Výsledky pro obec Krupka Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
40,08 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

6ČSSD

4KDU-ČSL+NK

3ANO

3JsmePRO!+NK

2STAN+NK

1ODS

1KSČM

1SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (22,95 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 18 350 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
KRUPKA NAŠE MĚSTO (16,29 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 13 020 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
ANO 2011 (15,05 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 12 034 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Z D R A V Á K R U P K A (13,4 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 10 714 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ MPV - MĚSTO PRO VÁS (10,12 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 091 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (7,5 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 995 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (6,09 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 4 867 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,27 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 209 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Sdružení politické strany Strana Práv Občanů ZEMANOVCI a nezávislých kandidátů (3,33 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 663 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická6 mandátů
22,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. Ing. Zdeněk Matouš, Ph.D., MBA

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

54let, ekonom, starosta města Krupka, Bohosudov
1 117
2.
Bc. Karel Rouček

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

54let, místostarosta města Krupka, Krupka
896
3.
Václav Šanda

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

52let, uvolněný zastupitel, Krupka
866
4.
Jiří Penc

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

56let, živnostník, Krupka
863
5.
Mgr. Zdeněk Saifert, MBA

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

46let, jednatel Sport Krupka s.r.o., Maršov
896
6.
Petr Fišer

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 6

27let, strážník MěPo, Maršov
885
KRUPKA NAŠE MĚSTO4 mandáty
16,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Tomáš Liška

kandidátní listina: KRUPKA NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 1

45let, ředitel ZŠ a MŠ Krupka Teplická, Bohosudov
799
2.
Mgr. Nikola Růžičková

kandidátní listina: KRUPKA NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 3

27let, kronikář.města, historička, správ. stránek Krupka, Bohosudov
734
3.
Mgr. Rostislav Kadlec

kandidátní listina: KRUPKA NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 2

39let, ekonom, projektový manažer, Vrchoslav
657
4.
Igor Maščenko

kandidátní listina: KRUPKA NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 4

35let, technolog ve strojírenství, Maršov
596
ANO 20113 mandáty
15,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Adolf Vítů

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

48let, manažer, zastupitel města, Krupka
717
2.
Rudolf Klaška

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

39let, krajský zastupitel, zastupitel města, Bohosudov
630
3.
Jan Kuzma

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

52let, strážník MP, Soběchleby
617
Z D R A V Á K R U P K A3 mandáty
13,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Miloslava Bačová

kandidátní listina: Z D R A V Á K R U P K A
pořadí na kandidátce: 1

64let, středoškolská učitelka, zastupitelka, Bohosudov
648
2.
Ing. Rostislav Příhoda

kandidátní listina: Z D R A V Á K R U P K A
pořadí na kandidátce: 2

47let, elektroinženýr-projektant, zastupitel, Bohosudov
589
3.
Mgr. Bc. Marcela Řeháková

kandidátní listina: Z D R A V Á K R U P K A
pořadí na kandidátce: 3

42let, středoškolská učitelka, zástupkyně ředitele, Krupka
571
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ MPV - MĚSTO PRO VÁS2 mandáty
10,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vladimír Štainer

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ MPV - MĚSTO PRO VÁS
pořadí na kandidátce: 1

57let, státní úředník, Bohosudov
455
2.
Luboš Breite

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ MPV - MĚSTO PRO VÁS
pořadí na kandidátce: 2

53let, vedoucí pobočky, Krupka
430
Občanská demokratická strana1 mandát
7,5 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Krása

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

63let, kuchař, Maršov
373
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
6,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Dbalý

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

68let, st. zaměstnanec, Bohosudov
299
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)1 mandát
5,27 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jan Sláma

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

55let, důlní inženýr, Maršov
296

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Česká strana sociálně demokratická
7-16
KRUPKA NAŠE MĚSTO
0+44
ANO 2011
4-13
Z D R A V Á K R U P K A
0+33
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ MPV - MĚSTO PRO VÁS
0+22
Občanská demokratická strana
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
4-31
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+11
Sdružení politické strany Strana Práv Občanů ZEMANOVCI a nezávislých kandidátů
000
Sdružení VPM, NK
3-30
Sdružení KDU-ČSL, TOP 09, NK
3-30
Zvolte obec Účast
Bílina 32,48 %
Bořislav 58,07 %
Bystřany 48,47 %
Bžany 65,54 %
Dubí 35,69 %
Duchcov 35,73 %
Háj u Duchcova 56,37 %
Hostomice 40,62 %
Hrob 54,74 %
Hrobčice 54,79 %
Jeníkov 50,00 %
Kladruby 50,19 %
Kostomlaty pod Milešovkou 56,89 %
Košťany 49,26 %
Krupka 40,08 %
Lahošť 53,18 %
Ledvice 59,12 %
Lukov 57,14 %
Měrunice 72,56 %
Mikulov 76,70 %
Modlany 61,83 %
Moldava 81,94 %
Novosedlice 38,50 %
Ohníč 56,43 %
Osek 41,72 %
Proboštov 53,78 %
Rtyně nad Bílinou 57,97 %
Srbice 67,80 %
Světec 55,38 %
Teplice 33,75 %
Újezdeček 57,94 %
Zabrušany 46,20 %
Žalany 64,05 %
Žim 62,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz