Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Gene Kelly

Krajčo tančil v dešti, Kabát chrlil oheň. Hrady CZ se loučily pod Bezdězem

Jako Gene Kelly v legendárním muzikálu Zpívání v dešti si musel na festivalu Hrady CZ pod Bezdězem připadat Richard Krajčo. Frontmana kapely Kryštof tu během pátečního koncertu bičovaly provazy deště.

3. září 2023  9:14

OBRAZEM: Rytmus Matonoha, Janet Boho, Nicki Maxián a Rihanna Čecháková

Sedmé kolo show Tvoje tvář má známý hlas vyhrál Tomáš Matonoha, který se proměnil v rappera Rytmuse. I ostatní masky celebrit se povedly. Z Jitky Boho se stala Janet Jacksonová, Jan Maxián předvedl...

15. října 2017

Kroky obra a reggae v mysli. Takový je Boltův klíč ke zlatu

Moskva (Od našeho zpravodaje) Blesk, jenž ozářil ztemnělou oblohu poté, co proběhl cílem stovky, byl pro mnohé symbolický. Ano, Usain Bolt, muž řečený Blesk, má přízeň atletických bohů i nebes. I proto snad stále vítězí?

13. srpna 2013  10:46

Nejlepší muzikál dějin má jméno Zpívání v dešti

Po nejlepších romancích, hororech či hereckých legendách volil Americký filmový institut nejlepší muzikálové filmy všech dob. V čele pětadvacetimístného seznamu stojí Zpívání v dešti.

13. září 2006  8:12

Program sekce - Film a tanec

Jedna z hlavních částí 27. ročníku Letní filmové školy v Uherském Hradišti se bude věnovat tanci ve filmové podobě. Jedním z hostů bude i dnes už bývalý šéf baletu Národního divadla Vlastimil Harapes.

23. července 2001  9:20