Premium

Mimořádná akce:
jen za 490 Kč/rok

Veronika Kopřivová

Modelka Veronika Kopřivová (* 22. 3. 1991) byla finalistkou soutěže krásy Česká Miss 2012.

Seznamka Bachelor Česko má světový unikát. Lásku budou poprvé hledat dvojčata

Martin Dubovický, Veronika Kopřivová a její bývalý partner Miroslav Dubovický...

První série televizní show Bachelor Česko se stala hitem. Cestu dívky, která nakonec skončí v náručí pana Dokonalého, řešili kolegové v práci, kámoši u piva, lidé v podcastech i na sociálních sítích...

20. října 2025  10:35

Děti roku 2024: Arian, Kaya i Bea. Celebrity daly dětem netradiční jména

Známé maminky, které porodily v roce 2024.

Známé tváře i v roce 2024 opět potvrdily trend zajímavých, nebo ne úplně tradičních jmen pro své potomky. Našli se i takoví, kteří zůstali věrní klasice. Podobně jako v zahraničí, i české celebrity...

24. prosince 2024

Jágrova bývalka Kopřivová je dvojnásobnou maminkou. Porod utajila

Veronika Kopřivová na Poner Circus Fashion Show 2024 v areálu na Letenské pláni...

Modelka Veronika Kopřivová (33) je dvojnásobnou maminkou. Druhý porod se jí podařilo utajit. Dceru přivedla na svět už 21. září, ale s novinkou se pochlubila až nyní. Prozradila také její jméno.

4. října 2024  13:07

Jágrova bývalka Veronika Kopřivová se pochlubila, že je podruhé těhotná

Veronika Kopřivová na Poner Circus Fashion Show 2024 v areálu na Letenské pláni...

Modelka Veronika Kopřivová (33) se pochlubila novinkou, že je podruhé těhotná. Svěřila se svým sledujícím na sociálních sítích, kteří si ovšem za speciální obsah platí. Bývalá přítelkyně Jaromíra...

15. července 2024  12:51

Nikdo nechce být sám. Každý touží po lásce, říká Jágrova bývalka Kopřivová

Veronika Kopřivová na Poner Circus Fashion Show 2024 v areálu na Letenské pláni...

Modelka Veronika Kopřivová (33) říká, že momentálně ji nejvíce naplňuje mateřství a po pracovní stránce její značka s oblečením. Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra, která má s modelem Miroslavem...

21. června 2024

Od děcáku a drog k úspěchu. Každého klienta zšikanuju, i Jágra, říká holič slavných

Premium
Jak se z romského kluka z opavského děcáku stal lazebník celebrit? Cesta to...

Jak se z romského kluka z opavského děcáku stal lazebník celebrit? Cesta to byla hodně kostrbatá a divoká, plná vzestupů a pádů. „Ukaž, kdo je Laky Royal, potetovaným ksichtem je všechny dojal,“...

20. června 2024

Prádlo, šaty i cukrová vata. Návrhářské duo Poner slavilo narozeniny přehlídkou

Spodní prádlo kdysi sourozenci nabízeli v nočních klubech. Dnes se s ním honosí...

Ohromné cirkusové šapitó, desítky slavných hostů, artisté a krásné šaty. Návrhářské duo sourozenců Ponerových rozhodně umí vystrojit velkolepou show. V Praze na Letné slavili čtvrtého června desáté...

6. června 2024

Už nejsme pár, špínu však nehledejte, oznámila Jágrova ex Kopřivová rok po zásnubách

Miroslav Dubovický a Veronika Kopřivová (Praha, 2019)

Expartnerka hokejisty Jaromíra Jágra (51) Veronika Kopřivová (32) oznámila, že již netvoří pár s Miroslavem Dubovickým (31). Bývalá modelka a model se loni v únoru zasnoubili, mají spolu dvouletou...

17. srpna 2023  16:04

Jágrova expřítelkyně Kopřivová přiznala krizi: Nevím, co bude dál

Miroslav Dubovický a Veronika Kopřivová (Praha, 2019)

Ještě nedávno prožívala bývalá modelka Veronika Kopřivová (31) s manželem Miroslavem Dubovickým (31) a jejich roční dcerou Ellou jedno z nejkrásnějších životních období. Teď na sociálních sítích...

28. ledna 2023  15:15

Roční dcera leží v nemocnici, přiznala expartnerka Jágra Kopřivová

Modelka Veronika Kopřivová

Modelka Veronika Kopřivová svým sledujícím na sociálních sítích popisuje v posledních dnech peripetie s teprve rok a půl starou dcerou Ellou. Holčička skončila v nemocnici Motol. Zdravotní potíže...

29. listopadu 2022  9:30

Jágrova expřítelkyně Kopřivová se zasnoubila, zvolila magické datum

Miroslav Dubovický a Veronika Kopřivová (Praha, 25. srpna 2019)

Veronika Kopřivová (30) se na sociálních sítích pochlubila zprávou, že se zasnoubila. Jako spousta párů si modelka a její partner, model Miroslav Dubovický (30), zvolili datum 22. února 2022.

23. února 2022  8:43

Jaromír Jágr slaví padesátiny. Podívejte se, s kým hokejista randil

Inna Puhajková, Jaromír Jágr a Iva Kubelková v pořadu Máme rádi Jardu! k 50....

Hokejová legenda s číslem 68 Jaromír Jágr slaví 15. února padesátiny. Věčný starý mládenec sice do chomoutu ještě nevlezl, ovšem nouzi o krásné partnerky nikdy neměl. Jeho náručí prošly moderátorky i...

15. února 2022

Jágr oslaví padesátiny s bývalkami. Chybí Andrea a další, žertovala Kubelková

Inna Puhajková, Jaromír Jágr a Iva Kubelková v pořadu Máme rádi Jardu! k 50....

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr oslaví 15. února padesátiny. Prima pro něj připravila speciální show Máme rádi Jardu!, kterou odvysílá čtyři dny před narozeninami hokejisty. Mezi soutěžícími...

5. února 2022

Jágrova bývalka Veronika Kopřivová porodila, dítě má s modelem Dubovickým

Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Modelka Veronika Kopřivová a její partner, model Miroslav Dubovický se pochlubili na Instagramu šťastnou novinou. Narodila se jim dcera. Bývalá láska Jaromíra Jágra prozradila jméno holčičky a...

29. května 2021  21:33

Mára je v reálu stejný jako v seriálu Slunečná, říká partnerka Lambory

Modelka Andrea Bezděková

Modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (27) promluvila o vztahu s Markem Lamborou (25). V seriálu Slunečná si herce na rozdíl od mnoha jeho fanynek nevyhlédla, seznámili se na sociálních sítích.

9. dubna 2021  9:40

Partner na mě nesměl sahat a mluvit, popsala průběh těhotenství Jágrova ex

Miroslav Dubovický a Veronika Kopřivová (Praha, 2019)

Expartnerka Jaromíra Jágra, bývalá modelka, nyní podnikatelka Veronika Kopřivová, je v šestém měsíci těhotenství. Otec dítěte, její současný přítel Miroslav Dubovický, ji zatím o ruku nepožádal,...

25. února 2021  9:07

Hvězda Slunečné Marek Lambora chodí s misskou Andreou Bezděkovou

Marek Lambora a Andrea Bezděková

Přestože si herec Marek Lambora (25) své soukromí střeží, fotografové ho vyfotili s přítelkyní. Tou je modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (27), která vztah potvrdila.

16. února 2021  13:29

Covidový babyboom v plném proudu. Tyto slavné krásky jsou v očekávání

Slavné maminky v očekávání

Slavné krásky oznamují těhotenství jedna za druhou a na svět tak brzy přijdou další VIP potomci. Podívejte se, které slavné ženy oznámily, že jich bude doma o jednoho víc.

12. února 2021  10:50

Jágrova bývalka Veronika Kopřivová je těhotná. Budeme rodina, oznámila

Veronika Kopřivová (Praha, 25. srpna 2019)

Bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová (29) se pochlubila, že je těhotná. S novinkou se svěřila fanouškům na sociálních sítích, kde zveřejnila fotku na pláži a ukázala rostoucí...

10. února 2021  10:02

Martina Pártlová je těhotná. Už jen dodělat vinný sklep a je to komplet, říká

Veronika Arichteva, Martina Pártlová a Nikol Štíbrová neboli 3 v 1

Zpěvačka Martina Pártlová (41) vtipným způsobem fanouškům na sociálních sítích oznámila, že čeká miminko. Zveřejnila video, na němž si dělá legraci z těhotenství. Její kolegyně z rádia a z uskupení...

2. února 2021  19:09

Jaromír Jágr poprvé ukázal na sociálních sítích novou přítelkyni

Jaromír Jágr na tiskové konferenci k Winter Classic

Hokejista Jaromír Jágr (48) a modelka Dominika Branišová (26) už několik týdnů tvoří pár. Absolvovali spolu několik akcí a vyfotili je bulvární fotografové. Hokejová legenda se až nyní na sociálních...

6. srpna 2020  13:52

Jágra vyfotili s brunetkou. Modelka je podle bulváru hokejistův nový objev

Jaromír Jágr a jeho partnerka Dominika Branišová byli společně poprvé vyfoceni...

Hokejista Jaromír Jágr (48) si v minulosti několikrát postěžoval, že ho budou dávat dohromady s každou ženou, se kterou se objeví ve společnosti. Po údajné aférce se slovenskou tenistkou Danielou...

22. června 2020  9:22

Věřím tomu, že všechno má svůj čas, říká Jaromír Jágr o vztazích

Jaromír Jágr na tiskové konferenci prvoligového Kladna

Hokejista Jaromír Jágr (48) se rozpovídal o hokeji, víře i vztazích. Přestože ho bulvár od loňského rozchodu s modelkou Veronikou Kopřivovou (28) dával dohromady například s tenistkou Danielou...

28. ledna 2020  15:02

Snad potká ženu, která to s ním bude myslet dobře, říká o Jágrovi Kopřivová

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Veronika Kopřivová (28) žije po rozchodu s Jaromírem Jágrem (47) s modelem Miroslavem Dubovickým (28). Modelka se svěřila, jakou ženu by přála svému bývalému partnerovi a zmínila i to, že Jágrovou...

9. října 2019  13:01

Někdy je dobré být sám a ujasnit si priority, říká Jaromír Jágr

Jaromír Jágr (Grand Opening Party francouzské restaurace Občanská plovárna,...

Jaromír Jágr (47) potvrdil koncem června po čtyřletém vztahu rozchod s přítelkyní Veronikou Kopřivovou (28). Nové lásce se nebrání, zároveň však říká, že na rozdíl od mnoha lidí dokáže být i sám se...

30. srpna 2019  9:15

S Jaromírem máme dobrý vztah, říká Kopřivová po rozchodu s Jágrem

Veronika Kopřivová (Praha, 25. srpna 2019)

Veronika Kopřivová (28) se poprvé ukázala na společenské akci po boku nového přítele Martina Dubovického (27). Model nahradil hokejistu Jaromíra Jágra (47), s nímž blondýnka chodila necelé čtyři roky.

27. srpna 2019  13:02

Láska se nedá plánovat, říká Jaromír Jágr po rozchodu s Kopřivovou

Jaromír Jágr (1. 12. 2018)

Jaromír Jágr (47) se po rozchodu s Veronikou Kopřivovou (28) nebrání novému vztahu. Láska se však podle něj nedá plánovat. „Buď přijde, nebo ne,“ míní hokejista. Svěřil se také s tím, proč čekal...

23. června 2019  10:46

Vlastní výdaje a cesty po světě jsem si platila sama, brání se Kopřivová

Veronika Kopřivová na otevření music baru a restaurantu PRAH (Praha, 9. 3. 2018)

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) se pokusila vyvrátit spekulace, že ji nejbohatší český hokejista po celou dobu jejich vztahu sponzoroval. „Nejsem typ ženy, co stojí s...

20. června 2019  11:01

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž strhlo vlnu nadšených reakcí a fanoušci, kterým modelka nikdy k srdci příliš...

16. června 2019  7:55

Jaromír Jágr potvrdil rozchod s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Jaromír Jágr (47) už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28). Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rovněž modelka už přestala tajit nového přítele Miroslava Dubovického.

15. června 2019  16:15,  aktualizováno  21:44

Nikol a Jakub Ponerovi, sourozenci, kteří hýbou českým šoubyznysem

Módní návrháři Jakub a Nikol Ponerovi s českou Miss World 2016 Natálií Kotkovou (vlevo)

Jakub a Nikol Ponerovi se díky svým šatům stali mezi českými celebritami velmi oblíbenými. Nejedna česká hvězda díky nim zazářila na společenské akci. Tuto sourozeneckou návrhářskou dvojici si...

7. října 2018  16:12

Veronika bude mít určitě dvojčata. Jsem dobrý střelec, žertuje Jágr

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (1. září 2016)

Hokejista Jaromír Jágr (46) se po měsíci a půl vrátil z dovolené v Americe, aby nechyběl u příprav svého kladenského týmu. Přiznal, že tréninky v Čechách mu dávají zabrat stejně jako několikahodinové...

31. července 2018  13:15

OBRAZEM: Pět let nej módy z Varů. Zářili prezident, herečky i modelky

Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, jehož letošní ročník...

Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, jehož letošní ročník začíná již tento pátek, je možné kromě dobrých filmů vidět i inspirující modely celebrit. Podívejte se na ty nejhezčí róby...

26. června 2018  8:45

Nejsem typ holky, která by byla povoláním přítelkyně, říká Kopřivová

Veronika Kopřivová

Modelka, návrhářka a přítelkyně Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová (27) se snaží pracovně nezahálet. Poznámek na téma zlatokopka si prý užila více než dost, proto chce být finančně nezávislá.

4. června 2018

Mrzely mě řeči, že jsem prostitutka, přiznala Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová

Modelka Veronika Kopřivová (27) a hokejista Jaromír Jágr (46) jsou spolu už více než dva roky. Bývalá finalistka České Miss se v pořadu Limuzína rozpovídala o své práci a také prozradila, že ji mrzí...

17. března 2018

Jágr zastínil i úplněk. Na jeho slávě se na internetu svezly i Benátky

Jaromír Jágr na prvním tréninku s hokejisty Kladna po svém návratu z NHL.

Jméno Jaromíra Jágra táhne. Důkazem není jen zvýšený zájem o lístky na zápasy, v nichž se legendární hráč objeví, ale i statistiky internetového vyhledávání. Jágrovo jméno bylo v pondělí...

2. února 2018  10:15
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.
×