Výsledky pro zastupitelstvo města Ústí nad Labem Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
32,63 %
volební účast

Celkem se volí 37 zastupitelů

Legenda

9ANO

8Zel.+Piráti+NK

5UFO

4ODS

3

3KSČM

3SPD

2PRO Zdraví

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (20,65 % hlasů)
obhajuje 12 mandátů, strana získala 160 293 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
PRO! Ústí (16,97 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 131 770 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ (11,78 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 91 443 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Občanská demokratická strana (8,48 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 65 832 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Vaše Ústí (7,34 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 56 998 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (6,79 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 52 706 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (6,77 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 52 562 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
PRO Zdraví a Sport (5,57 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 43 231 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
TOP 09, KDU-ČSL a STAN (3,64 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 28 284 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (2,97 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 23 083 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svobodní a nezávislí (2,82 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 21 896 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Čisté Ústí (2,7 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 962 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Za lepší Střekov (2,1 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 16 268 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Severočeši.cz (0,79 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 102 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
KRÁSNÉ ÚSTÍ NAD LABEM-ODA (0,63 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 901 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20119 mandátů
20,65 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ing. Petr Nedvědický

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

63let, krajský zastupitel, Střekov
4 809
2.
Ing. Eva Fialová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

36let, poslankyně PSP ČR, Severní Terasa
4 731
3.
Mgr. Tomáš Vlach

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

29let, státní zaměstnanec, Severní Terasa
4 630
4.
Ing. Jiří Valenta

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

45let, produktový manažer, Strážky
4 598
5.
Ivana Kurljuková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

63let, důchodkyně, Ústí nad Labem-centrum
4 561
6.
Ing. Tomáš Kirbs

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

33let, externí poradce v oblasti ŽP, Skorotice
4 584
7.
Jaroslav Pém

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

38let, podnikatel, Ústí nad Labem-centrum
4 567
8.
Mgr. Alena Pinkasová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

56let, personalistka, Ústí nad Labem-centrum
4 566
9.
Eva Nováková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 10

59let, finanční manažerka projektů EU, Neštěmice
4 546
PRO! Ústí8 mandátů
16,97 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Martin Krsek

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 2

44let, historik, publicista, Střekov
4 186
2.
Martin Hausenblas, MBA

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 3

44let, podnikatel, filantrop, Klíše
4 061
3.
JUDr. Karolína Žákovská, Ph.D.

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 1

42let, právnička, vysokoškolská pedagožka, Ústí nad Labem-centrum
3 983
4.
Ing. arch. Jan Hrouda

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 4

33let, architekt, autor projektu Mizející Ústí, Klíše
3 969
5.
Lukáš Blažej

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 5

22let, student právnické fakulty,asist. v adv. kanceláři, Ústí nad Labem-centrum
3 642
6.
Ing. Eva Outlá

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 6

60let, starostka městského obvodu Ústí nad Labem-Střekov, Střekov
3 754
7.
Karel Karika

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 7

57let, mistostarosta Městského obvodu Ústí nad L.-město, Ústí nad Labem-centrum
3 688
8.
Ing. arch. Jiří Němeček

kandidátní listina: PRO! Ústí
pořadí na kandidátce: 8

37let, vrchní ministerský rada, Střekov
3 680
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ5 mandátů
11,78 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Věra Nechybová

kandidátní listina: ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ
pořadí na kandidátce: 1

46let, primátorka Ústí n.L., ekonomka, Církvice
3 137
2.
MUDr. Jiří Madar

kandidátní listina: ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ
pořadí na kandidátce: 4

59let, lékař-ortoped, náměstek primátorky, ředitel pol., Bukov
2 943
3.
Lukáš Konečný

kandidátní listina: ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ
pořadí na kandidátce: 7

40let, mistr světa v boxu, trenér, Severní Terasa
2 911
4.
Bc. Pavel Dufek

kandidátní listina: ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ
pořadí na kandidátce: 2

44let, náměstek primátorky, Severní Terasa
2 574
5.
Petr Křivan

kandidátní listina: ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ
pořadí na kandidátce: 3

35let, projektový manažer, sportovní manažer FK Neštěmice, Mojžíř
2 569
Občanská demokratická strana4 mandáty
8,48 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Tošovský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

56let, projektový manažer, bývalý starosta Neštěmic, Střekov
2 129
2.
Mgr. Lenka Černá

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

45let, ředitelka a vedoucí služeb Dobrovolnického centra, Ústí nad Labem-centrum
1 994
3.
MUDr. Hilmi Mahmoud Al-Eraidi

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

59let, zástupce primáře ženské kliniky, Strážky
1 993
4.
Miroslava Lazarová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

67let, podnikatelka, bývalá starostka Střekova, Brná
1 930
Vaše Ústí3 mandáty
7,34 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Yveta Tomková

kandidátní listina: Vaše Ústí
pořadí na kandidátce: 1

44let, starostka Městského obv. Ústí nad Labem-Neštěmice, Neštěmice
2 189
2.
Mgr. Renata Zrníková

kandidátní listina: Vaše Ústí
pořadí na kandidátce: 2

56let, starostka Městského obv. Ústi n.L.-Severní Terasa, Severní Terasa
2 102
3.
Mgr. Bc. Blanka Konečná

kandidátní listina: Vaše Ústí
pořadí na kandidátce: 3

44let, učitelka, Mojžíř
1 644
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
6,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Gabriela Hubáčková

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

43let, učitelka, Brná
1 596
2.
Pavel Vodseďálek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

63let, technik, Sebuzín
1 594
3.
Jan Janeček

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

35let, projektový manažer, Všebořice
1 540
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)3 mandáty
6,77 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. René Hladík, CSc.

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 4

62let, pedagog na vysoké škole, Klíše
1 582
2.
Milan Anýž

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

48let, živnostník, Brná
1 557
3.
Michal Kolář

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 2

47let, technik, Severní Terasa
1 557
PRO Zdraví a Sport2 mandáty
5,57 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Michal Ševcovic

kandidátní listina: PRO Zdraví a Sport
pořadí na kandidátce: 1

53let, ředitel ZŠ Stříbrnická, Severní Terasa
1 693
2.
Mgr. Stanislav Dunaj

kandidátní listina: PRO Zdraví a Sport
pořadí na kandidátce: 9

45let, právník, Střekov
1 377

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
12-39
PRO! Ústí
0+88
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ
2+35
Občanská demokratická strana
3+14
Vaše Ústí
0+33
Komunistická strana Čech a Moravy
5-23
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+33
PRO Zdraví a Sport
0+22
TOP 09, KDU-ČSL a STAN
000
Česká strana sociálně demokratická
5-50
Svobodní a nezávislí
000
Čisté Ústí
000
Za lepší Střekov
000
Severočeši.cz
000
KRÁSNÉ ÚSTÍ NAD LABEM-ODA
000
Sdružení Zelení, STAN, Piráti, NK
8-80
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
Dolní Zálezly 40,13 %
Habrovany 52,05 %
Homole u Panny 71,01 %
Chabařovice 53,60 %
Chlumec 40,89 %
Chuderov 62,11 %
Libouchec 46,07 %
Malé Březno 61,09 %
Malečov 63,47 %
Petrovice 53,95 %
Povrly 40,00 %
Přestanov 79,08 %
Ryjice 62,96 %
Řehlovice 48,89 %
Stebno 64,60 %
Tašov 40,37 %
Telnice 65,98 %
Tisá 65,07 %
Trmice 44,68 %
Ústí nad Labem 32,63 %
Ústí nad Labem-město 34,33 %
Ústí nad Labem-Neštěmice 26,29 %
Ústí nad Labem-Severní Terasa 33,83 %
Ústí nad Labem-Střekov 37,00 %
Velké Březno 52,94 %
Velké Chvojno 63,01 %
Zubrnice 63,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz