iDNES.cz / Volby

  • Neděle 21. dubna 2019 Alexandra

Výsledky pro obec Náchod Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,94 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

11ČSSD

5ANO

3Zel.+Piráti+NK

3ODS+STAN

3KDU-ČSL

2

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (32,44 % hlasů)
obhajuje 13 mandátů, strana získala 57 153 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
ANO 2011 (16,03 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 28 240 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
NEZÁVISLÍ, PIRÁTI A ZELENÍ Za moderní město s úctou k tradicím (11,04 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 19 454 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (10,68 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 18 820 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (8,77 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 15 456 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Patrioti města Náchoda (8,56 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 15 085 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
VOLBA PRO NÁCHOD - sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP 09, Východočechů a Liberálně ekologické strany (4,92 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 663 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy (4,29 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 7 553 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) za podpory ZEMANOVCŮ (3,27 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 760 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická11 mandátů
32,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jan Birke

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

49let, starosta Náchoda, Babí
4 051
2.
Ing. Jan Čtvrtečka

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

39let, neuvolněný místostarosta Náchoda, ved. laboratoře, Náchod
2 786
3.
Miroslav Brát

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

48let, neuvolněný místostarosta Náchoda, novinář, Staré Město nad Metují
2 621
4.
MUDr. Ladislav Tichý

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

56let, lékař, Náchod
2 527
5.
Bc. Tomáš Magnusek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 8

34let, herec, zakladatel Hereckého muzea, režisér, Náchod
2 438
6.
Marek Dvorský

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

47let, vedoucí knihovny, radní města Náchod, Náchod
2 266
7.
Petr Jirásek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 6

52let, ved. prod. barev, zastup.města, čl. sport. komise, Staré Město nad Metují
2 293
8.
Mgr. Michal Brát

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

46let, zastupitel města, předseda tělovýchovné komise, Staré Město nad Metují
2 213
9.
Mgr. Radka Lokvencová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 9

53let, ředitelka ZŠ TGM Náchod, Náchod
2 304
10.
Mgr. Martin Tesař

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 10

27let, stavební projektant, Náchod
2 062
11.
Kamil Bořek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 11

44let, operátor NC strojů, podnikatel, Jizbice
2 004
ANO 20115 mandátů
16,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Bc. Jaroslav Kostelníček

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

55let, ředitel nadačního fondu, Náchod
1 427
2.
Jiří Prokop

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

44let, výpravčí SŽDC, Náchod
1 412
3.
Mgr. Renata Klimešová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

39let, zdravotní sestra, Staré Město nad Metují
1 403
4.
Štěpán Kačer

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

35let, ředitel společnosti, Náchod
1 339
5.
Jan Zima

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

41let, projektový manažer, Staré Město nad Metují
1 253
NEZÁVISLÍ, PIRÁTI A ZELENÍ Za moderní město s úctou k tradicím3 mandáty
11,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Denisa Pokorná

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ, PIRÁTI A ZELENÍ Za moderní město s úctou k tradicím
pořadí na kandidátce: 1

34let, vyšetřovatelka kriminální policie, Náchod
1 237
2.
Mgr. Jan Ježek

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ, PIRÁTI A ZELENÍ Za moderní město s úctou k tradicím
pořadí na kandidátce: 9

44let, středoškolský učitel biologie a geografie, Náchod
1 078
3.
Michal Kudrnáč

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ, PIRÁTI A ZELENÍ Za moderní město s úctou k tradicím
pořadí na kandidátce: 3

44let, projektový manažer, administr. veřejných zakázek, Náchod
1 016
Občanská demokratická strana a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ3 mandáty
10,68 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. František Majer

kandidátní listina: Občanská demokratická strana a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

58let, ředitel ZŠ Náchod, Komenského, Jizbice
1 619
2.
MUDr. Jan Falta

kandidátní listina: Občanská demokratická strana a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

62let, lékař, Malé Poříčí
1 214
3.
Radek Jakubský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4

39let, podnikatel, předseda krajské hospodářské komory, Náchod
908
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
8,77 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

41let, poslanec PČR, Náchod
1 204
2.
Ing. Pavla Maršíková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

70let, místostarostka, Náchod
923
3.
MUDr. Edita Nováková

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

49let, lékařka, Náchod
892
Patrioti města Náchoda2 mandáty
8,56 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Tomáš Šubert

kandidátní listina: Patrioti města Náchoda
pořadí na kandidátce: 1

65let, projektant, Běloves
1 029
2.
Jiří Maršík

kandidátní listina: Patrioti města Náchoda
pořadí na kandidátce: 4

66let, ředitel Technických služeb, Staré Město nad Metují
883

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Česká strana sociálně demokratická
13-211
ANO 2011
0+55
NEZÁVISLÍ, PIRÁTI A ZELENÍ Za moderní město s úctou k tradicím
0+33
Občanská demokratická strana a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
0+33
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
303
Patrioti města Náchoda
0+22
VOLBA PRO NÁCHOD - sdružení nezávislých kandidátů s podporou TOP 09, Východočechů a Liberálně ekologické strany
000
Komunistická strana Čech a Moravy
2-20
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) za podpory ZEMANOVCŮ
000
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
1-10
Sdružení Zelení, NK
2-20
Sdružení Svobodní, PATRIOTI, NK
3-30
TOP 09
2-20
VÝCHODOČEŠI
1-10
Zvolte obec Účast
Adršpach 68,63 %
Bezděkov nad Metují 45,57 %
Bohuslavice 62,89 %
Borová 59,12 %
Božanov 59,63 %
Broumov 41,93 %
Brzice 68,98 %
Bukovice 63,85 %
Černčice 76,35 %
Červená Hora 74,68 %
Červený Kostelec 52,42 %
Česká Čermná 53,35 %
Česká Metuje 61,33 %
Česká Skalice 43,64 %
Dolany 64,29 %
Dolní Radechová 56,90 %
Hejtmánkovice 48,42 %
Heřmanice 63,17 %
Heřmánkovice 57,25 %
Horní Radechová 55,92 %
Hořenice 58,47 %
Hořičky 57,11 %
Hronov 55,48 %
Hynčice 65,96 %
Chvalkovice 56,09 %
Jaroměř 37,11 %
Jasenná 55,14 %
Jestřebí 70,99 %
Jetřichov 54,64 %
Kramolna 51,24 %
Křinice 60,46 %
Lhota pod Hořičkami 47,66 %
Libchyně 57,14 %
Litoboř 64,04 %
Machov 57,33 %
Martínkovice 59,38 %
Mezilečí 63,16 %
Mezilesí 59,00 %
Meziměstí 47,92 %
Nahořany 53,83 %
Náchod 47,94 %
Nové Město nad Metují 54,94 %
Nový Hrádek 66,30 %
Nový Ples 60,50 %
Otovice 54,42 %
Police nad Metují 51,78 %
Provodov-Šonov 66,21 %
Přibyslav 56,17 %
Rasošky 53,11 %
Rožnov 50,94 %
Rychnovek 66,73 %
Říkov 69,09 %
Sendraž 80,72 %
Slatina nad Úpou 73,06 %
Slavětín nad Metují 77,50 %
Slavoňov 67,41 %
Stárkov 71,59 %
Studnice 66,78 %
Suchý Důl 60,91 %
Šestajovice 66,67 %
Šonov 63,79 %
Teplice nad Metují 58,24 %
Velichovky 73,09 %
Velká Jesenice 53,47 %
Velké Petrovice 64,31 %
Velké Poříčí 55,17 %
Velký Třebešov 52,53 %
Vernéřovice 50,76 %
Vestec 85,71 %
Vlkov 71,04 %
Vršovka 76,15 %
Vysoká Srbská 56,56 %
Vysokov 61,58 %
Zábrodí 62,03 %
Zaloňov 42,35 %
Žďár nad Metují 60,31 %
Žďárky 54,61 %
Žernov 55,92 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz