Pocta čtenářů iDNES.cz Karlu Gottovi

Zpěvák Karel Gott zemřel ve věku 80 let. Čtenáři iDNES.cz vyjádřili soustrast a zanechali svou vzpomínku na skvělého umělce v kondolenční knize. 

1917 lidí poslalo vzkaz do dnešního dne

Jitka Skalková, 3.10.2019, 3. 10 . 2019
Byl jste a stále budete ten nejúžasnější zpěvák a člověk. Budu na Vás stále vzpomínat.
Michaela,Praha , 3. 10 . 2019
Karle,v našich srdcích zůstanete navždy. Pokoj Vaší duši a čest Vaší památce. Upřímnou soustrast všem pozůstalým.
Monika Trpišovská Jílové, 3. 10 . 2019
Děkujeme za vše ,zůstanete v našich srdcích.Upřímnou soustrast celé rodině.
Soňa Filická, Žilina, 3. 10 . 2019
Veľký Človek a spevák so zlatom v hrdle, aký sa rodí raz za 100 rokov! Vaše piesne nás toľkých sprevádzali celý život a navždy zostanú v našich srdciach, tak ako Vy...Maestro
Milan Hrubeš Praha 4, 3. 10 . 2019
Děkuji. Upřímnou soustrast rodině.
Vojtěch , Nymburk, 3. 10 . 2019
Byl jste mým "hudebním tátou", ač jsme se nikdy osobně nesetkali. Téměř na každou emotivní situaci v mém životě jsem u Vás nacházel potěšení či utěšení písničkou. Děkuji Vám.
Dana, Praha, 3. 10 . 2019
Vážený Mistře, děkuji za krásné písničky, které mě provázejí více než půl století. Byl jste nejen pro české fanoušky, ale i německé Fenomén. Vyřazovala z vás pokora, odpovědnost a velká profesionalita. Pláču a pláčeme všichni napříč, aniž bychom se znali.
Jan, Tanvald, 3. 10 . 2019
Mistře, byl jste součástí našich životů od dětství po zralou dospělost. S Vámi odešel kus našeho mládí a našich snů. Odpočívejte v pokoji.
Tomáš Mucha, Mosty u Jablunkova, 3. 10 . 2019
Smrt Karla Gotta mě hluboce zasáhla. Gott byl nejen vynikajícím zpěvákem, legendou české pop music, ale taky ztělesněním jistoty, pevným bodem v měnících se dobách, o který jsme nyní přišli. Lidé jako Karel Gott by tady měli být napořád.
kristy, 3. 10 . 2019
pan gott buh
Jiří Jůn Broumov, 3. 10 . 2019
Byl výjmečný člověk. Jeho písně , které tvořil jsou jedinečné. . Zemřel člověk . který dělal čest svému jménu. Upřímnou soustrast jeho rodině.
Milena Schmiedová, Dambořice., 3. 10 . 2019
Milý Karle,Vaše písně mě provází celým životem.Děkuji za krásné chvíle na koncertech,Váš podpis,který je na vaší fotce,kterou jste podepsal na ulici v Brně před koncertem mám pořád schovaný.Nikdy nezapomenu.Upřímnou soustrast celé rodině.
Aneta, Hradec Králové, 3. 10 . 2019
Děkujeme za krásné písně, kterými jste rozdával radost. Navždy zůstanete v našich srdcích...
Jitka Prachatice 3.10.2019, 3. 10 . 2019
Kdo žije v srdcích , neumírá. Karel bude stále s námi v jeho krásných písních , které nám zanechal . Díky Karle.
B.Hodná,Liberec, 3. 10 . 2019
S Vaším odchodem odešel i velký kus života každého z nás, kteří jsme milovali Vaše písně, obdivovali Vaši energii, slušnost a moudrost. Děkujeme Vám, v našich srdcích žijete s námi dál. Nikdo jiný takový jako Vy už nebude.
Jan Farmer Obermayer, Schondorf, 3. 10 . 2019
smutek, smutek, smutek............
Jarmila Boboková,Havířov, 3. 10 . 2019
Krásný,ušlechtilý,odvážný,vzácný člověk.Když jsem šla dnes městem,vzdát úctu panu Karlu Gottovi,cítila jsem,jak z nebe padá hvězdný prach,který navěky bude kolem nás.Upřímnou soustrast pozůstalým.
Eva Némethová, Valy u Přelouče, se sestrou Blankou Komorádovou, 3. 10 . 2019
Vážený Mistře, jste jedinečný a naprosto nenahraditelný. Vaše písně nás provázely od počátku 60tých let celý dosavadní život a provázet budou!!! Upřímnou soustrast celé rodině...
Jana, Londyn, 3. 10 . 2019
Dekujeme za Vase pisne a krasny hlas. Provazel nas cely zivot. Dozvedela jsem se o urmti pana Gotta od dcery Magdaleny. Temer nemluvi cesky, ale sleduje cesky Vogue. Vcera napsala 'Zemrel Karel Gott, myslela jsem, ze tu bude naporad.' Ja take. Co byla Princess Diana pro Anglii, byl Karel pro nas
Luděk Hruš H.Brusnice, 3. 10 . 2019
Těžko se loučit jen pár slovy,proto si pane Gott poslechnu i Vaše písně a vzdám poctu tichem následným,děkuji za krásu Vámi rozdávanou po celý život.Upřímnou soustrast rodině.V srdcích lidí budete navěky.
Slovenka Boženka, 3. 10 . 2019
Pán Gott, vďaka za všetky krásne piesne,ktorými Ste mnohým ľuďom obohatili životy.Je dobré,že ich môžeme počúvať,aj keď Vás tu už niet.Spievajte tam hore Bohu,anjelom. Iste Vás budú radi počúvať.Blízkym želám veľa síl zvládnuť jeho odchod do večnosti ♥♥♥
František Dvořák, Sokolov, 3. 10. 5019, 3. 10 . 2019
Před mnoha lety jsem měl štěstí setkat se Vámi osobně.Byl to nezapomenutelný okamžik,který už nic nepřekoná.Vyzařoval jste velkým charizmem.Byl jste Mistře mým největším idolem.Upřimnou soustrast celé rodině.
Peter Valent, Nitra, SK, 3. 10 . 2019
Priatelia, vedel sa odovzdať zodpovednosťou, láskou. Vravel, že energiou, ktorá ho vždy dobíjala bol pohľad do očí divákov. Mali by sme všetci tak konať nie pre svoje ego, pre iných a potom sa pozrieť človeku do očí. Tešme sa z jeho lásky, ktorú dal svojím deťom, ktoré boli jeho poklad a ľuďom.
Jana Kučerová, Ostrava, 3. 10 . 2019
Vážený mistře, svým zpěvem jste mě provázel celý můj dosavadní život-děkuji. Nelze vyjádřit smutek nad vašim úmrtím, není slov-jen slzy se derou do očí. V mém srdci budete žít dál a skláním se před Vámi -:(!
Tomáš Beneš, Vysoké Sedliště, 3. 10 . 2019
Zemřel nesmrtelný. Zemřel člověk, jehož smrtí si tři generace lidí s dojetím uvědomily vlastní smrtelnost. Je to pro mne stále ještě nemyslitelné. Slunce vyšlo, tma zmizela, z rádia hrál a jinde živě zpíval Gott. Rovnováha přírodních zákonů byla narušena. Čest Vaší památce, s pánem Bohem!
Marie Karásková, Praha, 3. 10 . 2019
Drahý Karle, byl jste jistota, Vaše písně zůstanou !!!! Upřímnou soustrast celé rodině.
Alžběta, 3. 10 . 2019
Děkujeme že jste byl součátí našich obyčejných životů. Děkujeme za nádherné písně, které provázejí každičkou generaci. Děkujeme za Vás, že JSTE A NAVŽDY BUDETE NÁŠ BOŽSKÝ KÁJA.....<3 Navždy v našich <3
Simona Sapountzis, Aschaffenburg , 3. 10 . 2019
8... znamená pro nekonečnost, my Tě nikde nezapomeneme!
Zuzana, Bratislava, 3. 10 . 2019
Strácame veľkú časť vlastného životného príbehu, ale buďme vďační za to, že Karel Gott mal dlhý a po každej stránke naplnený život. Úprimnú sústrasť rodine.
Martin Kimla, 3. 10 . 2019
všechnu čest mistře budeme vzpomínat
Oldřich Němec, Ralsko, 3. 10 . 2019
Od mládí jste mne provázel svými nádhernými písněmi, které si rád také velmi často zazpívám... V našich srdcích, milý Karle, již navždy zůstanete...
ZS a MS KRESICE u LItomeric, 3. 10 . 2019
uprimnou soustrast cele rodine ,mistre nikdy na vas nezapomeneme ,odchazi ve vas velky umelec a clovek ,
Kattie, Broumov, 3. 10 . 2019
Mistr Karel Gott!! Odešla jedinečná legenda naší země. Jako by se na chvíli zastavil svět, jen zmatek a prázdnota. Drahý Karle, byl jste jistotou této země, Vaším odchodem ČR ztratila nenahraditelného a geniálního člověka! V Našich srdcích budete navždy. Šťastný let do nebe za anděli................
Lucie Svatošová, Kladno, 3. 10 . 2019
Sbohem :(
ANDREA SVOJETICE, 3. 10 . 2019
Vážený pane Karle Gotte budete nám chybět máme vás rádi odpočívejte v pokoji
Blanka, Praha, 3. 10 . 2019
Oči i srdce pláčou, chybí slova ... jen děkujeme .... ! A hodně síly Vašim holkám
Anna Háková, Praha, 3. 10 . 2019
Je to opravdu konec jedné éry … krásné éry nadaného, inteligentního, ale pokorného a kultivovaného českého člověka. Milovníka lidí, gentlemana a ohromné osobnosti, která oslovila celé generace a která už se jen tak nenarodí. Karel Gott byl, je a bude zkrátka jen jeden. Mistře, nikdy nezapomeneme!
Martina G,Kladno, 3. 10 . 2019
Moc jsme si Vás cenili je nám velice líto že jste nás opustil a ať si říká co chce kdo státní pohřeb si zasloužíte a bude čest nám všem se s Vámi rozloučit
Jiří Vondroušek, Mokrá - Horákov, 3. 10 . 2019
Upřímnou soustrast rodině je to velká ztráta buď mu duše svobodná
Jiří Příhoda Trutnov, 3. 10 . 2019
Milý Karle, po celou svoji dlouhou pěveckou dráhu jsi rozdával jenom samou radost. Úžasnou uměleckou profesionalitou a příkladnými povahovými vlastnostmi jsi získal srdce milionů lidí na celém světě. Děkujeme a nikdy nezapomeneme.

Najdete na iDNES.cz