Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Connor Bedard

Kanadský hokejista Connor Bedard (*17. 7. 2005), talentovaný útočník se už jako 17letý stal nejužitečnějším hokejistou MS 2023 hráčů do 20 let.

Coyle zazářil v Chicagu. Výhru Columbusu řídil hattrickem a asistencí

Chicagský Wyatt Kaiser se snaží dostat puk z dosahu  Charlieho Coylea z...

Hokejisté Columbusu zvítězili v jediném utkání pátečního programu NHL na ledě Chicaga 4:2. Ofenzivu hostů vedl Charlie Coyle, který zapsal hattrick a asistenci. Na straně domácích si připsal Connor...

31. ledna 2026  6:17,  aktualizováno  9:08

Tempo má jak Draisaitl, na olympiádu přesto nejede. Jsem zklamaný, říká Bedard

Connor Bedard během utkání s Calgary.

Po oznámení kanadské olympijské nominace patřil k těm nejprobíranějším jménům ze seznamu, která se do kádru nedostala. Mnozí rozhodnutí realizačního týmu nechápali, jenže zámořský favorit zkrátka...

8. ledna 2026

Co víc jsme pro to mohli udělat? Kanadské hvězdy řeší nominaci na olympiádu

Seth Jarvis z Caroliny se raduje ze vstřelené branky v zápase proti Vegas.

Na Four Nations nechyběl, na olympiádu se ale nepodívá. Zpráva od kanadské reprezentace Setha Jarvise zamrzela, nejspíš i trochu naštvala. A pak si vzpomněl na téměř sedm let starou hlášku Justina...

2. ledna 2026  14:02

Od soudu zpět až do NHL. Osvobozený Hart čekal 682 dní, vítězný návrat ho dojal

ZPĚT MEZI ELITOU. Hokejový brankář Carter Hart se po 682 dnech vrátil do NHL,...

Obránce Shea Thedore proměnil vítězný nájezd, spoluhráči z Vegas ale nejeli za ním. Skoro všichni se vydali netradičně na druhou stranu, kde se radoval Carter Hart. Zdaleka nejen kvůli výhře nad...

3. prosince 2025  18:05

„Zlý muž“ Klapka vyvolal bitku, na jeho hit reagoval i Bedard: Tohle vidět nechcete

Wyatt Kaiser (44) z Chicago Blackhawks u puku v zápase s Calgary Flames, dotírá...

Měli výhodu přesilové hry, kterou si mohli pomoct vyrovnat nepříznivý stav. Jenže puk pod kontrolou hokejisté Calgary neměli, soupeře z Chicaga tak museli nahánět. A právě z toho vyplynul ostrý hit u...

19. listopadu 2025  13:10

Mladí baví NHL. Uhranou i na olympiádě? Ze zázračné trojky má klid jen jediný

Premium
Kanadský útočník Connor Bedard.

Kdyby si dělal olympijské ambice před sezonou, šlo by spíš o zbožné přání. Nezapomínejme, konkurenci má mezi kanadskými hokejisty kvalitní a neúprosnou. Teď už vás nezaskočí, když si Connor Bedard...

15. listopadu 2025

Modlíme se za vás! Chicago věnovalo výhru kapitánovi, jeho dcera jde na operaci srdce

Nick Foligno mává fanouškům Chicaga před začátkem utkání s Montrealem.

Měli o motivaci navíc. Možná i proto po ledě létali a St. Louis zcela převálcovali. Drtivé vítězství 8:3 věnovali absentujícímu kapitánovi a jeho rodině. Nick Foligno, populární postava napříč NHL,...

16. října 2025  13:05

Vezme Kanada na OH teenagery? Bedard v nevýhodě, konkurenta chválí také Crosby

Kanadský útočník Sidney Crosby (vlevo) slaví svůj gól proti Slovensku se...

Možná si říkáte, že je brzy. Vždyť do startu olympijského turnaje pořád zbývá pět měsíců. Debaty ohledně nominací ale jen tak neuložíte ke spánku. Zvlášť v hokejem poblázněné Kanadě, kde se už před...

12. září 2025  11:15

Hraju pro mamku! Dvě tragédie za čtvrt roku, favorita draftu těžce zkoušel osud

Matthew Schaefer v kanadském dresu na mistrovství světa do dvaceti let.

V hlavě si předem připravil, co poví. Když ale skutečně stál proti Connoru McDavidovi, přepadla ho nervozita. Zpanikařil, rázem neměl ponětí, jak začít. Nejlepšímu hokejistovi současnosti řekl jen:...

27. června 2025  8:45

Rozpaky okolo zázračného hocha. Zoufalý Bedard prohrál i s ruským sokem

Connor Bedard v zápase proti Floridě.

Tak tohle má být ten nový kanadský hokejový hrdina? Opěvovaný šikula Connor Bedard z minulých dvanácti zápasů NHL vyždímal NULA gólů. V Chicagu ho přesunuli z centru na křídlo. Přidělili mu...

25. listopadu 2024  8:59

Lululemon expanduje do NHL. Značku bude propagovat hokejová star Connor Bedard

Útočník Chicaga Connor Bedard během rozbruslení před zápasem proti Los Angeles....

Kanadská společnost Lululemon uzavřela dohodu se společností Fanatics zabývající se prodejem sportovního zboží,a Národní hokejovou ligou NHL. Týká se designu a vývoje oblečení a doplňků pro hokejové...

23. října 2024

Šampioni k Bedardovi. Chicago přivedlo zkušenosti, už nechce hrát na dně NHL

Americký útočník Pat Maroon vyhrál Stanley Cup potřetí za sebou.

Mají za sebou hrubě nevydařenou sezonu v NHL. Do té další tak hokejisté Chicaga půjdou se snahou přebudovat kádr a s cílem pozici vylepšit. Spoléhat budou opět na hvězdného mladíka Connora Bedarda. A...

3. července 2024  15:15

MacKinnon ovládl hlasování novinářů i hráčů, Pastrňák v druhém All Star týmu

Nathan MacKinnon drží trofej Teda Lindseyho, na stole vedle něj stojí Hartova...

Kanadský útočník Nathan MacKinnon z Colorada získal poprvé v kariéře Hart Memorial Trophy pro nejužitečnějšího hráče NHL i Ted Lindsay Award pro nejlepšího hráče podle Hráčské asociace NHLPA. Byl tak...

28. června 2024  7:32,  aktualizováno  8:07

Kanada porazila Švýcary a je na prvním místě, Rakušané drží naději na postup

Radost kanadských hokejistů po gólu v utkání se Švýcarskem.

Novými lídry pražské skupiny na hokejovém mistrovství světa jsou po neděli Kanaďané, kteří zvládli utkání se Švýcarskem a vyhráli 3:2, naději na postup do čtvrtfinále má stále Rakousko, které si už...

19. května 2024,  aktualizováno  23:51

Bedard dvěma góly zařídil výhru Kanady nad Brity, Dánové jasně zvítězili

Kanadský útočník Connor Bedard slaví gól proti Velké Britání na hokejovém MS v...

Hokejové mistrovství světa pokračovalo druhý den v Praze tradičním třízápasovým víkendovým programem. Ještě před utkáním českého národního týmu vstoupili do skupiny A favorité z Kanady, kteří díky...

11. května 2024,  aktualizováno  19:32

Co, trénink? Kanaďané radši volí výlety po střední Evropě, mistrovství si užívají

Kanadský talent Connor Bedard po svém třetím gólu proti Německu

Poprvé měli na led pražské O₂ areny vyjet ve čtvrtek odpoledne, místo toho však podobně jako v předchozích dnech upřednostnili zážitek. Kanadští hokejisté si světový šampionát tradičně užívají,...

11. května 2024  9:29

Hvězdy, vítejte! Koho sledovat na MS? Do Česka míří skvělí beci i mladí talenti

ROK 2017. Victor Hedman slaví se spoluhráčí triumf na mistrovství světa.

Předchozímu domácímu mistrovství světa se jen těžko něco vyrovná. V roce 2015 dorazila do Prahy a Ostravy vskutku vybraná hokejová společnost v čele se Sidneym Crosbym nebo Alexandrem Ovečkinem. Ale...

10. května 2024  8:59

Pražská sázka na Kanadu možná nevyjde. USA překvapují organizátory MS

Americký obránce Nick Perbix (25) se raduje z gólu do české sítě.

Šlo o očekávaný krok, kterým měli organizátoři hokejového mistrovství uspokojit fanoušky v Praze. Do hlavního města se jim podařilo přesunout kanadský výběr. Jenže teď to zatím vypadá, že se ochudili...

29. dubna 2024  10:59

Divoký večer v Chicagu. Češi v potyčce, Dostál šel na led omylem a Bedard zářil

Brankář Chicago Blackhawks Petr Mrázek odtlačuje z bitky Radka Gudase z Anaheim...

V 50. minutě duelu NHL mezi Chicagem a Anaheimem už bylo rozhodnuto, domácí Blackhawks vedli jasně 6:2. Přesto zápas neztratil náboj. Radko Gudas vyhrotil rozmíšku, do níž se zapojili i oba brankáři...

13. března 2024  13:59

Kane poprvé v Chicagu jako soupeř. Jeho akce jsem viděl asi stokrát, říká Bedard

Útočník Patrick Kane poprvé nastoupil za Detroit.

Nezpochybnitelně se řadí mezi klubové legendy. V dresu Blackhawks zasáhl do šestnácti sezon NHL, třikrát se radoval ze zisku Stanley Cupu. Během působení v Chicagu nastřádal 1225 bodů v 1161...

22. února 2024  16:30

Zraněný favorit, šance pro konkurenty. Dotáhnou se další nováčci na Bedarda?

David Pastrňák (vpravo) z Bostonu brání Connora Bedarda z Chicaga.

Má zlomenou čelist, po operaci se potřebuje dát dohromady. V NHL se neobjeví minimálně dalších šest týdnů. Zranění budoucí hokejové hvězdy Connora Bedarda nejen výrazně oslabuje Chicago, ale také...

12. ledna 2024  15:06

Byli snad až příliš dobří. Nadějná slovenská generace se loučí bez úspěchu

Zklamaní slovenští junioři se loučí s MS už ve čtvrtfinále.

Zase čtvrtfinále, zase prodloužení. Slovenští junioři opouští hokejové mistrovství s podobnými pocity jako před rokem. Opět bez cenného kovu na krku. Navíc s obavou, že už se ve stejném složení nikdy...

3. ledna 2024  13:07

Nula a nejlepší výkon po dlouhé době. Mrázka chválil i Bedard: Byl jako skála

Brankář Chicaga Petr Mrázek slaví se spoluhráči výhru proti Anaheimu.

Měl to být především souboj dvou budoucích hokejových hvězd NHL. Na jedné straně Connor Bedard, na druhé Leo Carlsson. Talentované mladíky nakonec zastínil Petr Mrázek. V souboji českých brankářů...

8. prosince 2023  13:11

Perry má problémy s alkoholem. A fámy o Bedardově mámě? Je mi zle, napsal

Corey Perry (vpravo) v rozhovoru s Connorem Bedardem.

V NHL se rázem stal jednou z nejsledovanějších postav. Na sociálních sítích se začaly šířit fámy, že měl sex s matkou spoluhráče Connora Bedarda. Chicago je popřelo, ale Coreyho Perryho z kádru...

1. prosince 2023  13:51

Chicago vyrazilo Perryho, drb o sexu s Bedardovou mámou vyvrací: Nechutné!

Veterán Corey Perry byl vyhozen z týmu Chicago Blackhawks. Zapletl se do...

Možná to kdosi schovaný za maskou anonymního účtu napsal z hecu a pro pobavení. Možná tím chtěl ublížit. Ta fáma se každopádně v posledních dnech bleskově šířila sociálními sítěmi. Prý že měl...

29. listopadu 2023  14:20

Český kliďas předčil Bedarda. Na ledě mě nic nerozhodí, ví gólman oceněný NHL

Premium
Lukáš Dostál zasahuje v brance Anaheim Ducks.

Na uších má velká sluchátka a s úsměvem sedí za mikrofonem. Jen co Lukáš Dostál domluví v podcastu, poskytuje další rozhovor. Mezi zámořskou smetánkou se český mladík ukazuje poprvé hned od začátku...

12. listopadu 2023

Poprvé za čtyři. Bedard zničil Tampu a v kabině hlásil: Máma bude nadšená!

Connor Bedard se raduje z gólu proti Tampě.

Až dosud sbíral body po jednom. Fanoušci Chicaga čekali, kdy se konečně utrhne z řetězu. Možná trochu překvapivě se dočkali proti Tampě (5:3), která v posledních letech patří k nejúspěšnějším týmům...

10. listopadu 2023  14:42

Z nevýrazného talentu hvězdou. Hughes vládne statistikám NHL, i díky pohodě

Jack Hughes (86) a Ondřej Palát slaví gól New Jersey Devils.

Navzdory fantastickému zápisu zůstává momentálně nejproduktivnější hráč NHL stále možná trošičku skrytý. Ne, není to Connor McDavid, který se s Edmontonem trápí. Ani jeho jmenovec a supertalent...

27. října 2023  16:55

A není mě všude moc? Talent Bedard jako spása tápající NHL

Connor Bedard se snaží obstřelit Ryana Greavese.

Sám v jednom rozhovoru přiznal: „Jako fanoušek bych už sám sebe měl dost.“ První interview zvládl Connor Bedard ve dvanácti letech, od čtrnácti je poskytuje pravidelně. Teď se jejich intenzita ještě...

19. října 2023  18:58

Průměrný výkon, hlásil kouč Bostonu. Pastrňákovy góly upozadil supertalent

David Pastrňák (vpravo) z Bostonu brání Connora Bedarda z Chicaga.

Dopředu se s nimi počítalo jako s ústředními postavami. Oba předpoklady naplnili. Český útočník David Pastrňák rozhodl o vítězství Bostonu nad Chicagem, nicméně zůstal trochu stranou. Kanadský talent...

12. října 2023  13:30

Vítej v NHL, Connore. O Bedardově štaci proti hvězdám, za kterou lize zaplatí

Connor Bedard nastoupil ve svém prvním utkání v NHL proti svému vzoru Sidney...

Přiblížil se ke středovému kruhu, ohnul se k ledu a slyšel: „Connore, vítej v NHL.“ Rozhodčí zápasu Kelly Sutherland mu sympaticky otevřel brány hokejové NHL. Vhodil úvodní buly a jízda velkého...

11. října 2023  11:28

Otázky před NHL: favorité, obavy o Boston a McDavidův strop. Co ukáže Bedard?

Euforie hokejistů Vegas po skončení pátého finále.

Dlouhá pauza bez zámořské NHL se pomalu chýlí ke konci. Nová sezona je za dveřmi, první zápasy se odehrají už na začátku příštího týdne. Co od nejlepší hokejové soutěže na světě očekávat? Redakce...

6. října 2023  9:59

Fakt sorry, on je dokonalý. Český skaut o vstupu talentu, který přemění NHL

Premium
Connor Bedard v dresu Chicaga.

Už jeho kousky v přípravě naznačují, že do vesmíru NHL vlétne kometa, která může jednou celou soutěž sežehnout. Jmenuje se Connor Bedard. „Někdo takový se objeví jednou za dekádu, možná za dvě,“...

3. října 2023

Strohá, zpomalená, bez nápadu. Moderní NHL zaostává, neumí budovat hvězdy

Premium
PŘICHÁZÍ JEDNIČKA. Connor Bedard jde na pódium při draftu NHL.

Sledovanost klesá, divácký zájem upadá. Kudy dál, NHL? Zatímco její konkurenti z ostatních velkých sportů v zámoří se neustále vyvíjí a postupují vpřed, nejslavnější hokejová liga světa nabírá...

1. října 2023

Špaček asistoval u výhry Minnesoty, Mrázek byl v bráně Chicaga bezchybný

Brankář Chicaga Petr Mrázek rozehrává.

Ve čtvrtečních přípravných zápasech hokejové NHL se bodově prosadil jediný Čech. Obránce David Špaček jednou přihrávkou podpořil výhru Minnesoty 4:2 nad Coloradem. Radoval se i gólman Chicaga Petr...

29. září 2023  7:41,  aktualizováno  8:10

Talent a fenomén. Bedard trénuje s McDavidem a prosí: Nesrovnávejte nás

Jednička draftu Connor Bedard obléká dres Chicaga.

Video z jejich společného tréninku obletělo sociální sítě. Nespojuje je pouze křestní jméno, ale také mimořádné hokejové dovednosti. Connor McDavid už je v NHL naplno ukázal, Connora Bedarda premiéra...

31. srpna 2023  15:47
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.