jen chyba rodičů, říká populární streamer Ninja

Tyler Blevins, jeden z nejslavnějších hráčů na světě, vystupující pod přezdívkou Ninja, se svým vyjádřením na Twitteru pustil na tenký led. Závislost dětí na Fortnite je podle něj chyba jejich rodičů.

3. prosince 2018

Streamer Ninja se objeví na obálce prestižního sportovního časopisu ESPN

Tyler „Ninja“ Blevins bude prvním zástupcem e-sportů, který se objeví na obálce časopisu ESPN. Postaví se tak po bok těm největším ikonám jako Floyd Mayweather, Tiger Woods nebo David Backham.

18. září 2018  14:58

Nejpopulárnější streamer Ninja nechce natáčet se ženami

Než aby se stal předmětem drbů, nebo byl nařknut z nemístného flirtování, tak se raději oblíbený streamer Ninja úplně vyhýbá společnému hraní s opačným pohlavím.

20. srpna 2018

Herní celebritu Ninju už na Twitchi odebírá přes 10 milionů lidí

Nejpopulárnější streamer světa Tyler Blevins alias Ninja překonal další milník. Jako vůbec první člověk na světě zdolal hranici 10 milionů sledujících na sociální videoplatformě Twitch.

3. srpna 2018  14:50

Fortnite chce být esportem, na cenách pro hráče rozdá dvě miliardy korun

Autoři Fortnite by chtěli jeho nesmírnou popularitu využít i ve světě esportu. Podaří se jim proniknout mezi léta prověřené klasiky?

22. května 2018  10:05

Práce snů? Streamer Ninja si hraním vydělává půl milionu dolarů měsíčně

Američan Tyler Blevins si díky hraní oblíbené počítačové hry Fortnite vydělal miliony dolarů. A jeho fanouškovská základna stále roste.

20. března 2018  16:31