Brigitte Bardotová
Krajky, tepláky i retro brýle. Nebojte se toho, co nosily naše babičky
To se nosilo za našich babiček, to už přece neletí, pozastavíte se občas nad tím, jak se druzí upravují. No, a vidíte, nosilo a zase nosí, protože některé trendy jsou věčné. Nebo se umí vracet jako...
Manžel Brigitte Bardotové odhalil příčinu jejího úmrtí a popsal poslední chvíle
V den středečního pohřbu Brigitte Bardotové (†91) vyšlo najevo, že filmová hvězda v posledních měsících svého života bojovala s rakovinou. Oznámil to její manžel Bernard d’Ormale, který rovněž...
OBRAZEM: Merci Brigitte! Francie se rozloučila se svou legendární Bardotovou
V jihofrancouzském Saint-Tropez se ve středu od jedenácti hodin konal pohřeb francouzské filmové ikony a ochránkyně práv zvířat Brigitte Bardotové, která zemřela 28. prosince ve věku 91 let. Její...
Autozápisník: Bardotová důležitá jako Renault, šrouBMW a znali jste Pana Šipku?
Tématem prosince se v autobranži staly šrouby BMW a Mercedesu, úmrtí „Pana Šipky“, palmový test auta BYD a zakázaná reklama Toyoty. Dozvěděli jsme se, že Brigitte Bardotová dala nejen jméno jednomu...
Po Brigitte Bardotové nazvali slavné ferrari. Léta to ale Italové tajili
Ty plakáty visely asi často hned vedle sebe. Dnes zesnulá francouzská herečka Brigitte Bardotová a ikonické Ferrari BB. Obojí miloval každý kluk, kterému je dnes nad čtyřicet. Teď se ukazuje, že...
Zemřela Brigitte Bardotová. Filmové hvězdě bylo 91 let
Zemřela francouzská herečka a filmová legenda Brigitte Bardotová. Bylo jí 91 let. Uvedla to agentura AFP s odkazem na Nadaci Brigitte Bardotové. V listopadu se herečka zotavovala po pobytu v...
OBRAZEM: Brigitte Bardotová byla snem mnohých mužů. Vdala se čtyřikrát
Filmová legenda Brigitte Bardotová (†91) byla podle prvního manžela, režiséra Rogera Vadima „neuskutečněným snem ženatých mužů.“ Nakonec si ji získali čtyři, ale většina jejích manželství nevydržela...
Herečka Brigitte Bardotová přiznala, že se opakovaně pokoušela spáchat sebevraždu
Bývalá filmová hvězda a mezinárodní sexsymbol Brigitte Bardotová (91) přiznala, že považuje za zázrak, že nezemřela poté, co se v průběhu života několikrát pokusila o sebevraždu. O temných životních...
Žádám o ohleduplnost, zotavuji se po operaci, vzkázala z nemocnice Bardotová
Francouzská filmová hvězda Brigitte Bardotová (91) uklidňuje veřejnost, která má obavy o její zdravotní stav poté, co se objevily zprávy o její opětovné hospitalizaci. V prohlášení, jež zaslala její...
Brigitte Bardotová skončila kvůli komplikacím po zákroku opět v nemocnici
Brigitte Bardotová je znova v nemocnici. Jednadevadesátiletá herecká legenda byla už začátkem října přijata do soukromé nemocnice v Toulonu kvůli operaci spojené s blíže nespecifikovaným onemocněním...
Rozhodně se nechystám odejít, odmítá Brigitte Bardotová zprávy o své smrti
Francouzská herečka Brigitte Bardotová (91) rázně odmítla nepravdivé zprávy, které se ve středu objevily na sociálních sítích. Podle nich někdejší filmová ikona zemřela. Herečka dementovala tyto fake...
Brigitte Bardotová je v nemocnici, filmová ikona podstoupila operaci
Brigitte Bardotová (91) byla podle deníku Nice-Matin hospitalizována v soukromé nemocnici Saint-Jean v Toulonu, kde měla před třemi týdny podstoupit operaci.
Mnozí muži mě zesměšňují a některé musím i vychovávat, říká Carpenterová
Americká zpěvačka a herečka Sabrina Carpenterová (26) vydala minulý měsíc nové album s názvem Man’s Best Friend, jehož tématem jsou muži a její vztah k nim. V novém rozhovoru promluvila o vztazích a...
Bikiny, harasky, denim i ocecek. Když názvy látek a oděvů nesou kus historie
Dějiny módy je možné líčit chronologicky od kožešin pravěku až po kostýmy 21. století. Na oblečení lze zkoumat i sociální vrstvy našich předků. Ale pak je tady ještě jeden přístup: Průvodcem módy...
Brigitte Bardotová promluvila po 11 letech. O feminismu i mrtvých kamarádech
Ze světa filmu se stáhla už před lety. Bývalý sexsymbol Brigitte Bardotová (90) žije v ústraní, mimo od showbyznysu a věnuje se hlavně ochraně zvířat. Aby poukázala na svůj boj proti lovům se psy,...
K oltáři rovnou z nemocnice. Vzala si muže, který ji bil. Mrazivá zpověď Simony Pekové
Do loňských Českých lvů ji znali především divadelní fajnšmekři z Brna. Film Přišla v noci, za který dostala hlavní hereckou cenu, však všechno změnil a Simona Peková mohla svůj temperament konečně...
Zpěvačka Rihanna se svlékla pro focení nové kolekce krajkového spodního prádla
Rihanna (36) nechala fanoušky nahlédnout do zákulisí focení pro svou úspěšnou značku spodního prádla Savage X Fenty. V klipu, který barbadoská zpěvačka nahrála na Instagram, svůdně pózuje ve žlutém...
OBRAZEM: Krásné ženy, které se „motaly“ kolem Alaina Delona
Podívejte se do galerie na osudové ženy zesnulého francouzského herce Alaina Delona. Některé měly to štěstí, že skončily po jeho boku, jiné se s ním setkaly díky natáčení, ale do jeho života dál...
OBRAZEM: Když u dětí slavných padne jablko daleko od stromu
Podívejte se do galerie na potomky slavných, kteří si vybrali zcela odlišné zaměstnání než jejich rodiče. Díky rodičům mohli prorazit ve světě šoubyznysu velmi snadno, ale zvolili si těžší cestu,...
Hříšné a nemravné. Bikiny jsme přijali na milost až díky Brigitte Bardotové
Ve své době byly považovány za prohřešek proti dobrým mravům, dnes si bez nich nedokážeme představit žádný bazén či pláž. Za svůj úspěch vděčí bikiny Brigitte Bardotové. Tehdy ještě neznámá herečka...
Vychovat psa je těžké, ale vychovat psovoda je větší oříšek, říká ochránce zvířat
Soudy loni udělily v Nigérii několikaleté tresty překupníkům slonoviny a luskouních šupin, o něž je stále zájem v jihovýchodní Asii. „Velkých zátahů proti pašerákům je na celosvětové úrovni bohužel...
POZOR VLAK: Natočili jsme úchvatné setkání legendárních Bardotek
Nové vydání magazínu POZOR VLAK bude pro milovníky železnice neobyčejným zážitkem. Hlavní reportáž je totiž zavede do Lužné u Rakovníka na fascinující setkání dieselelektrických lokomotiv řad T 478.1...
Vztahy střídala často. Pravou láskou byla pro Catherine Deneuve jen její sestra
Pro někoho ztělesnění elegance, pro jiného nepřístupná a vypočítavá kráska. Pro ni samotnou byla krása vždy spíše na obtíž. Všichni se však shodnou, že Catherine Deneuve je i v 80 letech první dámou...
Brigitte Bardotová zkolabovala, v hereččině rezidenci zasahovala záchranka
Francouzská herečka Brigitte Bardotová (88) doma zkolabovala, její manžel Bernard d’Ormale (82) přivolal záchranku. Ambulance přijela k bojovnici za práva zvířat se zpožděním, zdravotníci totiž...
VIDEA TÝDNE: Pád dronu, polonahá aktivistka a přistání na mrakodrapu
Pentagon tento týden zveřejnil záběry, které mají dokazovat, že za pád amerického dronu může pilot ruské stíhačky Su-27. Zpěvačka Avril Lavigne musela během předávání cen vyhnat z pódia polonahou...
Kde se vzaly módní ikony? V biografu, královských rodinách i politice
Marlene Dietrichová začala veřejně nosit kalhoty, Audrey Hepburnová proslavila černé koktejlky, Brigitte Bardotová zase třeba minisukně. Pojďme se v den, kdy všechny ženy slaví svůj svátek, zaměřit...
Koňský steak si už Francouzi nedopřávají. Na maso šlo jen pět tisíc kusů
Koňské maso mizí z francouzských talířů a počet koní zabitých na jatkách tak rapidně klesá. Zatímco ještě před devíti lety porazili řezníci přes 20 000 koní za rok, loni to bylo už jen 5 252 kusů....
Zemřela francouzská herečka Mylene Demongeotová, známá z filmů o Fantomasovi
Ve věku 87 let zemřela ve čtvrtek francouzská herečka Mylene Demongeotová, která se proslavila jako Mylady ze Tří mušketýrů nebo v sérii filmů o Fantomasovi, kde hrála společně s Jeanem Maraisem a...
Velkou atrakcí železničního dne v Příbrami byly bardotky i retro motorák
Desítky příznivců železnice, rodiny s dětmi i bývalí zaměstnanci dráhy se v sobotu bavili od 10 do 18 hodin v Příbrami na nádraží na Železničním dni PID (Pražské integrované dopravy).
Před 30 lety narušili ochránci Velkou pardubickou. Placené divadlo, říká Petráň
Koně a jezdci se ženou od malého vodního příkopu k Taxisu, potřebují si najít pozici, ale také nabrat rychlost, aby obávanou čtvrtou překážku kurzu Velké pardubické zvládli překonat. Do takto rozjeté...
Zemřel Jean-Luc Godard. Významný tvůrce francouzské nové vlny objevil Belmonda
U konce s dechem či Bláznivý Petříček. Dva snímky s Jean-Paulem Belmondem, pod nimiž je podepsán jeden z nejvýznamnějších představitelů francouzské nové vlny, režisér Jean-Luc Godard. Filmový tvůrce...
Sexbomba v křehkém kabátě. Inspirujte se stylem Brigitte Bardotové
Filmová hvězda Brigitte Bardotová byla v 50. a 60. letech považována za nejkrásnější ženu své doby. Kde kdo chtěl vypadat jako ona a také se tak oblékat. Její styl je však i po letech aktuální a...
Chudá příbuzná Saint-Tropez? Kdepak. Francouzská riviéra Cassis bere dech
Jak vybudovat novodobé Benátky v bažině plné komárů? Kde si umíchat vlastní parfém? Jak zamaskovat odporný pach nevydělaných kůží a co jsou to Calanques? Spousta otázek a jediná slastná odpověď....
Vodní korzety i závaží v lemech. Nahlédněte pod pokličku historie plavek
Od těžkých a vodou nasosaných šatů zakrývajících celé tělo až po titěrné bikiny, dějiny plavek jsou dlouhé a proměnlivé. Věděli jste, že první dvojdílné modely se nosily už ve starověkém Řecku a...
Tričko není jen outfit na doma, je to naprostá módní nezbytnost
Tento kousek oděvu je stylisty a módními odborníky považován za absolutní základ každého dámského šatníku. Víte, že 21. června slaví tričko svůj mezinárodní den? Oslavte ho stylově.
Angeličin básník Špína. Zemřel herec Trintignant, známý i z filmu Muž a žena
Ve věku 91 let zemřel francouzský herec Jean-Louis Trintignant. Hrál například ve filmech Konečně neděle!, westernu Velké ticho nebo dramatu Muž a žena, kde hrál po boku Anouk Aimée. Představil se...

















